-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Ano życie ...... O której startujecie ? Mam nadzieję , że morfo bedzie znośna Łoki jeszcze w kloszu ?[/QUOTE] Wyjeżdżamy tak ok. 15.40. Tak, Łoki wciąż w kloszu, drugim zresztą z rzędu. ;-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']A i u nas piękna polska jesień![/QUOTE] A fuj, ma być jeszcze trochę lata! :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']A reszta towarzystwa się trzyma dzielnie ?[/QUOTE] Tak, jutro z kolei jadę do doktora po morfo Remcia za to na przegląd miejsca po jajkach z Wszechwładnym Łokiem. ;-) Reszta, w znaczeniu zdrówka itd... o dziwo (odpuuukać) nie zaraziła się od Remka i na pełnych obrotach... tylko... Jadzi, Misi, Pako i innych wciąż brak..., co gorsza nie wrócą... :-( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='tana']I ja całuję KRUSZYNĘ :) Niech się ciepło kołderkuje ;)[/QUOTE] [quote name='Smyku']Moja słodka kruszynka , drobinka .[/QUOTE] Dziękuję Kochane Dziewczyny!!! :-) Musi być dobrze, ważne, że obawy o te gorsze rzeczy poszły sobie precz. -
[quote name='tana']:multi: :multi:[B][SIZE="3"][COLOR="#800080"]Zapraszam na mój pierwszy bazarek dla Fawka [/COLOR][/SIZE][/B]:multi: :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212668-Szkło-weneckie-Murano-kąpielówki-męskie-i-inne-dla-Faworka-do-24.-08!-Zapraszam!!!?p=17415325#post17415325[/URL][/QUOTE] Pooopieram prośbę o zajrzenie tam! Pierwszy, a jakże superancki bazarek Anuśki! :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']To leć do mojego ukochania i wyprzytulaj , wycałuj i wyściskaj tą kruszynkę .[/QUOTE] Aaaa, a kruszyna dziś była zważona i bez 10dkg ma 12kg! Howgh! ;-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Mój piękny Zoranie poprzytulajmy się bo u nas dzisiaj jakoś zimno .[/QUOTE] U nas nie lepiej. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Już są zapodane, a ukochanie się łóżeczkuje. :-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=blue][B]Serdecznie zapraszam na bazarek dla Niuni i Zoranka:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212645-Pr%C3%B3bki-fajowych-kosmetyk%C3%B3w-urocze-breloczki-na-Zorana-i-Niuni%C4%99-do-18.08%21-Zapraszam"]http://www.dogomania.pl/threads/2126....08!-Zapraszam[/URL]! -
[quote name='mamanabank']Witaj u biedaków ze Szczudłowa! Chciałam wstawić Iskierkę pod podany link, ale nic o niej nie wiem... szczególnie, jeśli chodzi o zachowanie, a tam są konkrety wymagane... (w końcu wstawiłam naszą Korę) Jak najszybciej musimy zorganizować zdjęcia i więcej informacji.[/QUOTE] Tak czy inaczej, dobrze, że choć jakaś niuniuśka została tam wstawiona.:-) A co do reszty, jasne, im więcej info o psiakach tym lepiej, bez tego ani rusz.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Serduszko OK za to walczymy z gigantycznym zap. oskrzeli. Edit: Pozwolę sobie na offa na własnym wątku celem zaproszenia na bazarek dla Niuni i Zoranka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212645-Pr%C3%B3bki-fajowych-kosmetyk%C3%B3w-urocze-breloczki-na-Zorana-i-Niuni%C4%99-do-18.08!-Zapraszam[/url]! -
[quote name='elik']Ciekawe czy teraz też "nawiewa", czy juz się zadomowił. Byłoby niedobrze, gdyby nadal robił sobie wycieczki po okolicy. To niebezpieczne.[/QUOTE] Mam nadzieję, że to wyjdzie między wierszami w trakcie Waszej rozmowy...
-
[quote name='sylwiaso']A ja miałam dziś straszny sen!!nie mogę dojść do siebie śnił mi się ten piorun,że uderzył w moją stodołę......i te psinki.....nie będę pisać![/QUOTE] Sylwio, ten sen to nic proroczego, to po prostu wynik stresu i wyobraźni, tak to traktuj i nie umacniaj złych myśli/ obaw. Buziaki.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Remciu trzymam dzisiaj mocno kciuki .[/QUOTE] Bardzo o nie proszę. Ruszamy koleee 11tej. -
Dzięki Sylwuś za link. Tak, dziewczyny mają rację, jak najwięcej info o nich trzeba pozbierać, bo na ich bazie muszą polecieć ogłoszenia. Edit: Wrzućcie tu propozycję tej z bid, bo któraś mi się rzuciła w oko, "trącącej" rudością: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212560-Poszukiwana-suczka-od-4-m-cy-do-2-lat-ma%C5%82a-lub-%C5%9Brednia-najlepiej-ruda-%29-kuj.-pom[/url].
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']Kudłacze potwierdzają![/QUOTE] Dzięki!!!!!!!! Już uaktualniam wiadomy post! :-) -
Super, że i miła rozmowa i miły wydźwięk relacji. :-)