-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Półroczny, katowany ON-ek ma DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
majqa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Cudeńko wyrwane z objęć bólu szuka domu! DOMU - bez przemocy i strachu !!! :-( -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
majqa replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla PON-ka /jak on teraz ma na imię:razz:?/. Będzie potrzebne na konsultację lekarską , no i później na ewentualną operację, jak będzie możliwa.[/quote] Erko wyślij mi proszę na PW pełne dane do przelewu, będę w stanie coś w wpłacić za jakiś czas ale namiar niech już będzie (nie przewidziałam złamania i skręcenia, wczoraj popłynęłam na 350zł :shake:). O PON-ku w każdym razie pamiętam, deklaracja wpłaty jak najbardziej aktualna. -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']ostatnia fota- CUDO!!!![/quote] To prawda, obłędna, jak z kalendarza albo ogłoszenia matrymonialnego "przystojny, dystyngowany Pan pozna Panią..."....a łóżko już czeka :evil_lol:... -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Poprosimy też o nagranie - cóż milszego dla ucha niż dodgłosy chrapania uszczęśliwionego psa???;) -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']jest na to rada :cool3: bierz go :evil_lol:[/quote] Luka, jako 13tego z rzędu...hm...już widzę listonosza jak mi wręcza pozwik na rozwodówką, bo naprzeginałam już tyle razy, że chyba bym się nie zdziwiła. Qrde, dlaczego mi nie sprzyja totek? Ależ bym miała terenicho i to całe w boksach. Wet na pensji...Zakichana Pani Fortuna :evil_lol:... -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata_Dorobczyńska']Ale jaskiniowcy mogli sie oficjalnie drapac a mnie na Radzie Nadzorczej raczej nie wypada.[/quote] Wypada, wypada, jeśli pchły przejdą na radzie na innych żywicieli :evil_lol:... Wspólna Rada Drapiąca brzmi mniej groźnie niż Nadzorcza ! ;) -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Po tych Waszych wrzutach foto, serce się rozkawałkuje...:-( -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Majqa czytam jakies Twój poprzedni tekst ogłoszenia , też był na allegro. Fajnie piszesz, mnie niestety strasznie topornie to idzie. Luiza nie martw się na poczatek od razu mów że sunia sterylizowana, jak sie nie rozłączą to mozna rozmawiać dalej.[/quote] [B]Dziękuję Beko![/B] :loveu: W każdej chwili służę pomocą, w przypadku, gdy coś w tekście nie jest "po myśli" piorunem mi o tym mówcie, tam gdzie się da to go zmienię, w innych miejscach dorzucę sprostowania. Nie jestem z cukru, kubeł wody, czyli krytyka mnie nie rozpuści ;). [B]Luizo[/B] słuchaj dobrej rady Beki a propos rozmowy o suni, sterylka to zdecydowanie najprostszy test !!! Oby się Soni udało, bo jak pomyślę, że to linienie to powód wydania to mnie szl.....trafia...:mad: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Qrczę więc może to przerób i obarczenie chemią wątroby, trzustki ale nie chcę iść tropem straszenia Neris, bo zamiast jej pomagać to zasiewam niepokój...Mam nadzieję Neris, że jesteś w kontakcie z Bunią (nie zapominając o Twoim miejscowym wecie)... -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Tak "man" w łóżku, aż by korciło pomieszać gatunki :oops: :evil_lol:... A na poważnie, foty sama rozkosz...:loveu: -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']majga - ogłosznie jest.... suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!! ;) bardzo podoba mi się terść i w ogóle :)[/quote] Żebym nie wiem jak wysiliła mózgownicę (a to jest prostsze, jak hm...jest coś do opisania na "nie", wyszczególnienie przejść psa) tu nie dokonam cudu, bo...najsmutniejsze jest to, że to, co może złego spotkać sunię, poza dramatem rozstania z najbliższymi...jest dopiero przed nią :placz:... -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
"Wlazły". Link do allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item299297000_sunia_on_ka_absurdalny_powod_utraty_domu_.html[/URL] -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Na vegie wygląda to tak, zerkinij, czy pasuje Ci tekst, bo identyczny z odpowiednią klazulą (tu na vegie jej nie ma, bo to nie forum aukcyjne) wstawię po dosyłce zmniejszonych fotek na allegro. Link do vegie: [URL]http://vegie.pl/topics153/1259.htm#14273[/URL] -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']hmmmm województwo jest Kujawsko-Pomorskie... a zdjęcia jakiej wielkości zrobić? zaraz je przerobie i dam, tylko usze wiedzieć jakiej wielkości...[/quote] Wal najmniejsze. Wtedy jest pewność, że wejdą, a że podaję w allegro kontakt do Ciebie to jak ktoś będzie chciał to poprosi Cię o dodatkowe na mail. Ok. Czekam na mniejsze foty Soni na mail. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hm...tak może być, przecież żołądek małej to mini apteczka...:-( -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neris, Ty byś się też denerwowała jakby ktoś Cię pętał, dawał paskudztwa i atakował igłą !!! To normalne !!! Małą ścigają jej własne demony = strach !!! -
[quote name='Gandzia'](...) Jestem bardzo zaskoczona, że założycielka wątku nie odezwała się nic od chwili zaoferowania DT ... (...)[/quote] Gandziu Ty jesteś zaskoczona? Ja zdumiona, co najmniej zdumiona !!! :crazyeye: :roll: :-o
-
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Luizo lub Ty Beko, ściągnijcie foty suni na swojego kompa, jeśli macie jakiś właściwy program do pomniejszania rozmiaru zdjęć (ja nie mam :oops:) to zmniejszcie je i wyślijcie mi proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Te z wątku są za duże i nie wchodzą na allegro. Tekst już mam. Potrzeba mi tylko fotek do wystawienia. Czekam! ;) -
Kolejny Amstaff OCALONY !!! A to dzięki komu?! :)
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
uff....a czego życzę jego "opiekunom schroniskowym" to moje....:angryy: -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Na pytaniach sie skończyło wiec szukamy dalej :roll:[/quote] ...nie ma innego wyjścia...:-( -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Majqa , a Ty robisz allegro?? Bo ja nie mam konta...:( (...)[/quote] Beko dziś jeszcze zrobię allegro (no problem) i ogloszenie do portalu vegie. Niedawno wróciłam do domu z poszukiwań stabilizatora dla siebie (pęknięcie piszczeli, zerwanie torebki stawowej i więzadeł :shake:)....dlatego sorki. Jakie (to do vegie) mam podać w ogłoszeniu województwo (gdzie sunia jest) ??? Luiza - melduj !!! -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neris, tylko droga wiary !!! Tylko !!! -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby wszystkie ostoty były tak wredne jak Ty, Neris! :loveu: -
Półroczny, katowany ON-ek ma DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
majqa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Damy jeszcze zainteresowanym troszkę czasu;)[/quote] Ludzie muszą się przegryźć z decyzją! Im mniej spontonu, a więcej rozwagi tym lepiej !!!