-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Teraz za cieńsze niteczki się zabrała :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']2Be, uuu lalala :siara:[/quote] :loveu::loveu:
-
:placz::placz::placz:
-
[quote name='Aga76']Dobry :grins: Już prawie piąteczek...[/quote] Ano prawie .. ale ja w tym tyg do niedzieli na weekend musze poczekac :placz:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
tigrunia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
No no no .. widzę, że impresska przednia była :lol: -
Dobry :multi: Ja w takim razie druga:loveu:
-
Dobry Agusiu :loveu: Daj jakąś fotencję poranna :loveu:
-
[quote name='Visenna']Nieźle, 7 stów za psiaki, które ledwo Yorka przypominają..fiu fiu, ależ naród mamy naiwny. BTw. Dobrze, że teściowa kocha psinę mimo tego co moze z niej wyrosnać i mimo tego, ze ją naciągnięto (teściową, nie psinę ;) ). Całe szczęście![/quote] Visenna jak kupujesz maleństwo 2-miesięczne sama byś nie rozróżniła. Znam przypadek że syn hodowczyni Yorków (miała 5 suczek) kupił sobie sam Yorka bez rodowodu no i po paru miesiącach w ogóle Yorka nie przypominał a jego mama sama była pewna, ze wyrośnie York :-o
-
[quote name='koregra']No biorę urlop na piątek sobota i niedziela w domciu przy moim małym dziadzie. Specjalnie kombinowałam by zabieg w piątek był:p[/quote] Corinka będzie miała osobistą pielęgniarkę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNFOX000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_40.gif[/IMG][/URL]
-
Pozycja Jessinki :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/110/190ed01ebcdd3462.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/ec1632989ddb4628.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/110/313f86e235be37c9.jpg[/IMG][/URL]
-
Witaj Ewo :multi: Ja tu pierwszy raz.. dziewczyny mi powiedziały , że u Cie Egiptowskie fotencje znajdę no i znalazłam :multi: Bardzo pikne :loveu: Ja wybieram się do HRG do hotelu Roma w czerwcu tzn. jedziemy na 7+7 i 7 dni bedziemy właśnie w HRG .. Juz nie mogę się doczekać :multi: Pieseczki Twoje prześliczne :loveu: Ballada urocza szatanka :evil_lol: a Killuś powalający przystojniaczek :loveu: Pozdrawiam:razz:
-
[quote name='madziasto4']A Ty coś w stylu "A Ty co tu robisz ?? Zaraz Cie pogonie Ty..", a pamiętam dobdzie :p Hyhy ale ślady łapek na śniegu fajowe :grins:[/quote] Hmm.. dokładnie to nie pamiętam czemu ją pogonić chciałam ale na pewno juz wcześniej zapowiadała ze odwiedzać Jessi nie będzie :shake: Po sniegu juz ani śladu nie zostało :placz: Witam sie z rana :loveu:
-
Ostatnie czy i idziem spać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/146/e408fd0cf4e84008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/117/2e882afffa2bb2a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/118/89d9387767db0916.jpg[/IMG][/URL] Branoc..
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/117/e4eee9abf721931d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/145/915acdcd30e1fc7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/117/eb7b5ed83bddfb03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/146/e408fd0cf4e84008.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale śpioch pufowy :evil_lol: Słodkie fotencje .. Ja chce dla Jessi siostre!! :loveu:
-
Witam sie z woeczorka :multi: Ja tez się boję z jess na wyrwanie zęba iść :roll:
-
[quote name='iberia']Beatko spokojnie mam GPRS:) a na radary CB Radio :) Napewno trafimy[/quote] Hehe :eviltong: Ja juz wiem co i jak .. GPS mógłby Cie nie tą drogą poprowadzić :p
-
[quote name='penelopa'][B]tigrunia, [/B][B]Rinuś, ODWROTNIE!!!!!!!!![/B] [B]Przez Fordon i most na Wiśle w Bydgoszczy[/B] i wtedy prosta droga na wystawę! (przez Czarnowo, Złą Wieś Wielką, Pędzewo, Przysiek i Toruń) wjeżdzasz do Torunia, odbijasz w prawo i jesteś pod wystawą! Inaczej most przekracza się w Toruniu i jest trochę szukania:-)[/quote] Hmm.. no tak by było lepiej dla mnie.. Kurcze .. zapytam się kierowcy bo co dzień jeździ do Torunia jeden. A jak się nazywa ten obiekt w którym jest wystawa??
-
[quote name='chemicalo']a w jakim wieku jessi jest w tej chwili?[/quote] 8,5 m-ca waży jakieś 2 kg- nie więcej
-
A skąd wiesz co Ci wyrośnie z takiego maleństwa ?? Ja kupilam Jessi jak miała jakies 3,5 m-ca i ważyła wtedy 1,5kg chyba .. hodowczyni powiedziała, że 2,5 będzie miała na pewno a nie ma! Jej mama to chyba z 4 kg wazyła - była sporą suczką, tata 2 kg no i Jessi wdała się widocznie w tatusia