Jump to content
Dogomania

Avaloth

Members
  • Posts

    8826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avaloth

  1. Cześć Ciotki:loveu: wróciłam, strasznie żal było wyjeżdżać, a jak wjechałam w Kraków i zamiast gór dookoła tylko te paskudne bloki..:placz: przeprowadzam się w góry, najlepiej jutro. Było świetnie, jak zawsze ;d Poza tym że byłam chora, w poniedziałek zostałam w pokoju i spałam do 12 a potem siedziałam u koleżanki tamtejszej, we wtorek jeździłam na nartach z gorączką:evil_lol: dopiero w czwartek tak na prawdę czułam się na siłach żeby wstać z łóżka i jeździć, ale kto by się przejmował:diabloti: Mimo to się wyjeździłam, w czwartek byłam na słowacji, przyjechaliśmy na otwarcie stoku, po prostu nic tylko się rozpłynąć, ludzi nie ma, pogoda piękna, stok idealne przygotowany, jeździć po śladach z ratraku po prostu cud, niebo:loveu: Poza nartami to mam nową miłość w Kacwinie xd Maksia, 15miesięczneo syna brata Anety, mojej przyjaciółki stamtąd. Po prostu cud nie dziecko, niebieskie oczka, loczki jak u aniołka, i taaaki kochany:loveu: na początku się mnie bał a wczoraj mi dał buzi:loveu: i został ze mną jak mama gdzieś poszła. Dobra, skończy6łam się rozczulać xd [quote name='NightQueen']http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg mrrr... zakochałam się w tobie no wiesz co, trochę kolejność nie ta.. najpierw wychowałyśmy wspólne dziecko a Ty dopiero się we mnie zakochałaś:roll:.. no ale lepiej późno niż wcale:diabloti::loveu: [quote name='C&B']http://img156.imageshack.us/img156/3034/86272536.jpg To jest najfajniejsze Miłego wyjazdu [quote name='Sweet']http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg to najpiękniej ale wszystkie fajne [quote name='dOgLoV']Świetne te zdjęcia !!!!!!!!!!!!! Chester po prostu przesliczny [quote name='Paula03']http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg To jest super Udanego wyjazdu! [quote name='Aleksandra95']miłego wyjazdu ! [quote name='Ppx']super sesja (na fcb już jedno widziałam :P ) [quote name='DominikaAnna']http://img257.imageshack.us/img257/8133/75312487.jpg jaki przystojniak miłego wypoczynku! [quote name='Niufciak']http://img17.imageshack.us/img17/2223/69370153.jpg To mi się strasznie podoba http://img508.imageshack.us/img508/2831/18260704.jpg Słodki dziękuję wszystkim:loveu::loveu::loveu: [quote name='Bewarka']Haa i nawet forki dałaś przed wyjazdem Śmiesznie... Miłego wyjazdu! wiesz co, jakie 'nawet', ja przecież bardzo często daję zdjęcia..:diabloti: [quote name=':: FiGa ::']http://img17.imageshack.us/img17/2223/69370153.jpg Swietne loczki mialas I udanych ferii dzięki :) robiły się 1,5h ..:eviltong: [quote name='Wyjątek']Coś mi się wydaje, że musisz pochwalić siostrę no jak muszę..:diabloti: ale fakt, wyszło jej nawet ; [quote name='sator_k_']http://img17.imageshack.us/img17/2223/69370153.jpg Jaki śliczny duecik Ja właśnie z nart wróciłam i życzę Ci przede wszystkim dobrej pogody pogoda się świetnie udała, od dzisiaj się ociepliło i teraz kicha ma być, a nam się idealnie udała :) właśnie zdjęcia zgrywam, może jutro coś pokażę :) teraz idę do Was PS usunęłam wasze minki bo było za dużo xd
  2. [quote name='Frytela']Haha no i zostało Bronka koniec końców :) Chyba jednak zostanie u nas, rodzina już ja kocha :D[/QUOTE] śmiesznie Bronka :D ile mała ma i w ogóle skąd pomysł na drugiego cardigana ? :) powiedz coś więcej o małej ;) ale masz teraz zgraję, 3 pembrokowe baby, dwa cardigany i jeszcze Etna na dokładkę :D i kota masz czy mi się wydawało ? ja też mam tylko torbę na aparat a i tak z nim jeżdżę xd wychodzę z założenia że się nie wywalę:diabloti: i jak na razie (odpukać) na szczęście się udaje.
