[B]Samturia[/B], on jest spuszczany prawie codziennie, jemu jest dobrze, a jak się wybiega to po prostu sobie śpi jak go sie uwiąrze :cool3:
[B]Jacky, [/B]witamy :DAle Pimpek jest prawie twojego wzrostu, bez sensu, żeby takiemu maluszkowi który jest prawie codziennie spuszczany robić taaaaaki duży kojec (moim zdaniem xD).
[B]basia2202, [/B]witamy :D
[U]Oki ja lecę do szkoły,buziole ![/U]