Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Chyba powinna się odezwać, prawda? Nawet jeśli na nie, to zawsze chyba powinna?
  2. Nie ma na dogo miłośników rasy? Ciotki on bardziej Ast czy boksio?
  3. [quote name='Argat']Zdjęcia psów wysłałam. Zaproponowałam też, żeby pani wybrała się do schroniska. Od tamtego faceta trzeba by na piśmie zgodę uzyskać żeby z niczym nie wyskoczył. No trudno, może jeszcze się uda coś w tej sprawie zmienić.[/quote] dzięki za wysłanie zdjęć Zgoda koniecznie na pismie
  4. Śliczny nowy tymczas. Twój TZ to święty człowiek:evil_lol:
  5. Czyli Teofilów Kluczbork? Ja jutro spytam się na gg Marty dokąd ewentualnie suczkę mogłaby zawieźć. Choć kilka km to byłoby coś. Emilko napiszesz do Wiosny?
  6. Niestety nie mam. Wysłałam wczoraj inf. od weta późnym wieczorem i czekam. Nie chcę dzwonić, bo to musi być decyzja podjęta nie pod presją. Ale bardzo się denerwuję
  7. [quote name='Wola']ej Ciotka, pies to też rodzina :eviltong:[/quote] Oczywiście, że rodzina;), ale żeby mieć psa, niekoniecznie trzeba związek małżeński zakładać chyba:evil_lol:
  8. Podaj na pw numer, jak coś będę wiedziała do niedzieli to dam znać;)
  9. Oby w końcu się udalo
  10. [quote name='Argat']Tak, pani która pisała w sprawie Mony chciałaby takiego malucha. Moniasta to ponad 10kg. ma, jak nie więcej, więc niestety odpada. Pani z okolic Warszawy jest. A co do znajomych... właściciel niby się zgadza, ale nie chce zagwarantować że nagle nie zmieni zdania i nie każe się psa pozbyć. No i gadaj z takim...[/quote] Kretyn jakiś chyba:angryy::angryy::angryy:
  11. [quote name='Argat']Właśnie dzwonie, właściciel miał być dzisiaj. No i zapomniałam oczywiście zapytać- są w schronisku jakieś malutkie psy? (dorosłe) Takie do 5kg.[/quote] Argatku a masz chętnego na małego pieska?
  12. [quote name='agatkia']Co u mojej panienki?[/quote] Czekamy do przyszłego piątku, oby Pan się zdecydował. GrubbaRybba będzie w weekend w schronie to przekaże najświeższe wieści. Ja dopiero za dwa tyg. niestety się wybiorę.
  13. Ech,..... Ale jest jeszcze szansa, więc...
  14. Myślę, że Zorro, Dyzio, Lucy, Filipek, Yogi, no i Puchaty. Przylepa ciut chyba więcej waży. Nie jestem pewna tej wagi, Argat na pierwszej stronie wątku są zdjęcia psiaków do adopcji z imionami, spojrzyj. Puchaty najbardziej potrzebuje pomocy, Dyzuio, Zorro i Lucy to drobiny.
  15. Cieszę się, że psiak bezpieczny
  16. [quote name='Argat']Możesz jeszcze raz podać link do tego psa ze złamanym nadgarstkiem? Uciekł mi gdzieś.[/quote] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111584[/url] Pojawił się cień szansy na DT, ale i tak się spytaj, bo to wiadomo, jak bywa...
  17. Nie wiem kiedy da odpowiedź, bo poprosiła o więcej informacji, a kiedy będę je mieć nie wiem. Ale w razie co innego domu też cały czas szukajmy. Aukcja cegiełkowa chyba dopiero wtedy, jak będzie wiadomo co i jak. No i mam nadzieję, że odległość jej nie przerazi, bo myślała, że on jest na Śląsku...
  18. [quote name='Kinguska']Przypominam że jak będzie okazja to zróbcie fotki czarno białemu małemu terrierkowi i dowiedzcie się czegoś o nim.[/quote] Pies jest na pewno, zwróciłam na niego specjalnie uwagę, jest młodziutki i malutki. Na pewno będzie kastrowany i czipowany, ale nie wiem kiedy. Wtedy dopiero fotki niestety
  19. [quote name='ZUZANNA11']Małżeństwo -> rodzina -> pies...:)[/quote] Zuza to nie koniecznie tak:diabloti:
  20. [quote name='ZUZANNA11']Przepraszam, że nie jestem w temacie. Czy pies już ma zaoferowany DT ?[/quote] Jest cień szansy. pani Kalina rozważa. Poprosiła o więcej informacji, ja napisałam maila do weta ze schroniska i czekam na odpowiedź. Jeśli nie napisze mi do jutra, będę dzwonić. On drażliwy wielce, jak mu się zakłóca wolny czas, to nie dzwonię dziś, bo mnie zbyje.
×
×
  • Create New...