Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Haloo .. Pani Moderator .. żyjesz ?? Dawaj fotki :lol:
  2. Dobry .. Kasieńko dawaj fotki małej :loveu:
  3. Halooo .. żyjeta ?? Dawać foty :loveu:
  4. [quote name='madziasto4']Bo żem jedynaczka :megagrin: :turn-l: B2 no zobaczy się nie? :grins: Ale mam humora dobrego dzisiaj! :grins: Cze Zwisy:evil_lol:[/quote] No sie zobaczy .. Dobry Fidlasta :multi:
  5. Dobry Corinki :loveu:
  6. Po mału się niecierpliwimy .. :grab:
  7. Dobry Kasiasta :multi:
  8. Dobry :multi: I jak idzie rysowanko ??
  9. Aguś nie martw sie , jakoś się ułoży.. :calus: [COLOR=PaleTurquoise]U mnie też źle .. z TZ :-( [/COLOR]
  10. Dzień do bry :multi: Ten lasek daje to świeze powietrze a Władka nam ściemnia,ze wietrzy :evil_lol:
  11. Dobry :multi: U mnie dziś w nocy było -1 a u Cie Madzka ? Wcale nie tak długo poczekamy na zdjęcia Torkowo-dworkowo-kubraczkowe :loveu:
  12. [quote name='Martyna2006']Reyes dzięki :) W Rzeszowie jej nie będzie(ale za to będzie mój pies york) ale planuje wziąć ją do Katowic(piątek) :)[/quote] To z nią jedziesz na wystawe do Torunia? Nie za młoda jeszcze ??
  13. Ja tez was odwiedzam .. tez mamy ząbka do wyrwania ale jszcze z tydzien poczekamy bo Jess ma cieczke :)
  14. [quote name='iberia']a ja na post 2000!!! wow:diabloti:[/quote] 2000 post na 200 stronie :klacz:
  15. No .. od razu lepiej się oddycha :diabloti:
  16. Ja się też jeszcze załapie na 200 :multi: :multi:
  17. Fotki są :multi: Super :multi: Dogadują się już, czy dalej niet ?
  18. [quote name='Kincia']Dobryyy!:diabloti:[/quote] Dobryyyy :diabloti: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. Może jeszcze się wybarwi, musisz być cierpliwa. Aris już nie ma szans, ale i tak go kocham :loveu: Tylko że ty Jessi zamierzasz wystawiać... lepiej by było, gdyby zjaśniała.[/quote] Witaj :multi: Ja tam wcale nie chce, zeby się wybarwiła - taką chciałam i taką mam :loveu: Moja słodka czarnula :loveu: Zaraz zobacze jakie mi fotki wyszły bo na podwórku jej robiłam i pare może wstawie. Nie mam duzo bo mi bateria siadła :angryy:
  19. [quote name='Kasia']Czyli myślisz tak jak ja i bardzo dobrze! :evil_lol: T trza se ustawić bo inaczej to ona by chciała nas ustawiać!!!! Dzień dobry. Bez ciastka żadnego, bez pączka ale za to z pyszna kawusią :loveu:[/quote] A jak .. nie bedzie mi tu żadna T podskakiwać :diabloti:, A ja właśnie sobie z bezem przyszłam przekładanym kremem czekoladowym i kawusia tyz jest :loveu:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Taaaa surowce moze i naturalne ale dodatki nie :cool1:[/quote] Do serników kochana to akurat nic nie dodajemy :shake: Dobry we wtorek :multi:
  21. Śliczna mordeczka :loveu: A co jej się stało ? [*] Biedne maleństwo :-(
  22. [quote name='madziasto4']Nie, nie, nieee, jak do Ikei to ja muszę swoim samochodem, to za jednym zamachem bym zakupy zrobiła jakieś :cool1:[/quote] ja cie nie moge .. :mdleje: Madzka co ty taka rozkapryszona ? :p
  23. Cześć Kasieńko :multi: Kurde ale wy macie problemy z tymi T .. ja tam sobie nie dam w kasze dmuchac w razie co ;) U mnie jest tak, ze jak mówie ja tak musi byc i nie inaczej :evil_lol: Żadna T planów psuć mi nie będzie :evil_lol:
  24. Witam się szybciutko i do pracy się zabieram ;) Za jakąś godzinke oblece wasze galeryje i pitem pozostanie mi czekać aż któraś łaskawie się obudzi :p
×
×
  • Create New...