Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Boskie małe stworki :loveu::loveu: A gdzie panienki??
  2. Dzień dobry :multi: Baksik wygląda super w tym wdzianku.. no no no.. może jakaś Yorczka się na niego skusi ? :evil_lol:
  3. Dzień doberek :multi: Mamy weekend, wiec Jofka na pewno da jakieś fotki :multi: Jak nie to wie co jej grozi :mad::mad::mad:
  4. Cześć Kincia :multi: Extra fotki!!
  5. :crazyeye: Wspaniała waga jak na ten wiek! Ładnie Ci Ibi wyrosnie :) Gratuluję :multi:
  6. Śliczne te wasze biewerki :loveu::loveu:
  7. Będziemy tęsknić Mona :placz::placz: Za Tobą i pieskami :placz::placz: Trzymamy kciuki za Pawła .. na pewno będzie dobrze :multi:
  8. Witam się w weekend ... jak zwykle z pracy :placz::placz: Ale za tydzień sobota wolna :multi::multi: Ide na impreze :multi::multi:
  9. Ale sliczne fotki :loveu::loveu: A jaka wystraszona po tej kapieli!
  10. :placz::placz::placz::placz: Hmm.. no to zgaduję dalej .. może Ambrunia?? Gdzieś tam pisałaś, ze to "ona" a ja obstawiałam na Vasco
  11. Anusia ale te Indie strasznie drogie!! :crazyeye: Ja mam Egipt za 1449 zł :evil_lol: Oczywiście do tego jeszcze opłaty it.d. to wychodzi 1810 zł... To ta wycieczka: [URL]http://www.triada.pl/prezentacja.php?AKCJA=IMPREZA&idImprezy=3191&TypWypoczynku=ZW&IdKatalogu=58[/URL] I ten hotel: [URL]http://www.triada.pl/prezentacja.php?SID=&AKCJA=HOTEL&idHotelu=121&TypWypoczynku=ZW&IdKatalogu=58&Lotnisko=17[/URL]
  12. No tak.. a konkurs dalej nie rozstrzygniety .. ale ja wiem, wiem.. to jest na pewno Tanya!!! :multi::multi: Zgadlam, prawda ?? :multi::multi:
  13. [quote name='Patikujek']Ale ślicznotka:loveu: A jakie pyszności tu od rana pokazujecie:loveu:mniam, mniam:loveu: Z okolic Bydgoszczy będzie jechał jeden facet dzisiaj, z mojej grupy w szkole więc proszę mu trochę serniczka dla mnie przekazać to mi do Legnicy przywiezie:loveu::evil_lol:[/quote] No trza było go podesłać .. na pewno coś pysznego by dostał ;) [quote name='Anusia & Alutka']Jezusicku, Turcja=chalwa!! Jenyyyy ja chce do Turcji na chalwe. A tak powaznie to mi sie Indie marza, nawet se znalazlam fajna wycieczke o prosze: [URL]http://www.invia.pl/lastdetail.php?last=53490991[/URL] A pazurki to ja mam tera brokatowo czerwone z bialym kwiatkiem z pieczątki.[/quote] Chałwe kupiłam, ale nie jadłam tylko rozdałam bo nie lubie. Zarezerwowałam wycieczkę do Egiptu!! :multi::multi: Jessoo.. dziewczyny,... jak ja się cieszę :multi::multi: [quote name='Kasia']Kiełbasę to zabiorą ze sobą w podróż bo ileż można wcinać ciacha :evil_lol: Cze Beatko :loveu: Pokaż pazurki...idę w poniedziałek na uzupełnienie i nie mam żadnej weny co by se zapodać inszego :roll:[/quote] [quote name='madziasto4']Pokaż te łaciate pazurki :loveu:[/quote] Witam Panienki :multi: Pazurki moze jutro.. teraz jestem za bardzo pobudzona tą wycieczką :eviltong: Lece 13 czerwca!! :multi::multi: [COLOR=paleturquoise]P.S. TZ wkurzony na maxa bo dla niego tez zroniłam rezerwacje, ale co tam, jeszcze go przekonam do czerwca ;) :eviltong:hihihihi[/COLOR]
  14. O kurcze.. nie wiem ... pewnie jakiś chłop, co ??
  15. Witamy Olę :multi: i jej psiaka / psiaki :multi::multi: (jeszcze nie wiem, zaraz lookne co za zwierzynę posiadasz ;) )
  16. [quote name='Kasia']i jak Czereśnia też :p[/quote] Moze być też jak Czechy
  17. Cześć jak Czarnobyl :p
  18. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]tigrunia[/B] początek dnia 6:33 no to bardzo wcześnie;) ja nie mogłam się dzisiaj podnieść o 7.30:oops: bo na 8.30 miałam zajęcie na uniwerku a co dopiero godz.6.30;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja witam czwartkowo ale popołudniowo:)[/SIZE][/FONT][/quote] Kochana ja od 4:45 jestem w pracy! O 4 pobudka :placz: Witam się piątkowo ;)
  19. Zaglądam a fotrk jak nie było tak nie ma :placz: Jofki jak nie było tak nie ma :placz: Masakra :mdleje::mdleje:
  20. Śliczna panna :loveu::loveu:
  21. Speedy podróżnik :multi::loveu:
  22. Witaj Pati i Baksiuś :multi::multi::multi::multi: Jak to sie stało, ze jeszcze tu nie trafiłam??? :placz: Galeryjka super, fotek dużo :) Bardzo tu miło i przytulnie :loveu: Będziemy tu z Jessi zagladać :razz: Pozdrawiamy gorąco w ten chłodny poranek
  23. Witaj nane :multi: A gdzie fotki Yorkowej brygady?? :cool1:
  24. [quote name='Kincia']Egipt :loveu::loveu: Dla 2 osób :diabloti: A Jessi to co :cool3:[/quote] A Jessi zostanie z babcią :lol: Dziś idę do biura zapytać co i jak i może zarezerwuje :multi: [quote name='madziasto4']Ale bomba torcik Tz-towy :crazyeye: Zdolniacha!! Dobey wieczór mówimy:multi:[/quote] Dziękujemy bardzo. Witamy Madzię :multi: i chłopców :multi::multi: No a teraz to już się witam z całą resztą :multi::multi::multi::multi::multi: Pazury zrobiłam w czarno białe łatki. Wyglądam teraz jak "Kuzyn Łacio" albo jaki Dalmatyńczyk :eviltong: Jessi wczoraj robiła kąpu-kąpu :loveu: Muszę jej porobić dziś jakieś fotki No .. to miłego dzionka :)
×
×
  • Create New...