  3. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]jo jest za Dębnem Ewa tyż;)[/COLOR][/QUOTE] to chyba już każdy wie :diabloti: [quote name='NightQueen']Ja oficjalnie rezygnuję :-( niestety muszę[/QUOTE] ale jeśli będzie w Dębnie czy w ogóle ? szkoda:-( [quote name='Sweet']ja pewnie też będę zmuszona zrezygnować.[/QUOTE] w tamtym roku też miałaś nie jechać a się udało :eviltong: [quote name='dog193']Iśka, no ale niektórym będzie dalej, a niektórym może bliżej, nie możemy patrzeć na to takimi kategoriami. Na razie nie ma kto rezygnować, bo jeszcze zapisów nie było :diabloti: Może do tego czasu jeszcze komuś się coś pozmienia i akurat będzie mógł jechać. Nie widzę lepszych propozycji.[/QUOTE] Bliżej by było osobom które mieszkają pode mną czyli południowa małopolska, a raczej mało ludzi z gór i okolic jest na dogo ^^. Mi chodzi tylko o to że to jest tak centralnie w dupie no xd na kompletnym południu. W tamtym roku było u góry śląska, opcja Starej Wsi była prawie w środku, wiadomo że dużo większej ilości centralne tereny by bardziej pasowały. Jeśli ludziom z wrocka etc będzie się chciało przyjeżdżać w góry na tydzień to ja nie mam przeciwwskazań, ale wiem że mi by się nie chciało jechać taki kawał (tak jak mi by się nie chciało jechać na tydzień nad morze ode mnie). ale jak chcecie to mi pasi, będę mogła podskoczyć sobie do koleżanki i 'moich' terenów ^^ to dzwonić do Dębna z terminem 11-17.07, rezerwować i zakładać wątek? Tylko w ogóle na ile osób ? koło 15 na razie ?
  4. tie ludu i co ? bo mi osobiście Dębno odpowiada tylko się boję że dużo osób zrezygnuje ze względu na odgległość ... pozdrawiam z gór xd jakieś 20-30km od dębna jestem xd
  5. [QUOTE]Witam w okresie wakacyjnym grup z psami nie przyjmujemy, jeśli jesteście Państwo zainteresowani początkiem czerwca bądź września jesteśmy do dyspozycji. [/QUOTE] Czyli Starą Wieś mamy z głowy.. Co teraz ?
  6. właśnie, niech się inni martwią :D a tak serio to wydaje mi się że jednak wszystkie psy które bierzemy na zlot są nieagresywne i odwoływalne także wystarczy że każdy swojego będzie pilnował.. inna sprawa że może być problem z sąsiadami jeśli będziemy głośno wieczorami.. no nic, ja na tydzień wybywam, nie wiem na ile będę miec dostęp do internetu, więc sobie tu poustalajcie co trzeba a jak wrócę będę dzwonić. chyba że ktoś inny ma ochotę załatwiać, wtedy odstąpię tego zaszczytu:diabloti:
  7. lepsze stare niż żadne :D pierwsze najlepsze, to z uciętą głową xDDD właśnie, gdzie Ulv wstawiła zdjęcia ?
