[quote name='Tina.Sara']masz te 2 foty i czemu nie dajesz? :cool3:
[URL]http://img411.imageshack.us/img411/455/s6300657yo0.jpg[/URL]
[URL]http://img505.imageshack.us/img505/8035/s6300656fd4.jpg[/URL][/quote]
Bo nie wiedziałam jak wlepić :cool3:
I chciałam zachować je na jutro, by ich było dużo i w ogóle, ale trudno już...