[quote name='Jaaga']Myślę że do Wiosny. Chociaż nie wiem, jak wyglądają takie płatności. Czy jedna osoba zbiera całość i wysyła, czy każdy sam?[/quote]
na Grisa najpierw każdy wpłacał do Wiosny, ale jej z racji psiaków nie zawsze starcza na aktualizację wpłat, więc poprosiła, żeby wpłaty do kogoś innego, a jej większą całość, więc z Damą może tak samo.