-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL] -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL] -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
ocelot replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Watek Fila, ma chłopak szansę na DT. Ale musimy mu pomóc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210726-Fil.-Do-szcz%C4%99%C5%9Bcia-mu-tylko-budy-i-karmy-brak.-Dla-Fila-to-nieosi%C4%85galny-szczyt-marze%C5%84?p=17205492#post17205492"]http://www.dogomania.pl/threads/2107...2#post17205492[/URL] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
psy bedziemy łapać, nie wiem jeszcze kiedy, ale będziemy. i zaczynamy szukac deklaracji na hotelik -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Zrobić FB? no chyba,że ktoś ,kto bardziej w tym siedzi pomógłby...[/QUOTE] Jak możesz to zrobić, bo ja też niekumata jestem. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Aniu a " bojusowa " buda była by dobra ?? Jak myślisz?[/QUOTE] tak, wiesz co chyba tak. Fil jest ciut wiekszy od Bojusa, ale chudszy. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
dam. Niekoniecznie dzisiaj ale poreklamuję go:) -
[CENTER][SIZE=3][COLOR=darkred]Fil. Po prostu Fil. Tak naprawdę nie wiem co o nim napisać. Ani nie jest maltretowany, ani szczególnie urodziwy, ani nie dzieje mu się psia tragedia. [B]Oprócz braku domu i własnego człowieka. Oprócz tęsknoty za domem i człowiekiem. Oprócz braku spacerów i głaskania.[/B] Biedny Fil nie powali na kolana swoja historią, brak mu siły przebicia. Cichutki, przestraszony. Zawsze w kąciku, zawsze z boku. Nie potrafiący powalczyć z psami o miskę, o uwagę człowieka. Jak się podejdzie do niego, to odsuwa się od krat i szczeka. szczeka rozpaczliwie. To szczekanie to wołanie o pomoc, o zainteresowanie. Na spacerze inny psiak. Wesoły, brykajacy. A jednak... a jednak znalazł się ktoś kogo fil zauroczył, kogo przykuł na chwile i nie pozwala o sobie zapomnieć.[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred] [COLOR=red]Fil ma szansę na DT. DT tylko za karmę i budę. uzbieramy na budę dla Fila by miał gdzie mieszkać? uzbieramy na karmę, żeby mógł pojechać do DT?[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B] [SIZE=3][COLOR=black]Tą Czarodziejką dla Fila jest Jaaga gotowa go zabrać do siebie na tymczas. Ale czy Filowi się uda? [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://www.schroniskotomaszow.pl/psy/DSC02408.JPG[/IMG] [B]IMIĘ:[/B] [B]Fil[/B] [B]WIEK: 3 lata[/B] [B]ROK URODZENIA:[/B] 2008 [B]ROZMIAR [/B](S/M/L/XL): M/L [B]CHARAKTER:[/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]pies średniej wielkości. Nieco zmierzwioną sierść, ale wystarczy go tylko wyczesać i będzie pięknym psem. Fil jest schroniskowym myślicielem, wiecznie wpatrzonym w dal. Zastanawiamy się czego wypatruje... A wypatruje zapewne domu,który jakoś się dla Fila nie zjawia. Fil nieźle chodzi na smyczy i rzecz jasna uwielbia spacery i głaskanie.[/SIZE][/FONT] W schronisku od IV 2010 r. [B]BOKS NR:[/B] 16 [B]FINANSE FILA:[/B] [B](u Jaagi)[/B] Wpływy: 07.07.11 Robert D. 22.61 07.07 anetaks4 40 08.07 marakota 10 13.07 paulinken 50 13.07 bazarek Jaszy 26 19.07 bazarek jaszy 25 19.07 bazarek Jaszy 15 03.08 Feluska 7 03.08 bazarek Jaszy 30 09.07 Ocelot 75 (całość wpłaty 150 zł, połowa dla Psotki) 19.07 Ocelot 101 -------------------------- SUMA 402 ZŁ wydatki: 169 buda 60 szczepienie 50 transport 120 czyszczenie zębów ------------------------ SUMA 399 ZŁ [B]WPŁYWY:[/B] (u mnie) ania shirley - 200 zł. (12.07.11) [B]ania shirley[/B] - 140 zł. (26.07.11) ania shirley - 50 zł. (29.09.11) magenka1 - 50 zł. (14.10.11) [B]RAZEM: 440 zł.[/B] [B]WYDATKI:[/B] transport - 100 zł. puszki 10 szt. - 55,42 zł. 5 puszek, 15 kg karmy - 134,49zł przekazane Jadze - 176 zł. (+75 zł. na Psotkę) [B]Razem: 465,91 zł.[/B] (26 zł. od Psotki dołożone) [/CENTER]
-
[quote name='Agucha']Była - została dołączona do zamówienia - taką mam informację ze sklepu. Czemu budy nie są jeszcze wystawione? :)[/QUOTE] Faktury nie ma, jeszcze będą sprawdzać raz. Budy nie wystawione, bo lało, i priorytetem była kuchnia. Instalowany był parnik czy choroba wie co, bo psy na suchej ostatnio były. I wstawiany regał. I myslę, że czekają na to jak skończą wylewki w boksach, żeby nowe budy wstawić. jedna buda pójdzie dla Bibliosa, bo jest jak galernik na wyspie, okopany i odcięty od świata wodą:) tam jest Agucha tyle pracy na już, że nie nadążają
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
złapane psiaki można umieścic w schronisku, wysterylizować i wtedy szukać DT i kasy -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie ma co tu myśleć o kasie. Pomyslmy może jak wspolnymi siłami je złapać? -
[quote name='Agucha']Zajebiaszczo... a prosiłam o dopilnowanie tego... Proszę kompetentną osobę o potwierdzenie odbioru wszystkiego na poniższych bazarkach: http://www.dogomania.pl/threads/208240-KONIEC-B%C4%85d%C5%BA-pomocny-na-nowe-budy-psom-z-Tomaszowa-Maz-22.05-05.06-22-00 http://www.dogomania.pl/threads/208209-Ksi%C4%99garnia-i-CO%C5%9A-na-schronisko-w-Tomaszowie-Mazowieckim-22.05-04.05-godz.-22-00 Agu8cha ja prosiłam o sprawdzenie panią Prezes. Prawda jest taka, że tam jest moc pracy. Moc. Dzisiaj KatiKorej będzie w schronisku i z Panią Prezes zbiora dary i zrobią zdjęcia. Tam się nie można wyrobić, żeby zrobić zdjęcia każdemu psu. Dzień w dzień wysyłane są raporty do Urzędu Miasta i to jest priorytet, bo naliczane są kary za nie wysłanie takowego raportu. Pani Prezes zwyczajnie czasami coś ucieka z głowy mimo próśb i ponagleń. Na pracowników nie może do końca liczyć. My jesteśmy czasami. Byłyśmy wczoraj, ale raz, ze aura nie sprzyjała zdjęciom, dwa, ze zabezpieczałyśmy budę Bibliosowi przed deszczem, wymieniałyśmy legowiska szczeniakom i pomagałyśmy podawac leki chorym psom. Jak tam się wpada na moment to naprawdę nie wiadomo co jest ważniejsze. Uwierzcie. I problem darów zszedł zwyczajnie na bok. Ja osobiście byłam tak wytrącona widokiem chorego Kevina, że zapomniałam o tym. I dziewczyny co ryczy bo Kevin od czwartku nie wstaje, a ona chce mu dać dom.
-
[quote name='sylwija']w DT w Warszawie, ale ten DT to porażka, poza tym DT chce, żeby go zabrać (najlepiej już)- nie wiem, jak sobie wyobrażał bycie DT, spacer z pieskiem do baru na piwko. wq jestem strasznie, bo psiak jest naprawdę super, wcale nie jest nadpobudliwy, ani szczególnie trudny.. Bym mu ogłoszenia wykupiła, ale nie mam tekstu :( poza tym od reki i tak domku nie znajdzie, cudów nie ma :([/QUOTE] No nie ma kurcze. Hotelik?
-
A gdzie teraz jest?
-
[quote name='Jaaga']Sunia sznaucerka to też miniatura? Ci ludzie właśnie chcieli takiego, jak piesek mojego klienta. Ocelt, możesz mi napisać czy Fil jest wykastrowany i jaki jest jego stosunek do innych psów?[/QUOTE] też, a;e to mix. Dzisiaj obetniemy zadredzonego to zobaczysz zdjęcia. Tak Fil wykastrowany i raczej boi się psów. Masz pw:)
-
To maleństwo ma kilka miesięcy, cięzko jej zdjęcie zrobić, bo w miejscu nie stoi i bardzo rozpacza.... adoptowana przez włascicielkę sklepu zoologicznego o oddana po miesiącu. Ponoć gryzła. sądze, ze jak to szczenię podgryzała. [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1168515.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1168514.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1168513.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1168512.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='Jaaga']Co z tym psiaczkiem: [IMG]http://th.interia.pl/50,g2a3413fb4353430/i1158534.jpg[/IMG] Chudy niesamowicie. Pan, który strzyże u mnie swoja sznaucerkę mini szukał dla znajomych sznaucerka do adopcji. To piesek czy suczka? Czy psiaka dałoby się złapać, gdyby dom jeszcze był aktualny? Jesli tak, to prosze o wiadomość, to zadzwonię wtedy tam z informacją, że jest kandydat/ka.[/QUOTE] To musi katikorey odpowiedzieć. Natomiast mamy w schronisku dwa sznaucery psiaki i jedną sunię. Sunia to dzieciak, strasznie rozrabia, skacze i płacze. Adoptowana i oddana po miesiącu gdyz gryzła wszystko.