Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Aga76'][SIZE=1][COLOR=lightblue]Jeśli widzisz szansę na poprawę to rozmawiaj...[/COLOR][/SIZE] Asertywność [COLOR=pink]srasertywność[/COLOR] :roll:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Kurde.. jakąś tam widze, ale sama nie wiem .. :shake: Dziś pogadamy konkretnie bo wczoraj on ze mną na pół śpiąco rozmawiał :/[/COLOR]
  2. [quote name='Aga76']Ja dopiero po 18-ej będę w domu.[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Ja myślę, że u nas to się jeszcze troche pokula ale jak długo ..[/COLOR] :-(
  3. [quote name='Aga76']Tego nie wiem, może jest w tym ukryty sens...[/quote] Ach .. nie chce mi sie myśleć o tym .. [COLOR=PaleTurquoise]za 2 h znów będzie źle .. :-([/COLOR]
  4. [quote name='Aga76']Przypadki chodzą po ludziach, że tak powiem :roll: życie...[/quote] Niesprawiedliwe to życie :placz:
  5. [quote name='Rinuś'][I][B]Przynajmniej się nie zgubisz :)[/B][/I][/quote] Do Torunia dojechać umiem i jedną i drugą droga.. gorzej po Toruniu sie przemieszczac :shake:
  6. [quote name='Aga76'][SIZE=1][COLOR=lightblue]Chwilowo zupełnie na poważnie, jest b.źle co oznacza smutne skutki, o których teraz dyskutujemy i albo razem albo będzie oddzielnie, psów nie pozwolę sobie odebrać. [/COLOR][/SIZE] [/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Matko Aguś :-o Aż tak źle?? [/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]:placz:[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise] U mnie wczoraj też pow[/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]ażne rozmowy były :placz:[/COLOR]
  7. [quote name='Aga76']:evil_lol: 2Be normalnie masz wzrok sokoli :loveu:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Pegaza']Ja sem przyszła ale buu nie zrobie :p cze:loveu:[/quote] No chociaż jedna co ma dobry humor i fajnego M-A :cool3: :placz:buuu... cze D-E ;)
  9. Ojj.. jak sobie śpiocha:loveu: .. Kapryśka ?? :hmmmm:
  10. Ty to sie Madzka w nocy kładziesz dopiero :roll:
  11. [quote name='Rinuś'][I][B]To jedź Toruńską :) bo wtedy jak miniesz Polchem po prawej i jedziesz prosto to od Polchemu masz prostą drogę do mijesca wystawy...3 min samochodem :) a jak pojedziesz przez Fordon to musisz się troche nakręcić żeby tam trafić.[/B][/I][/quote] Dzięki, trochę gorsza droga, ale tak zrobię ;)
  12. [quote name='Aga76']zbiorowe buu[/quote] Jeszcze Anusia mogła by przyjść zrobić buuu .. :placz: buuuuuuuuuu :placz:
  13. [quote name='Rinuś'][I][B]a od której strony z Bydgoszczy chcesz dojechać? bo jak chcesz jechać przez ten wiadukt nowy i most to może być trudniej,a jak wjedziesz do Torunia od strony Polchemu( będziesz mijała takie wioski jak Pędzewo) to jest bardzo prosto dojechać :)[/B][/I][/quote] Wiem, ze mam dwie możliwości : 1.Jechać przez Fordon i przejechać mostem przez Wisłę 2. Jechać Toruńską (od strony Zachemu) . Nie wiem czy i to coś mówi
  14. [quote name='Aga76']Cześć Beatko :kiss_2: Kup kaloszki, właśnie opisujemy te najseksowniejsze :megagrin:[/quote] I chyba tak też zrobie :loveu:
  15. [quote name='Aga76']Oj buu, no pięknie...[/quote] Dziś bedziemy zbiorowo buczeć .. buuu ....
  16. [quote name='Aga76']Cze 2Be :calus:[/quote] Cześć Aguś :multi: Żem Cie nie zauważyła :oops:
  17. [quote name='Kasia']Cze Beatrycze :loveu: Gdzie te fotki podwórkowe?[/quote] Cze Kasieńko :loveu: Fotek brak bo czasu zbrakło :-( [COLOR=PaleTurquoise]Starcie z TZem wieczorkiem było i nie wiem co bedzie .. :-( [/COLOR]
  18. Uuuu .. Agusia szaleje .. :loveu: Ja wczoraj na obcasach w takim roztopionym śniegu musiałam maszerować :angryy:
  19. No i co? Nie ma więcej chętnych ?? Tylko we 3 będziemy ?? :-o
  20. mery słodki jest ten Twój śpioch :loveu: Tylko szkoda zabawki :evil_lol:
  21. Witam się z rana :multi: Co u panienek ??
  22. [quote name='Magda_Miki']A kiedy zobaczymy Twojego pupila?:cool3:[/quote] Właśnie .. kiedy pokażesz swoje maleństwo ??
  23. A jak jest z dojazdem samochodem z Bydgoszczy? Trudno trafić? W której części Torunia to jest?
  24. Dobry dzień :multi:
  25. Jofka no .. za nim żeś pojechała, czy co /?
×
×
  • Create New...