Erazm
Members-
Posts
5578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Erazm
-
Kupka kości i skóra poraniona do granic możliwości - Kodi mawspaniały dom
Erazm replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wszyscy się cieszą, a Kodi najbardziej. Dziewczyny, wejdźcie na wątek i wyślijcie listy, to chwila, a może uratować niejedno życie -
To chyba właściwy wątek, jeśli można zaoffuję, ale dwa listy mogą uratować niejedno życie
-
No i mieli rację, ze się bali, bo z Piguły kawał psa i pewno by go razem z papierami zeżarła. A Ty Gagato z premedytacją wcisnęłaś Pigułę- mordercę. Nieładnie, nieładnie niedobra dziewczynko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Erazm replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, nie wątpię , mały jest tego najlepszym przykładem -
Straszne, ze psiak, który ma tak blisko za TM musi odchodzić w schronie, po tym jak całe życie był chołubiony
-
Może pointer z dalmatem:cool3:
-
Cholera, i nic nie słychać? Rany, jak mogę pomóc?????? A ja tu jeszcze z offem wjeżdżam:shake:
-
Nielegalne schronisko w Wolce Kozlowskiej
Erazm replied to szybszy_od_dylizansu's topic in Schroniska
Przepraszam, że offuje, ale dwa maile mogą wszystko zmienić -
Ech, ja się zupełnie na rasch nie znam, w kropki to dalmat:oops:
-
Korek to kiedy wreszcie se pójdziesz do własnego domku? A tu mały off- wybacz Korku Ciotki błagam wyślijcie te maile
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Erazm replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta, wyczuła na odległość:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ja poznaję po ogonkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
Erazm replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Tak trochę ni przypiąl, ni przyłatał, mały off( wybaczycie?), ale można zrobić porównanie Olsztyn-Olkusz:-(. Zajrzyjcie dziewczyny -
To psina zbierała szyszki na choinkę? Zajrzały i wysłały????????????:cool1:
-
Powysyłałam do znajomych spoza dogo, a przede wszystkim do ludzi, którzy adoptowali psiaki
-
Powiadomiłam Isadorę , już robi
-
[COLOR=DarkRed][SIZE=4]Aby ciut uporządkować wątek, pozbierałam nazwiska jakie padły.[/SIZE]Trzeba sformułować treść listów do wymienionych osób, proszę o pomoc,uwagi też mile widziane. Cudnie by było gdyby każde z tych nazwisk znalazło swojego opiekuna, który by zadbał o wysłąnie listu do podopiecznego. Czekam na propozycje [COLOR=Black]Michał Olszański Joanna Żółkowska Maja Ostaszewska G.Linddenberg- Kto zna bliżej tego Pana i może go poprosic o pomoc? Anna Chodakowska Joanna Mucha Kasia Kowalska[/COLOR][/COLOR] - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Joanna Senyszyn-[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> a także ma swój realny profil na n-k: [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/16935617"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] Katarzyna Piekarska- znalazłam tylko to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=DarkGreen][SIZE=4]Propozycje dt - prosimy kontaktować się z Ulaa [COLOR=Black][SIZE=2]&Gloria&-[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2] szczeniak, lub kociak - niezakaźny[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [B]yumanji[/B]- szczeniak(i) Wiele osób pyta o numer konta gdzie można wpłacać na olkuskie psiaki oto ono [B][SIZE=5]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom ul. Żeromskiego 6 32-500 Chrzanów PKO BP Oddz. I w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 z dopiskiem "psy ze schroniska"[/SIZE][/B]
-
Dostałam na maila [SIZE=4][B]POMÓŻCIE PSIEJ BABCIUNI RESZTĘ ŻYCIA SPĘDZIĆ W PRZYJAZNYM DOMU[/B][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Luka ma juz 13 lat , a za soba piekne chwile.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Miala swoja kochana Pania , dom i pełna miske.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jej Pani zachorowała LUKA z dnia na dzien straciła WSZYSTKO!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jest załamana i zagubiona.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]To dla niej zbyt wiele do zniesienia ... [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Sunia która od urodzenia mieszkała w domu i straciła go na starośc nie potrafi sie odnalezc w nowym swiecie który tak bardzo ja przygnębia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Luka trafiła do schroniska :-( w zwiazku z tym ze całymi dniami lezała bez ruchu , wyjąc i nie wykazując zadnej checi do życia - została zabrana w inne miejsce.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jednak mimo wszytsko PILNIE MUSI ZNALEZC DOM!!!![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Przebywa w towarzystwie wielu psów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Walczy o kazdy dotyk , kazde zainteresowanie , nie chce się odlepic od czlowieka który okaze jej odrobine zainteresowania.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zwracamy sie do Was z apelem o pomoc w znalezieniu domu dla Luki ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Boimy sie ze moze nie wytrzymać tego "ciśnienia" ...[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ona bardzo potrzebuje domu , miłości i zainteresowania które straciła w jednej sekundzie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Luka najbezpieczniej czuje sie wtedy kiedy ma obok siebie kogoś kogo kocha.[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zostawiona sama denerwuje sie i płacze :-( [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Sunia przebywa pod Warszawą . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Luka ładnie chodzi na smyczy , zgadza się z samcami,jest miłą i kochaną babcią . [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#008080]LUKA JEST PO ZABIEGU STERYLIZACJI I SZCZEPIENIACH , JEST ZDROWA.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#800080][B]KONTAKT :[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#008080][B]608 839 495 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#008080][B][U][email protected][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [IMG]http://images34.fotosik.pl/426/dd2177aad5f29a50med.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/43/e7e51c5fe4c865c4med.jpg[/IMG]
-
Rób nowe foteczki:lol: Imię boskie dla małej, zgadzam się,że nadzwyczaj żwawa panna i imiępasuje idealnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Boski jest, mam ochotę wysłać parę fotek do Kotlisk, zeby im pokazać:mad::mad::mad:
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Erazm replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu was mam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Już mi Isadora wszystko doniosłą, ta to umie czytać ze zrozumieniem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Jedna z moich ulubionych fotek [B][COLOR=Black]Kawałek błękitu[/COLOR][/B] [IMG]http://images39.fotosik.pl/43/41e450e59a4ffca7med.jpg[/IMG]