-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
no to prawda, zdjęcia Kiryska są mało reklamowe... gdybyż była szansa na nowe. Szkoda, że Ostrowia jest tak daleko ode mnie a ja nie będę w okolicy w najbliższym czasie... -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
Vlk replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
cześć Maksiu, na razie tylko na szybko zaglądam, bo jadę... -
oto kilka zdjątek z wyprawy ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TElJpl-o3HI/AAAAAAAABF4/yMCPpz_ymVc/tn_DSC_0511.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TElJqIkd6rI/AAAAAAAABF8/zZTNvGGkGgM/tn_DSC_0554.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TElJqfDGivI/AAAAAAAABGA/dp7ZdqsEdsc/tn_DSC_0606.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TElJq6NPNTI/AAAAAAAABGE/5mcjolaZEOc/tn_DSC_0497.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TElJrEVb6nI/AAAAAAAABGI/6d-TcWH-Jg0/tn_DSC_0713.JPG[/IMG]
-
znów zaglądam do Buni :) fajna suńka z Ciebie :)
-
no ale stęskniłam się, więc nie dusiłam :D
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no super wieści :) też wróciłam z wyjazdu a tu takie coś... ja chcieć nowe fotkiii :D -
Natka: a owszem, ja też mam taką nadzieję :) ale jak ten skwar przestanie tak skwarzyć, bo się nie da. Yrsa wygląda jak wyleniały wypłosz przez te upały, a jak wyjeżdżałam to miała buujne, puchate futrzysko. A teraz wszystko zrzuciła. Teśka też o sporo kłaków się odchudziła ale po niej tego aż tak nie widać. Ja zaś dziś będę odsypiać, nie ma to jak 2000 kilometrów w busie.... niemal dwie doby podróży, ah. Ale dla widoków było warto się tyle tłuc. Ino że teraz mi się w mieście jeszcze bardziej nie podoba i ten upał i duchota mnie dobijają. Tam był fajny chłodek i przewiew. A nawet jak słońce to było sporo przewiewu (mówię o Norwegii i fiordach, bo w Szwecji w Trelleborgu to chodziliśmy z cienistego kąta w cienisty kąt)... ;) Wkleję później kilka fotek a psiskofotki będą, jak się zrobią na jakimś ciekawszym spacerku ;) Minerva: dzięki :) Talia: A całkiem dobrze, teraz trzeba po podrózy odsapnąć. Yrsa przywitała mnie serenadą, obie sunie stęsknione. Yrsa mi właśnie, ku mej wielkiej uciesze, grzeje nogi... ;)
-
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
Vlk replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Florentynka: uprząść wełnę z psa można nawet samemu, po necie jest sporo instrukcji jak to zrobić, nie trzeba też wcale jakiejś ogromnej ilości narzędzi tak właściwie. A jeśli sama nie masz czasu albo chęci, to można spróbować poprosić o to jakąś np. znajomą góralkę czy coś ;) jakoś bardzo się to nie różni pewnie od przędzenia z owcy, tyle, że wełna z psa nie jest taka łobkupana ani tłusta, więc nie trzeba tak czyścić ;) ja za jakiś czas zacznę testować robienie czesanki i przędzenie z mojej suczy ;) A a propos suni to miło takie wieści słyszeć. A gdzie te zdjęcia? Ahhh niecierpliwość ;) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
hopaj hopaj, nadzieję miej -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
ja tam dalej wierzę, że mu się uda :) -
a ja jutro wyjeżdżam do Skandynawii na wiking... szkoda, że nie mogę piesa wziąć ze sobą. No ale może na przyszły rok uzbieram na to paskudne badanie krwi ;) dziś ją nagłaskam na zapas :D
-
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
Vlk replied to majuska's topic in Już w nowym domu
i ja też trzymam i życzę najlepszego :) niecierpliwie czekamy na dobre wiadomości o zdrowiu suni i oczywiście zdjęcia -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
NiJaSe: a spróbuj użyć trybu zaawansowanej edycji ;) u mnie normalnie nie da się edytować postów czy coś ale w zaawansowanej się da -
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
Vlk replied to majuska's topic in Już w nowym domu
a była jakaś kontrola po operacji? Co mówił wet? A jakieś nowe zdjęcia suni? :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jak tam Omenek? Mam nadzieję, że dobrze. Dziewczyny zmieńcie ciutkę tytuł, bo za każdym razem dostaję zawału jak tu wchodzę ;) -
hejkum :) trzeba będzie znów się spiknąć z futrzakami :) ale wychodzi na to, że już pod koniec lipca, bo teraz wyjeżdżam. A fotki jak zwykle fajne :)
-
[quote name='Ariada']Boze, nie wyobrazam sobie jak mozna nie pomoc zwierzeciu w potrzebie, patrzec i slyszec jak cierpi... A potem w niedziele pewnie do kosciolka poszli jak gdyby nigdy nic i mysla, ze sa dobrymi ludzmi... Ale ja swoje wiem, ze dobrego czlowieka pozna sie po jego stosunku do zwierzat. Ech poplakalam sie :( biedna psina...[/QUOTE] niestety kościółki nic nie robią, żeby poprawić sytuację zwierząt. Mają to gdzieś, bo przecież zwierzę jest po to, żeby służyć. Jak przedmiot. Nie ma duszy ani uczuć... jak przedmiot. Najbardziej boli to, że nauki św. Franciszka są pogardzane. Jak ktoś próbował zrobić akcję, żeby księża z ambony mówili o sytuacji zwierząt, o łańcuchach, dawaniu wody itp... to większość księży śmiała się tylko z pogardą. Więc ci ludzie czują się niewinni i usprawiedliwieni. Ot... i koło się zamyka. :/