Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Cudeńko wyrwane z objęć bólu szuka domu! DOMU - bez przemocy i strachu !!! :-(
  2. [quote name='erka']Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla PON-ka /jak on teraz ma na imię:razz:?/. Będzie potrzebne na konsultację lekarską , no i później na ewentualną operację, jak będzie możliwa.[/quote] Erko wyślij mi proszę na PW pełne dane do przelewu, będę w stanie coś w wpłacić za jakiś czas ale namiar niech już będzie (nie przewidziałam złamania i skręcenia, wczoraj popłynęłam na 350zł :shake:). O PON-ku w każdym razie pamiętam, deklaracja wpłaty jak najbardziej aktualna.
  3. [quote name='mosii']ostatnia fota- CUDO!!!![/quote] To prawda, obłędna, jak z kalendarza albo ogłoszenia matrymonialnego "przystojny, dystyngowany Pan pozna Panią..."....a łóżko już czeka :evil_lol:...
  4. Poprosimy też o nagranie - cóż milszego dla ucha niż dodgłosy chrapania uszczęśliwionego psa???;)
  5. [quote name='luka1']jest na to rada :cool3: bierz go :evil_lol:[/quote] Luka, jako 13tego z rzędu...hm...już widzę listonosza jak mi wręcza pozwik na rozwodówką, bo naprzeginałam już tyle razy, że chyba bym się nie zdziwiła. Qrde, dlaczego mi nie sprzyja totek? Ależ bym miała terenicho i to całe w boksach. Wet na pensji...Zakichana Pani Fortuna :evil_lol:...
  6. [quote name='Beata_Dorobczyńska']Ale jaskiniowcy mogli sie oficjalnie drapac a mnie na Radzie Nadzorczej raczej nie wypada.[/quote] Wypada, wypada, jeśli pchły przejdą na radzie na innych żywicieli :evil_lol:... Wspólna Rada Drapiąca brzmi mniej groźnie niż Nadzorcza ! ;)
  7. Po tych Waszych wrzutach foto, serce się rozkawałkuje...:-(
  8. [quote name='beka']Majqa czytam jakies Twój poprzedni tekst ogłoszenia , też był na allegro. Fajnie piszesz, mnie niestety strasznie topornie to idzie. Luiza nie martw się na poczatek od razu mów że sunia sterylizowana, jak sie nie rozłączą to mozna rozmawiać dalej.[/quote] [B]Dziękuję Beko![/B] :loveu: W każdej chwili służę pomocą, w przypadku, gdy coś w tekście nie jest "po myśli" piorunem mi o tym mówcie, tam gdzie się da to go zmienię, w innych miejscach dorzucę sprostowania. Nie jestem z cukru, kubeł wody, czyli krytyka mnie nie rozpuści ;). [B]Luizo[/B] słuchaj dobrej rady Beki a propos rozmowy o suni, sterylka to zdecydowanie najprostszy test !!! Oby się Soni udało, bo jak pomyślę, że to linienie to powód wydania to mnie szl.....trafia...:mad:
  9. Qrczę więc może to przerób i obarczenie chemią wątroby, trzustki ale nie chcę iść tropem straszenia Neris, bo zamiast jej pomagać to zasiewam niepokój...Mam nadzieję Neris, że jesteś w kontakcie z Bunią (nie zapominając o Twoim miejscowym wecie)...
  10. Tak "man" w łóżku, aż by korciło pomieszać gatunki :oops: :evil_lol:... A na poważnie, foty sama rozkosz...:loveu:
  11. [quote name='Cerber']majga - ogłosznie jest.... suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!! ;) bardzo podoba mi się terść i w ogóle :)[/quote] Żebym nie wiem jak wysiliła mózgownicę (a to jest prostsze, jak hm...jest coś do opisania na "nie", wyszczególnienie przejść psa) tu nie dokonam cudu, bo...najsmutniejsze jest to, że to, co może złego spotkać sunię, poza dramatem rozstania z najbliższymi...jest dopiero przed nią :placz:...
  12. "Wlazły". Link do allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item299297000_sunia_on_ka_absurdalny_powod_utraty_domu_.html[/URL]
  13. Na vegie wygląda to tak, zerkinij, czy pasuje Ci tekst, bo identyczny z odpowiednią klazulą (tu na vegie jej nie ma, bo to nie forum aukcyjne) wstawię po dosyłce zmniejszonych fotek na allegro. Link do vegie: [URL]http://vegie.pl/topics153/1259.htm#14273[/URL]
  14. [quote name='Cerber']hmmmm województwo jest Kujawsko-Pomorskie... a zdjęcia jakiej wielkości zrobić? zaraz je przerobie i dam, tylko usze wiedzieć jakiej wielkości...[/quote] Wal najmniejsze. Wtedy jest pewność, że wejdą, a że podaję w allegro kontakt do Ciebie to jak ktoś będzie chciał to poprosi Cię o dodatkowe na mail. Ok. Czekam na mniejsze foty Soni na mail.
  15. hm...tak może być, przecież żołądek małej to mini apteczka...:-(
  16. Neris, Ty byś się też denerwowała jakby ktoś Cię pętał, dawał paskudztwa i atakował igłą !!! To normalne !!! Małą ścigają jej własne demony = strach !!!
  17. [quote name='Gandzia'](...) Jestem bardzo zaskoczona, że założycielka wątku nie odezwała się nic od chwili zaoferowania DT ... (...)[/quote] Gandziu Ty jesteś zaskoczona? Ja zdumiona, co najmniej zdumiona !!! :crazyeye: :roll: :-o
  18. Luizo lub Ty Beko, ściągnijcie foty suni na swojego kompa, jeśli macie jakiś właściwy program do pomniejszania rozmiaru zdjęć (ja nie mam :oops:) to zmniejszcie je i wyślijcie mi proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Te z wątku są za duże i nie wchodzą na allegro. Tekst już mam. Potrzeba mi tylko fotek do wystawienia. Czekam! ;)
  19. uff....a czego życzę jego "opiekunom schroniskowym" to moje....:angryy:
  20. [quote name='Ziutka']Na pytaniach sie skończyło wiec szukamy dalej :roll:[/quote] ...nie ma innego wyjścia...:-(
  21. [quote name='beka']Majqa , a Ty robisz allegro?? Bo ja nie mam konta...:( (...)[/quote] Beko dziś jeszcze zrobię allegro (no problem) i ogloszenie do portalu vegie. Niedawno wróciłam do domu z poszukiwań stabilizatora dla siebie (pęknięcie piszczeli, zerwanie torebki stawowej i więzadeł :shake:)....dlatego sorki. Jakie (to do vegie) mam podać w ogłoszeniu województwo (gdzie sunia jest) ??? Luiza - melduj !!!
  22. Neris, tylko droga wiary !!! Tylko !!!
  23. Oby wszystkie ostoty były tak wredne jak Ty, Neris! :loveu:
  24. [quote name='ocelot']Damy jeszcze zainteresowanym troszkę czasu;)[/quote] Ludzie muszą się przegryźć z decyzją! Im mniej spontonu, a więcej rozwagi tym lepiej !!!
  25. [quote name='ocelot']Anetko nie ma spacerków w naszym schronisku[/quote] Mam nadzieję, że jeszcze nie ma ;)!
×
×
  • Create New...