  8. [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8133/75312487.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2237/36912275.jpg[/IMG] i kilka zimowych [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6024/57544078.jpg[/IMG] za chiny się nie chciał na mnie popatrzyć:mad: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2972/83456502.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2831/18260704.jpg[/IMG] ojć, nie zauważyłam że mi ostrość uciekła xd [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9599/61581226.jpg[/IMG] i żegnam Was. jutro wyjeżdżam w góry na ferie, wracam z sobotę. mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i będę mogła jeździć a nie leżeć.. pa :D
  9. [quote name='Niufciak']Witamy Was :loveu:[/QUOTE] hej :loveu: zabiję się.. jutro wyjeżdżam na ferie, od wczorja mam gorączkę. dzisiaj cąły dzień kaszlę non stop i mam coraz większy katar. ktaulanie boli mnie kręgosłup i głowa. cudnie. jutro stok na pewno odpada, mam nadzieję że później mi już przejdzie, bo się załamię. teraz cudowna sesja ja+pies w wykonaniu Anki(siostry, lat 13 xd). Co prawda ostrość jej czasem uciekała na pościel, albo nogę, no ale bidy nie ma :D i jak jej mówiłam jak ma kadrować to słuchała, rozwija się dziecko :eviltong: jako tło służyła moja ściana + łóżko:evil_lol: zdjęcia samego psa wykonanie moje [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7278/14724521.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/73/46171957.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2223/69370153.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3034/86272536.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5032/35620464.jpg[/IMG] cdn
  10. chlebek :loveu: e ale tylko dwa .. :D
  11. [quote name='Sweet']Iś ja to bym miała specjalne życzenie:D Na foty studniówkowe i relacje studniówkowe :diabloti: Gadaj a nie cicho siedzisz;P[/QUOTE] relacje masz na gadu ^^ foty będą jak dostanę xd [quote name='NightQueen']ja po prostu zapracowałam na ferie :diabloti: a ty najwidoczniej nie dodaj te zdjęcia później :cool3: albo na fb, wsio jedno, bym tylko je widziała :cool3:[/QUOTE] phi, jasne :eviltong: to dam kilka zaraz tu xd
  12. przywieźmy ze sobą drut kolczasty :D
  13. Haha doobrze Wam tak :D:D Patrycjo Tobie jest za dobrze. i tyle. -.- idę sobie zrobic sesję z psem bo mi zostały jeszcze włosy studniówkowe więc je trzeba wykorzystać xd ale nie wiem co z tego będzie bo jedynym dostępnym materiałem na fotografa jest moja siostra.. zobaczymy.
  14. Ja mogę zadzwonić jak wrócę z ferii czyli w następny weekend ( a że w niedzielę raczej nie będą odbierac to po weekendzie). Generalnie mogę ustalać to wszystko ale jeszcze nie wiem czy będę mieć dostępne jakieś konto do ewentualnego zbierania kasy więc jeśli ktoś by mógł byłoby miło. Jak będę dzownic to mogę spytac czy nie ma przypadkiem kilku domków jakoś bardziej z boku, a nóż widelec. Zawsze możemy jeszcze jakiś inny ośrodek poszukac..
  15. oj tam gdzie nagadane :diabloti: zdjęć nie będzie bo ich nie mam xDD kompletnie, zero, null :eviltong: a jutro jadę na ferie więc mnie cały tydzień nie będzie .. :evil_lol:
  16. Ja na Starą Wieś mam jakieś 30 min więcej niż Dębno, ale że większości bardziej będzie pasowa dojazd to jestem bardziej za tym. Z tego co sprawdzałam jestem chyba jedyną osobą która do Starej Wsi ma dalej niż do Dębna :D a co z tym terminem ? 11-17.07.2011 pasi ? [SIZE=1][COLOR=silver] zabijcie mnie. dzisiaj mam studniówkę a obudziłam się z gorączką 37.5.. módlcie się żeby nie wróciła bo jak będę musiała zażyć prochy przed wyjściem i jechac na nich całą studniówkę to % mam z głowy..[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=silver]nie ma to jak szczęscie:placz:[/COLOR][/SIZE]
  17. [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.starawies.com.pl/cennik[/URL] ośrodek podesłała Anita, na pewno nie ma tam problemu z psami. Mi osobiście się podoba i nawet gdyby trzeba było wg cennika płacic za psy (5zł za dobę) to wychodzi ok. 144 +30zł za psy. Mi osobiście się podoba. Ewentualnie Anula znalazła jeszcze takie cuś: [/U][/FONT][/COLOR][URL="http://meteor.turystyka.pl/ster-niewiesze,niewiesze.html#foto"]http://meteor.turystyka.pl/ster-niew...esze.html#foto[/URL] Czyli mamy do wybory Dębno, Złoty Stok(na razie mi nie odpisywali, więc nie wiadomo jak psy i cena), i te dwa powyżej. Myślę że termin który proponowała Anula jakoś w środku lipca byłby najbardziej odpowiedni, bo na razie większości początek lipca nie pasuje albo sierpień.
