Jump to content
Dogomania

Erazm

Members
  • Posts

    5578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Erazm

  1. Luka to wy wszystkie psiaki po budach chowacie:evil_lol:?
  2. Jest też na Dwukropku [url=http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23608536,Warszawa_Zwierzaki___Zaginione__znalezione,4-211.html]Znaleziony niedu cos mi z tymi linkami nie wychodzi
  3. Wkleję linki do ogłoszeń, na razie podałam mój telefon, możesz przenieść je do pierwszego postu, żeby nie było bałaganu na wątku [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zgubiono-znaleziono-Niedu-y-czarny-piesek-przyb-aka-si-pod-Warszaw-W0QQAdIdZ96329181"]Nieduży, czarny piesek - przybłakał się pod Warszawą - Biuro Rzeczy Znalezionych i Zgubionych na Gumtree Warszawa[/URL] [url=http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=39146&id_kat=10&pi=0]Niedu http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1782695_maly_czarny_klapniete_uszko_przyblakal.html Te linki nie wlazły, ale to 4 lapy i ale gratka
  4. Podaj na Pw numer telefonu, trzeba małemu porobic ogłoszenia w sieci
  5. Masz możliwość porozwieszania ich w Żabiej Woli i okolicy? Masz kogos, kto Ci pomoże? Do kiedy maluch może zostać na działce?
  6. Ty ciotka nie żartuj, bo drzwi trzeba będzie poszerzać
  7. Rzeczywiście, będzie dłuuuuuuuuugie oglądanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Było super, dietę oczywiście diabli wzieli:placz:, krupniczku nie było mi dane spróbować:shake:, ale towarzystwo doborowe:lol: Dzięki wielkie Ewo za zaproszenie:loveu:
  9. Podnoszę, halo jest tu kto??????????? A. zmień tytuł na natychmiast pomoc potrzebna, pomoc na już , na cito . Bo wtedy jest szansa ,że więcej osób zajrzy, no i Warszawa, nie każdy wie co to Żabia Wola( żabią możesz dac w nawiasie) Napisz do kiedy psiak może zostać, jak z ogłoszeniami, czy masz je jak wydrukować?
  10. Koreczku a Ty co tu jeszcze robisz?????????:mad: Do domu:razz:, biegiem
  11. Same kluchyyyyyyyyyyyyy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nic krótkiego nie widać na stanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Hi hi mięciutki, ale atrakcyjny i wygodny w obsłudze, jak widac można sobie założyć na palucha, zająć sie swoimi sprawami, a futrzak też ma zajęcie. Ło Boshe to miałam trąbić, że se ego podbudowywuje i stadko wklejam:crazyeye: zaraz od małp przezywają:placz: Isadorka - to dziwne, ale ta fotka choć kiepska jakościowo wpada w oko Tu mój pierwszy tymczas - Leoś, wyciągnięty z Klembowa, po operacji oczu pojechał do domu,bardzo zapadł mi w serce, na transport załapała się również Majeczka z Trójmiasta. Maja wygryzła rezydentkę z jej miejsca w łózku. [IMG]http://images26.fotosik.pl/308/b471004437621108med.jpg[/IMG][IMG]http://images29.fotosik.pl/307/1a0d7adbd41d2a5fmed.jpg[/IMG]
  13. Zaglądają, ale z Warszawy ciężko coś pomóc:shake: Napisz do dziewczyn z Wrocka, poproś o pomoc
  14. Dziewczyny osoba, która się wpisała na forum astów założyła wątek, zalogowałą się 10.12, wątek jest z 27. 12, nie miała żadnych wpisów po zalogowaniu? Ma tylko dwa posty na wątku
  15. L. nie obrażaj się, ale to do Goni wali się drzwiami i oknami po podpowiedzi, stara wyżeraczka;):evil_lol:, ale nie wiekiem ( co by Gonia mnie nie pognała:crazyeye:)
  16. DiF jak szarańcza dopuści mnie czasem do kompa to jutro postaram się wsadzić ja na portale, tekst do ogłoszeń jest chyba na pierwszej?
  17. Gonia trzymaj się, aby do jutra. Dajcie spokój Goni, wszystko jak ją znam było zapięte na ostatni guzik, umowa, wizyta, stały kontakt, rengen po same majtki, albo i głębiej:mad:
  18. No, tak numer z walizką na zasadzie nie zapomnij o mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Uff, z tym czyścioszkiem to róznie, bo jak się zapomni umyć podwozia po spacerku to koszulki są w łapki:roll:
  19. Modliszka działa w Pabianicach
  20. Cudny jest i nie do poznania. I jeszcze parę fotek Yoorka z podróży [IMG]http://images29.fotosik.pl/307/6e8dabd8a94a5f5cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/d54e519b2e9f798amed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/424/6fdfc81d81bda761med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/43/d17a6819480f43d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/43/8f50f43f728ad0d6med.jpg[/IMG]
  21. Erazm

    Moje małe zoo ^^

    Cudne, prosimy o więcej:cool3:
  22. Toż to owczar całym pychem:crazyeye:. Wklej więcej fotek:lol:
  23. Hihi, mnie dziewczyny też wkręciły w yorka, ze niby yorek, a w schronie jak bidę zobaczyłam to nawet koło yorka nie leżał. Ważył wtedy 7 kilo, dziś waży 14. A oto i on, po zabraniu ogon-martwica, łysy, uszy- totalna grzybica, zmiany na jąderkach, kamień straszny.Dziś w stałym domku. Zaraz polecę też Twojego yorka obejrzeć:evil_lol: No, chyba nie zobaczę, bo albumu na dogo nie widzę [IMG]http://images42.fotosik.pl/43/da6be90e461baf79med.jpg[/IMG]
  24. dzięki Aniu, zdjęcie Diany z pierwszego dnia, a właściwie godziny kiepskiej jakości, ale niesie dla mnie ogromny ładunek emocjonalny. Rzeczywiście psiaki szczęśliwe, szkoda,że nie mogę mieć ich więcej Miś za młodu. Już wtedy było widać, ze będzie ciapowaty [IMG]http://images46.fotosik.pl/43/0ac7cda8bf1c3e64med.jpg[/IMG] Yoorek z jamnisiem,który był w drodze do nowego domu, niestety jamniś był chory i juzza TM[IMG]http://images25.fotosik.pl/307/10043cd9e1ed4223.jpg[/IMG] Yoorek na wiosnę na Polach Mokotowskich [IMG]http://images31.fotosik.pl/425/19e8a818bb0c29cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/43/834248729ea80fb4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...