Takie cudo szuka domu, sunia ze wszechmiar przyjacielska do wszelkich stworzeń, boska. Właśnie zgubiła ostatniego mleczaka
[IMG]http://images36.fotosik.pl/45/403dba4a3cea5da1.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/45/137ce53a8f5a9a10med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/310/9576b56c89cbb0ec.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/429/98eb6357483830b4med.jpg[/IMG]
Niestety Abra wraca z adopcji, mala wedlug poznaniakow sikala i koopala w domu, zaczela przejawiac agresje. I tyle. Czar prysl. Tu sie naleza uklony Goni P, albowiem ona po adopcji Abry przeczuwala, ze psiak wroci. Abra ma jednak szanse, czeka dom pod Warszawa. Pomoc pilnie potrzebna. Ja w zwiazku z tym narazie nie podejmuje sie zadnych adopcji. Mam dosyc.