Jump to content
Dogomania

Erazm

Members
  • Posts

    5578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Erazm

  1. Pokaż się ciotkom Digi, czasem szukają cudnych:roll:
  2. [COLOR=DarkRed][SIZE=5]Dogo Ty widzisz i nie grzmisz????????!!!!!!![/SIZE][/COLOR]
  3. [SIZE=1]zbyt frywolne foteczki, zaraz modzi nas pognają:oops::oops::oops:[/SIZE]
  4. Zapchają dogo tymi fotkami:mad::mad::mad:
  5. Oj, Saphi żałuj bo tańce, hulanki , swawole:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kto ma ochotę na fotki to poproszę o adresy mailowe:cool3:
  6. [SIZE=6][B][COLOR=Red]Teapot żądamy zdjęć Ampułki i tz Rybona:mad::mad::mad:[/COLOR][/B][/SIZE]
  7. Wrzuciłam też tu [url=http://www.zgubione-znalezione.org/]Zgubi
  8. Hmm,Ty masz doświadczenie w wychowywaniu i prowadzeniu, a ja mam najbardziej niewychowane psiury:oops: więc muszę szukać zawsze pomocy z zewnątrz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Kiedy słucham behawiora to okazuje się, ze robię wszystko na odwrót:shake:, ale burki są szczęśliwe i ja też;). Trzymam kciuki za Juniora:cool3:
  9. Trzeba zrobić zrzutkę na mentosy:siara::siara::siara::siara::siara:
  10. Masz absolutną rację Ewo. A osoba(?) - stwór, wytwór rodzaju ludzkiego- sama widocznie jest podobna do byłej właścicielki i tu ją boli.
  11. Kto tu jest prawdziwym prawnikiem na dogo? Ot, tak żeby się wypowiedział Biegaj szczęśliwy za TM psiaczku
  12. Na dogo jest opis dokładny jak wstawiac fotki:cool3:
  13. Ciotki to teraz siedzą z dziobami w lodówkach i wsuwają poświąteczne resztki:mad:
  14. Maluchy to se w Kocim Świecie rządzą:cool3:
  15. Gonia pewnie odsypia noc nieprzespaną
  16. Hej Baracku, co u Ciebie? Zobacz jakiego bliźniaka znalazłam na dogo
  17. Nareszcie jakiś miły akcent
  18. Ech, miała nie miała, cieżko nad nią pracujemy żeby się zepsiła( uczymy lizania po pysku, szaleństw z burkami, tarzanie w krowiej koopie też na wiosnę będzie) a co ;). Jak ma być psem niewystawowym to niech se dzioucha poużywa:evil_lol: Zajrzyjcie na ten wątek, może ktos ma jakiś pomysł
  19. Aaaaa, to taka nowa rasa cichociemnych z sochaczewa
  20. No, Pipi doopkę grzeje. Pani Jola wybiera się z wizytą, a jak nie to ja podjadę:razz:
  21. Przyznam się, ze miałam czasem trudne sytuacje, kiedy ludzie mieli problem, kontaktowałam ich wtedy z behawiorem, jest możliwość prowadzenia psa drogą mailową, w moich przypadkach pomagało
  22. Coś ostatnio odświeżałam, ale mam rochę ogłoszeń i się gubię, nowe też mile widziane;)
×
×
  • Create New...