[quote name='Kincia']Dobryyy!:diabloti:[/quote]
Dobryyyy :diabloti:
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko.
Może jeszcze się wybarwi, musisz być cierpliwa. Aris już nie ma szans, ale i tak go kocham :loveu: Tylko że ty Jessi zamierzasz wystawiać... lepiej by było, gdyby zjaśniała.[/quote]
Witaj :multi:
Ja tam wcale nie chce, zeby się wybarwiła - taką chciałam i taką mam :loveu: Moja słodka czarnula :loveu:
Zaraz zobacze jakie mi fotki wyszły bo na podwórku jej robiłam i pare może wstawie. Nie mam duzo bo mi bateria siadła :angryy: