-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Uuu.. widze, ze pozycja wycwiczona :loveu: Świetne foty :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']:shake: za duzo łatow czarnych ma. 2B któroś Ty ręczna? Prawo czy lewo?[/quote] Prawo, a co ?? Macie jeszcze troche fotów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/7ce90efb1a2a6828.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/45d33835a757ba05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/137/495be5317b80b360.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/0e3942576cdc728c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/fd09d1d4ca5a1ffd.jpg[/IMG][/URL]
-
Ojj.. widzę, ze wszędzie dziś popadało:) U mnie też sporo śniegu Ślicznie te wasze psiaki wyglądają na białym tle :loveu:
-
No wiedziałam, ze jeszcze jakiegos bloga yorkowego dzis znajde :multi: Witam was gorąco w ten zimowy wieczorek :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/d1baaad2ed7cd7d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/137/2d425c148082019b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/f6c42f339874af43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/437057a94a6f5688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/a23bc7a504273366.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak sobie dwie kulki spały :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/136/a57034f838cb0e06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/b826112eac331cc3.jpg[/IMG][/URL] A tak jedna kulka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/c06b30c6de502f6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/cdb077cde48687f6.jpg[/IMG][/URL] I druga [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/885f7484d044b406.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia']Bo nie jest ino się obżarł jak świnka :evil_lol:[/quote] O masz .. Ciekawa jestem czy Jessi się tak kiedyś obeżre :evil_lol: Na razie to trzeba jej wpychac do buzi :p
-
Ano pikny, pikny banerek :loveu: Ale fotki daj za to wychwalanie :p Filmik niezły ..:cool3:
-
Jessoo.. Kasiu .. nie mówiłas,ze Fidel w ciąży jest :crazyeye: (2 fot.) :mdleje:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dlaczego tylko Ty? Bry wieczor Kasiu :loveu:[/quote] Jakie tylko ja ??
-
Anusia a ja Ci zapomniałam rzec jaki to pikny masz banerek :loveu::loveu: No a teraz zdjęcia dawaj :mad::mad:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
tigrunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Musze troche za wami polatac to może jeszcze cosik znajde :evil_lol: -
[quote name='Jofka']aaaaa a ja myslalam,ze to on!!!! a tak w ogole to myslalam,ze pracujecie razem[/quote] Kiedys pracowaliśmy, ale on poszedł do lepszej cuk. :) [quote name='Anusia & Alutka'] Nie wymadrzaj sie! Hodowla :roflt: To sie nazywa plantacja gamoniu :roll: [/quote] Te .. to lepiej Ty sie nie wymądrzaj śmietano od krowy :evil_lol: Ogłaszam wszem i wobec iż zdjęć dzisiaj nie będzie! Jak działa mi fotosik to nie działa mi dogo i na odwrót .. było już 45 % i się rozłaczyło :/ Sprobuje rano zgrac.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
tigrunia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Eee.. dziewczyny .. Czemu mi nie powiedziałyście, ze tu taka fajna galeryja jest , co ? :angryy: To juz druga, którą dziś znalazłam (Yorkowa) :lol: Tak wiec witam się ja razem z moją Jessi :loveu: Milutko tu u was :loveu: -
Chyba mnie tu jeszcze nie było :hmmmm: Witam się milutko i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku :loveu:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Śliczny, piękny, cudny bobas :loveu::loveu::loveu: -
Takie maleństwo i juz warczy? No no no .. ma charakterek :evil_lol: Co to za wet .. :mad: Szkoda tych maluszków :-( Dobrze, że Daisy to przezyła
-
[quote name='Mona4'] Tigrunia ja mieszkam prawie na wśi,mimo ze to Bytom [/quote] Ja może nie na wsi, ale bardzo blisko :p Przejdę się kawałeczek(ok 10 min) i juz są kury i krowy :evil_lol: A w 3 minuty dochodzę do lasku takze tez sa swietne tereny :lol: Mieszkam w Bydgoszczy ale na obrzezach i to z takiej strony, że do centrum zjezdzam w 5 minut autobusem :lol: