Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Freya73']Zorana rowniez na spacerek wyciagniemy. :)[/QUOTE] A wyciągajcie, wyciągajcie... :-)
  2. [quote name='Smyku']Niuniuś wybiegana ?[/QUOTE] Mam taką nadzieję.
  3. [quote name='Marycha35']Ludkowie jedziemy:) Aniu, Izuś?????Smyku??? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/2121...-zwierz%C4%85t[/URL][/QUOTE] U mnie kicha [I]nieprzerobowo-mocowa.[/I] :( Edit: Anulek, sprawdzaj teraz konto a konto ;-) wpłaty z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211913-Urocze-damskie-buciki-na-Faworka-do-4.08-do-g.20!-ROZLICZAM[/url]!
  4. [quote name='Smyku']Izunia pożyczę jeszcze jedną łopatkę , albo dam Tobie grabki , idziesz z nami do piachownicy ?[/QUOTE] Jasne, przytargam jeszcze wiaderko... :-) Ukochanie... Kiepsko... Hm... zmiana leków, doszły świsty nad płuckami. Czekamy na efekt, a jak... to czeka nas RTG. Na szczęście, choć to mała pociecha, apetyt mu dopisuje, temperaturki nie ma, nogawki podtarguje. Dobre i tyle.
  5. [quote name='Marycha35']Hi, hi, to jeszcze nic Ilusiu.....;)[/QUOTE] No to czekam aż się rozpędzisz ze zwierzeniami. :-)
  6. Podnosimy wąteczek, czekając na nowe newski w tym i regulujące finanse psiaka. :-)
  7. [quote name='Smyku']Niuniu uważaj na siebie i pilnuj Zoranka .[/QUOTE] I broń go przed podtopieniem! :evil_lol:
  8. Qrczę no, co też się "zwaliło" w tym Twoim kompiku? :-( Wyobrażam sobie jaka jesteś zła z niemocy. :(
  9. [quote name='Smyku']Faworku słodziak jesteś jak to z faworkami bywa .[/QUOTE] To więcej niż pewne ale takie słodziaki to zwykle ząbki mają, że hohoho! :-)
  10. [quote name='tana']No właśnie już się zastanawiam jaki kupić ;) Pójde z faworkiem najlepiej i od razu przymierzymy, żeby wszystko było o.k.[/QUOTE] I to jest słuszna koncepcja, ma się trzymać, byle nie za ciasno i byle mógł nieco jęzorka wywalić. ;-)
  11. [quote name='Jadun']Wczoraj otrzymał ,śliczną grawerowaną.[/QUOTE] Plizz, plizz, uważajcie jeszcze z tym puszczaniem go luzem. On sporo przeszedł, sporo czasu żył jako bezdomny, za Sylwią ma prawo tęsknić i czasem coś niezbyt mądrego może mu przyjść do główki.
  12. [B][COLOR=blue]Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek na Zorana, na który fanty podarowała Kochana Smyku![/COLOR][/B] :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212411-Do-13.08-Zoran-i-Niunia-zapraszaj%C4%85-na-cukierkowo-%C5%9Bliczne-dzieci%C4%99ce-ciuchowisko[/url]!
  13. [B][COLOR=blue]Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek na Niunię, na który fanty podarowała Kochana Smyku![/COLOR][/B] :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212411-Do-13.08-Zoran-i-Niunia-zapraszaj%C4%85-na-cukierkowo-%C5%9Bliczne-dzieci%C4%99ce-ciuchowisko[/url]!
  14. Idźcie po kaganiec tam, gdzie dobrze Wam doradzą wybór, żeby np. się nie okazało, że mu się czubek wciśnie w nochala (przy nochalku musi być nieco zapasu). Kiedyś myślałam, że zakup kagańca to pikuś i grubo się pomyliłam. ;-) Mowa oczywiście o dobrym, dobrze leżącym i spełniającym swoją rolę kagańcu.
  15. Kasa jest więc chyba nie ma się co zastanawiać. Wiesz Anuś, on raz, że nie widzi więc woli wyprzedzić przeciwnika, dwa, jesteście jego stadem/ rodziną więc Was broni jak potrafi, a że pewno potrafi i ma czym... ;-)
  16. To ja Wam Wszystkim Kochani dziękuję za okazaną Bingo pomoc! :loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='Smyku']No Zoranku co ta Sylwia Tobie zrobiła ? Już Ciebie nie kocha ?[/QUOTE] Sylwuś, błagam, nie takimi metodami. ;-) Jeśli mam go zabrać już to już, pisz wprost, a nie sru w wodę niech go Wodnik Szuwarek udooopi.
  18. Yesooo, wołajcie moda, policję i kogo tam jeszcze! Sylwia topi mi psa!!! :placz: :placz: :placz:
  19. [quote name='leni356']Majqo, ja oczywiście sie zgadzam i jeśli inni nie mają zastrzeżeń to nie ma co czekać - skarbonki na pewno przeznaczą fundusze na pilne potrzeby dla psiaków. Skarpetę kudłaczy prowadzi teraz Magdalena[/QUOTE] Leni, moja przeogromna prośba zatem. Poproś Magdalenę na PW, by również na PW wysłała do sylwiaso [B]dane do wpłaty[/B] kwoty [B]250zł[/B], a dla pewności, by sylwiaso w tytule wpłaty podała swój [B]nick + zwrot od Bingo[/B]. Edit: Do Obraczus87 już napisałam. Do Energy również.
  20. No i dlaczego na weekend znów zapowiadają ulewy? :placz: :placz: :placz:
  21. Kochani, czas się zmierzyć z kwotą do podziału [SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=6]644zł! [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]Widzę, że jakoś nikt się nie wychyla. :-( Poproszę więc o skomentowanie propozycji podziału: [B]250zł - Skarpeta Kudłaczy [/B](tu kierunek leni356)[B] 250zł - Pudelkowa Skarbonka [/B](tu kierunek Energy) [B]144zł - Kundelkowa Skarbonka [/B](tu kierunek obraczus87)[B] Poproszę o wypowiedzi jak to widzicie, bo nie ma najmniejszego sensu czaić się ze swoim zdaniem i przeciągać sprawę. Miejmy to z głowy i niech korzystają inne bidy, a tych jak wiemy bez liku. [/B]
  22. Ta pogodna ducha wręcz niezbędna. ;-)
×
×
  • Create New...