Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. dzisiaj nie przyjmuję już niedobrych wiadomości. Krakasa miałaś szczęście dziewczynko jednak. Od dzisiaj z naszego schroniska nie wyjdzie już psiak na DT. Zaczyna się od nowa nasza praca nad kierownikiem, chyba mam dość.
  2. Dzisiejszy dzień to bardzo ciężki dzień. Wydarzyło się dużo niedobrego, choć myślę, że intencje były inne. Jest mi bardzo smutno z wielu powodów. I przestańmy w końcu na tym wątku obrzycać się błotem co? Niech to będzie wątek Zuzi szukającej domu. [B]Jej wątek[/B]
  3. [quote name='salibinka']Czy nie da się jakoś tego odkręcić? Porozmawiać z kierownikiem schroniska? Czy on już podjął decyzję, że tak psów nie będzie wydawał na dt? :-(. Może jeszcze da się coś zrobić?[/quote] Kierownik był od początku przeciwny DT, trochę go musiały się na przekonywać. Potem jakoś to szło. Teraz ma argument praktycznie nie do zbicia.
  4. Zaczyna mnie to wszystko mocno przytłaczać. Mam tymczas dla jednego szczeniaka, daleko w Poznaniu, jakiegoś najmniejszego...
  5. ja to rozumiem. Tomaszów jest wielkości Mielca, w schronisku działam ja sama. Pomaga mi GrubbaRybba, ale ona przyjeżdża z Warszawy, to samo papudraczek. Pomaga nam najbardziej schronisko w Opolu. Czyli generalnie sytuację rozumiem jak jasny gwint.
  6. Ulka18 ja rozumiem, ale tak poddaję pomysł. Ja i tak uważam, że u Was bardzo dużo się dzieje.
  7. Mądry Griso;) Ja też piec zawsze lubiłam;)
  8. [quote name='Jaaga']Myślę że do Wiosny. Chociaż nie wiem, jak wyglądają takie płatności. Czy jedna osoba zbiera całość i wysyła, czy każdy sam?[/quote] na Grisa najpierw każdy wpłacał do Wiosny, ale jej z racji psiaków nie zawsze starcza na aktualizację wpłat, więc poprosiła, żeby wpłaty do kogoś innego, a jej większą całość, więc z Damą może tak samo.
  9. Jak można go nie pokochać? Ja nie wiem
  10. [quote name='_Tosia_']poprawiłam. napisałam 30 zł, mozna tylko jedną cenę, moze byc?[/quote] Może;) W razie czego wynegocjujemy z kierownikiem;) Dziękuję:loveu:
  11. Jest od 20 zł do 50 zł.
  12. Wstaw cioteczko wstaw. jak pomóc maluszkowi na odległość? Nie mam pomysłu. Jakieś org. prozwierzęce są u Was?
  13. Przede wszystkim koleżanka jest pełnoletnia? Mieszka sama? Co na to rodzina?
  14. [quote name='dalia 54']aha czyli nie zgadzasz sie zeby pojechala do kogos innego??[/quote] dalia zdecyduje jaaga, nie ja. ja mogę wyrazić tylko zdanie, hotel u Wiosny jest sprawdzony. Ja jej ufam. To nie pierwszy pies od nas, który by tam trafił. Miałaś sunięHS, miałaś. Potrsfiłaś dać sobie z nią radę? Nie.
  15. dalia dama jeśli gdzieś pojedzie to pojedzie do Wiosny. Wiosna ma swoje psy rasy Hs, będzie wiedziała, jak z Damą postępować.
  16. [quote name='dolores181']Bla bla bla , weżce skończcie to wreszcie bo zaraz się rozpłaczę, szkoda psa , A mógł juz zostac, jak tam Gosia już jedzie? A może zrezygnowała?[/quote] Dorota Ty sobie żarty robisz? Czy Ty kobieto sądzisz, że ze smarkulami masz do czynienia? Bo ja naście to już dawno miałam i bardziej wtedy niż Ty teraz odpowiedzialna byłam
  17. Dolores w ciągu 20 dni, dwa razy chcieliście zwrócić Zuzię. dwa razy!!!!!!!! Nieistotne czy Ty czy Twój mąż, jesteście rodziną i razem podejmujecie decyzje. To jak ma Zuzia u was zostać, jak co kilka dni zmieniacie decyzje? dzieci też z taką konsekwencją chowacie wydając sprzeczne polecenia?
  18. Powtórz Kraksie, że plazma jest przereklamowana:p A jak można na odległość Ci pomóc? Paczkę z podkładami wysłać?
  19. Jaaga dawaj ją do Wiosny, coś będziemy myśleć. Może ktoś bazarki porobi? Ja też będę wpłacać na Damę, choć nie wiem ile.
  20. dotrą się.;) Oby w żyłach Kraksuli nie płynęła domieszka krwi huszczaków. (bynajmniej nie wygląda)
  21. Dzieki, nam wystarczy takie sprawozdanie raz na jakiś czas. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze. Musi. A jak Kraksula do Ludzi? jaki ma psinka charakter?
  22. sliczny piesek z mojego Grisiaka;) ja już jakies pieniązki mam dla niego, ale to mała kwota, mogę ją przesłać, albo jak się uzbiera większa to hurtem, jak wolisz. Allegro Grisiak już nie ma.
  23. Dobrze by był malca odrobaczyć, to apetyt może by odzyskał, chociaż w tym przypadku to średnio wykonalne
  24. Oj maleńka:shake: Ten pęcherz to wynik wypadku? Czy wcześniej jej ktoś krzywdę zrobił?
  25. [quote name='ZUZANNA11']Aniu, mogłabyś zadzwonić do schroniska i spytać się o płeć tego psiaka ?[/quote] Postaram się jutro zadzwonić
×
×
  • Create New...