  18. [quote name='Tepes'][URL]http://noclegi.onet.pl/oppgolkowice,golkowice.html[/URL] [COLOR=blue]"Wypoczynek połączony z leczeniem problemu alkoholowego.":diabloti::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://www.pablik.pl/img/info/facebook-like.jpg[/IMG] Dominika Karnia lubi to.:diabloti:
  19. Mi za 6 dni za domek 5cio osobowy wyszło koło 215, może udałoby się coś utargowac przy większej ilości osób. Napisałam już wczoraj maila z pytaniem o psy i cenę, zobaczymy. Mi ogólnie Dębno się podoba, tylko jak mówię, jest problem z dojazdem. Ja chyba mieszkam najbliżej, albo prawie, i mam tam ok. 2 godziny jazdy. Nie sądzę żeby ludziom z dalsza chciało się przyjeżdżać i nie mówię już nawet o np, Poznaniu bo taka Ada wszędzie na południe ma daleko, ale nawet okolice Wrocka, Łodzi, Rzeszowa, to już jest kawał. Wiadomo że wyszukac ośrodka jest trudno ale wg mnie lepiej by było jednak coś 'wyżej' znaleźc. Jutro lub w sobotę mogę siąść i poszuka ośrodków, jeśli nic nie znajdę to wybierzemy pomiędzy tymi dwoma czy jakoś tak i załóżmy do zakończenia moich ferii (czyli jeszcze 2 tyg) wybierzemy coś na 100%, może byc ? czy Anita kiedyś nie podawała jakiegoś ośrodka na śląsku ? w miarę fajny był z tego co pamiętam ale nie wiem jak dawno to tu było wklejane a nie mam czasu wszytskiego przeszukiwac
  20. Paulina tylko to jest ośrodek z pokojami, wydaje mi się że jednak przy psach jest wygodniej w domkach.. Jak to mamy ośrodek ?
  21. Dżasta ma 2 ogniki ! :D mi środek lipca pasi jak już mówiłam xd
  22. no mi to obojętne, poza zlotem mam w planach wyjazd za granicę ale to czerwiec albo wrzesień, i Kacwin i Sopot ale to mi centralnie wisi kiedy xd aczkolwiek jednak zlot wolałabym w lipcu, obojętne w której części zróbmy głosowanie xdd
  23. aha super xd to nie dzwonie bo sobie pomyślą że organizacja dziwna ;D chyba że mamy ustalony termin? bierzemy to czy szukamy dalej ? mi się podoba tylko się boję że dużo ludzi się wykruszy ze względu na dojazd.. jednak to jest kawałek od większości
  24. [quote name='Bewarka']Ja szukam i szukam i jak na razie widze tylko jedno [url]http://domkiletniskowe.netiz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=46[/url][/QUOTE] jak dla mnie wygląda sensownie ;) do Złotego Stoku wysłałam maila z pytaniem o psy, zobaczymy. Do Dębna dzwonię jutro, potem mogę sprawdzic ten powyżej.
  25. [url]http://www.zlotystok.net.pl/[/url] Patuś znalazła jeszcze coś takiego. tam też mogę zadzwonic za jednym zamachem jak coś..
×
×
  • Create New...