Erazm
Members-
Posts
5578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Erazm
-
[IMG]http://images42.fotosik.pl/45/1b74394d0333e7bd.jpg[/IMG] A tu z maluchami po innych suniach czyli Pixi i Dixi w towarzystwie Jendzuni( imię robocze) i Śpiącego Misia( nie mylić ze spiącą królewną [IMG]http://images48.fotosik.pl/45/45297b46e8b9f93d.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG]
-
Pogryziona i nieszczęśliwa kupka strachu - Pinczer już w swoim domku!
Erazm replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Jest piękny, baaardzo wtypie rasy, próbuję wkleić fotkę gdzie widac ślady po ugryzieniu, ale nie chce wejść:shake: -
Babciu na górę, może Cię jakaś litościwa dusza wypatrzy:-(
-
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Pogryziona i nieszczęśliwa kupka strachu - Pinczer już w swoim domku!
Erazm replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
............[IMG]http://images31.fotosik.pl/429/93a345c6d39fe834med.jpg[/IMG] -
Parę fotek szczyniorów, tylko dwa są po jednej matce:shake: Miś ( ten czarny) jest największym śpiochem jakiego widziałam[IMG]http://images48.fotosik.pl/45/45297b46e8b9f93d.jpg[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/3c5acd14a7d2fcfbmed.jpg[/IMG][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/7764fa88ac65e3f9med.jpg[/IMG]
-
Nie znam nikogo z boksiów:shake:
-
Dwie dziewczynki po terierku walijskim i maleńkiej matce, podobno tez rasowej( ups, w typie rasy:eviltong:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/45/3c5acd14a7d2fcfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/45/681e56bb020405c1.jpg[/IMG]
-
Witajcie znalazłam dziś taką boksię w azylu, sama nie wyprowadzę małej, nie dam rady, nie mam pojęcia gdzie zwrócić się o pomoc Boksia dzis zostala zabrana z azylu, pojechala do kliniki. Dziewczyny boksiowe zareagowaly blyskawicznie.:klacz::klacz::klacz::klacz: Trzeba bedzie jednak jakos im pomoc. [B]Napisał Germaine[/B] [SIZE=4][B] Sunia Elena jest pod naszą opieką (Adopcje Bokserów: [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL] - nie mylić z Fundacja Boksery w Potrzebie) , jest w klinice, jutro badanie krwi, potem rentgen i konsultacja w sprawie operacji tego gigantycznego guza. Oprócz tego guza sunia ma jeszcze kilka mniejszych guzów, nie wiadomo, czy lekarze będą w stanie jej usunąc wszystko jedną operacją, być może będa potrzebne dwa zabiegi. Sunia jest bardzo smutna i zrezygnowana. Informacje na jej temat i zdjęcia znajdą sie wkrótce na naszej stronie. Bazarki na operacje i leczenie Eleny na pewno sie bardzo przydadzą!![/B][/SIZE] [B][COLOR=Red]Najnowsze info [/COLOR][/B]ELENA Wiek: ok. 2 lat Miejsce pobytu: dom tymczasowy w Warszawie Kontakt w sprawie adopcji: Germaine tel. 0608 394 775, Joanna tel. 0607 32 99 32 Wygląd: pręgowana, potężna, ok. 30 kg Elena prawie rok błąkała się po Wołominie (pod Warszawą). Często zaglądała do sklepu spożywczego, skakała na klamkę i otwierała drzwi żeby wejść i prosić o jedzenie. Miejscowy hycel w porozumieniu z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami i sprzedawczynią ze sklepu zabrał suczkę do przytuliska. Od dziś Elena jest pod naszą opieką w klinice weterynaryjnej. Wolontariuszka, która wiozła suczkę do kliniki mówi: [I]"W samochodzie jechała grzecznie, ale dawno nie widziałam tak bardzo smutnego i zrezygnowanego boksera." [/I] Wstępne badania wykazały: bardzo duży guz (wielkości grapefruita) gruczołu mlekowego 4 pary po lewej stronie, mniejsze guzki w gruczołach 3 i 5 pary po stronie lewe, powiększony węzeł chłonny podkolanowy, zaostrzony szmer w górnych drogach oddechowych, wypływ z nosa, serce i płuca osłuchowo bez zmian. Bokserka będzie miała wykonane badania krwi, zostanie odrobaczona, a we wtorek czeka ją konsultacja chirurgiczna. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7253/elena06lr6.jpg[/IMG] Wiemy już, że suczka musi przejść kilka operacji usunięcia guzów gruczołów mlekowych. Leczenie będzie długie i kosztowne. Jeśli chcielibyście Państwo wspomóc je finansowo, wpłaty można dokonywać na konto: Ursynowska Klinika Weterynaryjna ul. Pawła Edmunda Strzeleckiego 10e 02-776 Warszawa nr rachunku: [B]79 1140 2017 0000 4502 0637 2660[/B] z dopiskiem - leczenie bokserki Eleny [U]UWAGA! Prosimy o potwierdzenie wpłat mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub smsem: 0608 394 775, 0604 462 624 [/U]
-
Bokserka w pilnej potrzebie, ma ogromnego guza. Sama nie dam rady wyprowadzić ja na prostą. Macie jakieś pomysły? Ja się załamałam kiedy patrzyła mi w oczy... [IMG]http://images46.fotosik.pl/45/c41363cafad642c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/45/5aa0e0da7ffa3774med.jpg[/IMG]
-
Nie mam pojęcia, czy to maleństwo jest astkowate, szczękę podobno ma rozrośniętą, ja jak zwykle się poddaję, nie znam się i nikogo nie chcę wprowadzać w błąd. Jedno nie ulega wątpliwości mała szuka domu. [IMG]http://images43.fotosik.pl/45/6f9897c4020854d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/429/7764fa88ac65e3f9med.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/6f9897c4020854d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/309/c6ddfdbd0e2fa5efmed.jpg[/IMG]
-
Pogryziona i nieszczęśliwa kupka strachu - Pinczer już w swoim domku!
Erazm replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Oto pięknota, psiak zdecydowanie w typie rasy jest pod Warszawą [IMG]http://images32.fotosik.pl/429/84a16bcdff7a936a.jpg[/IMG] -
Tylko Osiołka trzeba sprawdzić czy maszynki do golenia dla maluchów nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, bo Gagata zostanie z czymś na wzór grzywaczy
-
Pogryziona i nieszczęśliwa kupka strachu - Pinczer już w swoim domku!
Erazm replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam u malucha, ma się już lepiej rany się goją. Za jakis czas wkleję zdjęcia. Trzeba go szybko zabierać, marznie kurdupel. Przejrzałam internet, nikt go nie szuka -
Pinczerek, zaraz wstawię nowe fotki, narazie wklejam link. Na dzień dzisiejszy ma tylko ślady po pogryzieniu. Maleńki kamień nazębny, w azylum mówią o roku, ja bym powiedziałą, ze do 2 lat, ale specem nie jestem. Sprawa pilna!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziona-nieszczesliwa-kupka-strachu-pinczer-w-schronisku-126944/[/url]
-
Cześć Kruszynko:-(
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Erazm replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
To czekamy na Izę:shake: -
Propozycje dt umieszczam na pierwszej stronie