Ech... A ja się wcale z tych świat tak nie cieszę....
Będę prawie cały tydzień z rodzicami u babci kKrysi, a Pimpke i Kitek zostaną w domku z babcią Anią i dziadziem Zbyszkiem, a tak chciałam spędzić te święta z nimi....
[quote name='jayo']Dzis sunieczka pojechala do domu.
Bedzie miala super warunki do biegania, na pewno jakis czas bedzie mieszkac w domu. Jej kolezanka ONka jest duza i puszysta :-) I bardzo przyjazna. Ludzie fajni i zyczliwi.
I moze jeszcze jakas biede wezma do siebie...[/quote]
To wspaniale !:multi:
[URL]http://img521.imageshack.us/img521/1125/1001864qx1.jpg[/URL]
Super :cool3:
[URL]http://img147.imageshack.us/img147/665/1001866qk0.jpg[/URL]
Jaki dostojny ;)
[URL]http://img147.imageshack.us/img147/82/1001861mu9.jpg[/URL]
Czego on tam szuka ?:razz:
Jest u was śnieg ?:p
[IMG]http://www.angelsms.pl/platek/zima2.gif[/IMG]
No fotek Pimpkowych jak na razie brak....
Na pocieszenie ;) :
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5233/captionit094826i539d38qt7.jpg[/IMG]
A i :
[URL]http://www.platek.1k.pl/[/URL]
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images23.fotosik.pl/127/a1b9c4c8c88e8dd2.jpg[/URL]
ja pier*** i Ty to sama narysowałaś:crazyeye:
wow kobieto takie rysunki rozejdą sie jak ciepłe pułeczki...masakra:loveu:[/quote]
Paulina, ja jak ten obrazek zoabczyłam.. Tez przeklnęłam xD
A u spowiedzi byłam, to twoja wina Luzia :evil_lol:
Ale obrazek serio, boski :cool3:
No, szkoda, ale siła wyższa... ( siła wyższa w każdym znaczeniu, nie chodzi mi tu tylko o rodziców). Dawno mnie tu trochę nie było :oops:
No ale cóż.... Dobry wieczór :p
Witanko :multi:
Ooo, nowy psiak, i widzę że masz już plany,wystawy,agility,obedience, ale przyznaje, Ali jest śliczny :loveu: Cerber z resztą też :lol:
Czekam na nowe zdjęcia :p
O matko, jak tak można :crazyeye:
dobrze chociaż że szczeniaczki zdrowe i mogą u ciebie zostać przez pewien czas :p No to masz wesoło teraz w domu :cool3:
Czekam na fotasy :lol:
Ale zamieszanie z ta choinką :shake:
Ech, u mnie też sztuczna, po by napadało igiełek z niej na podłogę :shake:
[URL]http://img243.imageshack.us/img243/5456/piesy008jp2.jpg[/URL]
To serio twój domek, ten drewniany ?
[URL]http://img243.imageshack.us/img243/1090/piesy003nz4.jpg[/URL]
Ty masz laaas ?:crazyeye: