Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='jot11'][URL]http://images42.fotosik.pl/187/714f918843b4c81fmed.jpg[/URL] no niezła grubaska [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG] [URL]http://images49.fotosik.pl/275/6d4b0c4b0d0ad67fmed.jpg[/URL] ślicznie wygląda,i jaki salon masz dla niej przygotowany.Pięknie Be,pięknie [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/038.gif[/IMG] Maluchy będą miały dużo miejsca jak zaczną już chodzić. Na koniec Czeeeeeść Be [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/big_grin.gif[/IMG][/QUOTE] Salon to już chyba od miesiąca jest w użytku :multi: Cześć :eviltong: [quote name='Yoko2009']Witam, ale masz fajną grubaśnicę w domku:) jeszcze troszkę i będą słodkie kluseczki jak u Kleo. a wiadomo ile ich tam się szykuje na ten świat????[/QUOTE] Cześć :multi: Podobno 3 się szykują - nie wiem na ile można wierzyć w ten rtg :niewiem: [quote name='dzasta']Ale grubaśka :D To już u Ciebie zaczynamy odliczanie :D[/QUOTE] Ja mam nadzieję, że chociaż do czwartku-piątku pochodzi jeszcze z tym brzuchem a szczytem marzeń byłby poród w sobotę :multi::evil_lol:
  2. Jeszcze 2 :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/274/fb993217f8e17666med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/275/6d4b0c4b0d0ad67fmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. No i mam foty :sweetCyb: Poranna Jessinka :loveu: 56 dzień ciąży :razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/129/7455bbf565b07b97med.jpg[/IMG][/URL] Z góry nieżle widać jaka z niej grubasińska :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/187/714f918843b4c81fmed.jpg[/IMG][/URL] I prezentacja brzuchola : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/270/e7c958d752c33aa9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/274/429f2491a32ffa4emed.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='*kleo*'] Be specjalnie dla Ciebie przed minutą zważyłam i synek 1 ma 35 dag, a synek 2 - 38 dag. [/QUOTE] O kurka :crazyeye: Toć łone ledwo 1,5 tyg mają ale jaja :crazyeye: Hihi fajnie :loveu: Nie dziwię się, że samoobsługowe :loveu: Pudziulek miniaturka jak odjeżdżał do nowego domku ważył 80 dag a miał już 3 m-ce :crazyeye: A teraz jak przyjechał na moje urodzinki to dosłownie klon Jessi - taki sam i wielkością i z buźki - włos ma tylko dużo lepszy ;) No Jess oczywiście sporo grubsza ale on jest taki teraz jak Jess przed pierwszą ciążą :loveu:
  5. [quote name='jot11']Cześć Be słoneczko [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG] Śniadanko Ci szykuję [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/refrigerator.gif[/IMG] Miła jestem prawda? Tym bardziej,że na diecie Jesteś :diabloti: No to wesolutko będziesz miała z takimi małymi,pięknymi chuliganami [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/chytry.gif[/IMG] Cze Jolka :multi: Jak szykujesz coś dietetycznego to może być :eviltong: Jessi dobrze znosi te harce w jej brzuszku?[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Witamy leniwie i kawowo:)[/QUOTE] Cze Aśka :multi: Justa, Daria, Ula, Klaudia, Dotinka - zbiorowe cześć :loveu::evil_lol: Ominęło mnie wczorajsze mycie okien i dobrze bo popołudniu padało :multi: Za to dziś z rana jedno machnęłam :razz: Dziś mam pierwszy dzień Vitali'owej diety :oops: Właśnie zjadłam śniadanie - kromka chleba żytniego z twarożkiem i tuńczykiem, skropione cytryną i popijam herbatkę zieloną :razz: Kanapka była pyszna tylko trochu puściutko w brzuszku :oops: Ale dobrze, że już trochę się odchudzam od czwartku to ciut żołądek się skurczył :multi: Na drugie śniadanie mam jogurt z marchewką i jabłuszkiem z cynamonem.. Muszę iść na zakupy zaraz a potem wybieram się na giełdę szukać kurteczki wiosennej :multi: Dziś 15 stopni u mnie :crazyeye: Jess miała wczoraj kąpiel i wsadziłam ją w papiloty - wygląda komicznie z tym wielkim brzuchem :evil_lol: Łuki nie chciał z nią na dwór wyjść :evil_lol: Kupiłam zwykłe baterie jak aparat na nich odpali to zaraz cyknę jakieś fotki :multi:
  6. Ojejciu [url]http://img104.imageshack.us/img104/3783/p1030409.jpg[/url] :loveu:Cóż za słodkie mordeczki :loveu: Urosły mega od poprzednich zdjęć :crazyeye: Ile już ważą ? :loveu:
  7. Aaaaaaaa ille fotek :crazyeye::crazyeye: Wszystkie pikne, slicne :loveu: Andzia widzę dużo ruchu ma :multi: I wy też przy okazji :evil_lol: Super!Pozdrawiam
  8. Mila gdzieś na Yorkach ostatnio ktoś szukał podrośniętej suczki.. poszukaj - może akurat:cool3:
  9. Ojj laski - zamiast narzekać za dietę byście się wzięły o ! Tak jak ja:megagrin: Wstałam wcześnie, miałam myć okna i wielka doopa :angryy: Nie mam płynu do okien :angryy: Muszę podjechać do letniej rezydencji przed pracą .. yhh ale mi to plany pokrzyżowało :mad: Aaaa muszę wam powiedzieć, że kluchy nieźle brykają :loveu: Biegają po maminym brzuszku jak trza :multi: Jakbym miała naladowane baterie to bym wam filmik nagrała bo ubaw miałam nieziemski wczoraj :evil_lol: Czesałam Jessinkowe łapki do góry nogami no i co chwilę coś skakało po tym jej brzuchu ale jak :crazyeye: Aż jej cycki skakały :evil_lol: Kurde coś czuje że rojbry będą :evil_lol: Już wet na USG mówił, że bardzo ruchliwe :loveu:
  10. Cze Daria :multi: YCD tyż mi się otworzyć nie chce :mad:
  11. Cze dziołszki :multi: Ależ dziś piękna pogoda :loveu: Jutro myję okna tylko nie wiem za bardzo jak i kiedy :roll: Idę do pracy od 9-15 :angryy: Rano sobie chyba umyję 2 małe a popołudniu balkonowe i będzie z głowy :multi: Nie wiem tylko kiedy posprzątam w "letniej rezydencji" :placz: Chyba przed świętami nie dam rady :shake::oops:
  12. Cze Klaudia :multi: Tatuaż mega :crazyeye: Markerem? [url]http://img203.imageshack.us/img203/3637/p1030398lw.jpg[/url] ależ się fajnie bawią :loveu:
  13. Minę ma jak moja Jessulka - wiecznie smutasek :eviltong:
  14. [quote name='dysia-u']Cześć Be , co ty !!!! po 4 kostkaxch chcesz się katować ??!! to co ja powiem jak zjadłam 40 dkg cukierków "kapitańskich" pirońsko dobre i zaś były w domu buuuu[/QUOTE] Cze Ulka :multi: No ćwiczyłam 20 minut - spaliłam tą czekolade ? :oops: [quote name='Pegaza']Ile 40 dk nono Ula to nie zemdlilo cie po nich? hihi Be no wez przestan 4 kosteczki tycie..nawet zoladek ich nie poczuje..;)[/QUOTE] Weź tak nie gadaj bo sięgnę po nastepne 4 :evil_lol:
  15. [quote name='Pegaza']Ty to ta dieta dziala na Twoją pamiec..jakos niekorzystnie:eviltong:[/QUOTE] Z pamięcią u mnie zawsze cienko było :eviltong: No i masz.. zjadłam 4 kostki czekolady :placz: Boszzz... dlaczego ona była w domu? Wskakuję na mój przyrząd do ćwiczeń :mad:
  16. Cze Ula :multi: Czyżby już świąteczne porządki :roll:
  17. A co będzie jutro? :megagrin:
  18. Cześć :multi: No no cóż za laska po tych zabiegach fryzjerskich :loveu:
  19. Daria jaka cwana :eviltong: U mnie był RTG więc zgadywać nie trzeba :evil_lol:
  20. Halo Klaudia czy ja dobrze wyczytałam, że dziś do domku wracasz ? :multi: Zdaj no zaraz relację co u dzieciaczków :loveu:
  21. [quote name='Pegaza']Myslalam o Dadze ale ja tam u niej sie malo udzielalam..wymienilam tych ktorzy zagladali do mnie..;) hehe no ja poczatkowo tez sie pilnowalam do czasu..a teraz znow mam piekne dwie opony po bokach buuu wychodza batony, lody z polewami..bym musiala slodycze odstawic..a juz bylo tak dobrze..na slodkie mnie nie ruszalo..a potem buch i zre te slodkie codziennie buu a opony rosną buu powodzenia Be:)[/QUOTE] Ja się pierwszy raz w życiu odchudzam :crazyeye: I to tylko 5 kg mam do zrzucenia a i tak o 2 kg za dużo bym chciała bo vitalia mi na tyle nie pozwala i musiałam deczko skłamać z wagą żeby mi dali dietę na -5 kg :-( Wykupiłam sobie dziś dietę na miesiąc i wg prognoz do maja zrzucę :multi: [quote name='karkakarka']Ja też życzę aby ci się udało :) Ja miałam linee ale na mnie działała...[/QUOTE] No cóż.. nie zaszkodzi spróbować ale czytałam dużo opinii i na jedną działa, na drugą nie.. zobaczymy ;) [quote name='Doti1986']Na mnie dokładnie tak samo linea nie zadziałała ale za to Bio-chrom pomógł mi kiedys schudnąć 15 kilogramów:)[/QUOTE] Kiedyś sobie kupiłam Bio chrom z zamiarem odchudzania ale szybko mi ten pomysł wyleciał z głowy - teraz pewnie leży gdzieś w szafce przeterminowany :eviltong: [quote name='jot11']Cześć Beatrycze :multi: A ja się nie odchudzam i tylko patrzę co by tu zjeść :sabber: Nawet nie wiem co to linea :oops:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Ja też tak miałam - do wczoraj :diabloti: [quote name='dzasta']Macie kobitki samo zaparcie z tym odchudzaniem...ja też kiedyś miałam...ale po kuracji sterydowej na kolano odechciało mi się odchudzania i tak wyglądam jak jedna wielka opona...:([/QUOTE] Trzeba się wziąć za siebie - wiosna idzie :multi: No więc diety dzień 2 :razz: Zielona herbatka działa na mnie rewelacyjnie , mam więcej energii, wcześniej wstaję i ogólnie jakoś tak.. fajnie jest :cool3: Zero cukru też robi swoje :multi: Z rana trochę ćwiczyłam, za godzinkę znów tym razem trochę dłużej czekam tylko aż obiadek mi się ułoży :razz: Wody już dzienny limit dawno wypiłam a wciąż mi mało :shake: Zbankrutuje na tej diecie :eviltong: No a co do zdjęć to pojechałam dziś do domu po pracy i co się okazało - nie miałam ze sobą kluczy :angryy: Już mi się nie chce jechać drugi raz więc pewnie dopiero jutro po lub przed pracą pojadę naładować baterie..
  22. [quote name='Viky i Ja']Cze Be :) Fotki miały być i co ? Nie ma dalej :([/QUOTE] Ni ma bo mam baterie nienaładowane :-( [quote name='Pegaza']Be wiesz co se tak dzis uzmysłowilam ze Ty jedna albo chwila...nie dwie albo trzy galerie zostaly na dogo z tych ktore odwiedzalam od początku..reszta gdzies sie po drodze wykruszyła..pierwsza na mecie odpadła Anusia, potem Sara..potem Aga.... Kasia Matrixowa..nastepna Kasia od Fidelka i Madzia, jeszcze Atka... Ania... i na koncu Ewa....moze i o kims zapomnialam.:roll:.tyle osob...smutne.. jak spojrzałąm ile lat tu jestem zakotwiczona to az sie wierzyc nie chce..;) zaczna mi mowic weteranko dogo heh[/QUOTE] No smutno bardzo :-( Ciekawe-może jeszcze kiedyś wrócą.. :roll: Zapomniałaś o Dadze i Oskarku.. :-( [quote name='jot11'] A ja przez trzy dni czytałam od pierwszej strony Twoją galerię Be. Strona po stronie.....ciekawa jest [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/big_grin.gif[/IMG] Cześć Beatko [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif[/IMG][/QUOTE] :crazyeye: Że też Ci się chciało :crazyeye: Hihi no wiem, że momentami bywało ciekawie :p Ale Ty Jolka skaczesz wysoko :crazyeye: Laski od dziś mam dietę :crazyeye: Pierwszy raz w życiu się odchudzam i to na dobre :crazyeye: Wróciłam właśnie ze sklepu, kupiłam parę rzeczy do przygotowania czegoś do jedzenia :roll: Wieczorem Łuki przywiezie mi mój ala rowerek. Popijam zieloną herbatę właśnie a w ciągu dnia wypiłam już 1,5 litra wody :roll: Głodować się nie zamierzam ale zmieniam ciut nawyki żywieniowe :oops: Kupiłam też Linee :crazyeye: Ciekawe czy na mnie zadziała :roll: Zamówiłam na allegro więc parę dni będę musiała poczekać z testowaniem..
  23. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2019-1.jpg[/url] mała kokietka :loveu:
×
×
  • Create New...