Erazm
Members-
Posts
5578 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Erazm
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Erazm replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka to wy wszystkie psiaki po budach chowacie:evil_lol:? -
Wkleję linki do ogłoszeń, na razie podałam mój telefon, możesz przenieść je do pierwszego postu, żeby nie było bałaganu na wątku [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zgubiono-znaleziono-Niedu-y-czarny-piesek-przyb-aka-si-pod-Warszaw-W0QQAdIdZ96329181"]Nieduży, czarny piesek - przybłakał się pod Warszawą - Biuro Rzeczy Znalezionych i Zgubionych na Gumtree Warszawa[/URL] [url=http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=39146&id_kat=10&pi=0]Niedu http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1782695_maly_czarny_klapniete_uszko_przyblakal.html Te linki nie wlazły, ale to 4 lapy i ale gratka
-
Ty ciotka nie żartuj, bo drzwi trzeba będzie poszerzać
-
Rzeczywiście, będzie dłuuuuuuuuugie oglądanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Podnoszę, halo jest tu kto??????????? A. zmień tytuł na natychmiast pomoc potrzebna, pomoc na już , na cito . Bo wtedy jest szansa ,że więcej osób zajrzy, no i Warszawa, nie każdy wie co to Żabia Wola( żabią możesz dac w nawiasie) Napisz do kiedy psiak może zostać, jak z ogłoszeniami, czy masz je jak wydrukować?
-
Koreczku a Ty co tu jeszcze robisz?????????:mad: Do domu:razz:, biegiem
-
Same kluchyyyyyyyyyyyyy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nic krótkiego nie widać na stanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Hi hi mięciutki, ale atrakcyjny i wygodny w obsłudze, jak widac można sobie założyć na palucha, zająć sie swoimi sprawami, a futrzak też ma zajęcie. Ło Boshe to miałam trąbić, że se ego podbudowywuje i stadko wklejam:crazyeye: zaraz od małp przezywają:placz: Isadorka - to dziwne, ale ta fotka choć kiepska jakościowo wpada w oko Tu mój pierwszy tymczas - Leoś, wyciągnięty z Klembowa, po operacji oczu pojechał do domu,bardzo zapadł mi w serce, na transport załapała się również Majeczka z Trójmiasta. Maja wygryzła rezydentkę z jej miejsca w łózku. [IMG]http://images26.fotosik.pl/308/b471004437621108med.jpg[/IMG][IMG]http://images29.fotosik.pl/307/1a0d7adbd41d2a5fmed.jpg[/IMG]
-
Zaglądają, ale z Warszawy ciężko coś pomóc:shake: Napisz do dziewczyn z Wrocka, poproś o pomoc
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Erazm replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny osoba, która się wpisała na forum astów założyła wątek, zalogowałą się 10.12, wątek jest z 27. 12, nie miała żadnych wpisów po zalogowaniu? Ma tylko dwa posty na wątku -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Erazm replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
L. nie obrażaj się, ale to do Goni wali się drzwiami i oknami po podpowiedzi, stara wyżeraczka;):evil_lol:, ale nie wiekiem ( co by Gonia mnie nie pognała:crazyeye:) -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Erazm replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gonia trzymaj się, aby do jutra. Dajcie spokój Goni, wszystko jak ją znam było zapięte na ostatni guzik, umowa, wizyta, stały kontakt, rengen po same majtki, albo i głębiej:mad: -
No, tak numer z walizką na zasadzie nie zapomnij o mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Uff, z tym czyścioszkiem to róznie, bo jak się zapomni umyć podwozia po spacerku to koszulki są w łapki:roll:
-
Onka, młoda- wyrzucona dziś w wigilię -Juz w nowym domku!!
Erazm replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Modliszka działa w Pabianicach -
Cudny jest i nie do poznania. I jeszcze parę fotek Yoorka z podróży [IMG]http://images29.fotosik.pl/307/6e8dabd8a94a5f5cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/d54e519b2e9f798amed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/6fdfc81d81bda761med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/43/d17a6819480f43d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/43/8f50f43f728ad0d6med.jpg[/IMG]
-
Halinów k/ W-wy! Szczeniak.... Ale jamnik czy owczar?? MA DOM!!!
Erazm replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Popieram pomysł:lol::lol::lol: -
Toż to owczar całym pychem:crazyeye:. Wklej więcej fotek:lol:
-
Hihi, mnie dziewczyny też wkręciły w yorka, ze niby yorek, a w schronie jak bidę zobaczyłam to nawet koło yorka nie leżał. Ważył wtedy 7 kilo, dziś waży 14. A oto i on, po zabraniu ogon-martwica, łysy, uszy- totalna grzybica, zmiany na jąderkach, kamień straszny.Dziś w stałym domku. Zaraz polecę też Twojego yorka obejrzeć:evil_lol: No, chyba nie zobaczę, bo albumu na dogo nie widzę [IMG]http://images42.fotosik.pl/43/da6be90e461baf79med.jpg[/IMG]
-
dzięki Aniu, zdjęcie Diany z pierwszego dnia, a właściwie godziny kiepskiej jakości, ale niesie dla mnie ogromny ładunek emocjonalny. Rzeczywiście psiaki szczęśliwe, szkoda,że nie mogę mieć ich więcej Miś za młodu. Już wtedy było widać, ze będzie ciapowaty [IMG]http://images46.fotosik.pl/43/0ac7cda8bf1c3e64med.jpg[/IMG] Yoorek z jamnisiem,który był w drodze do nowego domu, niestety jamniś był chory i juzza TM[IMG]http://images25.fotosik.pl/307/10043cd9e1ed4223.jpg[/IMG] Yoorek na wiosnę na Polach Mokotowskich [IMG]http://images31.fotosik.pl/425/19e8a818bb0c29cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/43/834248729ea80fb4.jpg[/IMG]