Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja też byłam w zeszłym roku we Władysławowie :multi: Ale bez psiaków :shake: Chociaż parę razy już nad morzem były ale nigdy w takie upały więc nie wiem .. Bawcie się dobrze w każdym bądź razie :loveu:
  2. [quote name='Doti1986']Zapomniałam wam napisać co moja Pixi wymodziła w piątek:( Sąsiad mamy malował płot czarną farbą a moja Pixi z jego Westem tak szalały, biegały i się wściekały że wylały na siebie tą farbę :( Chcąc się jej pozbyć zaczęły się tarzać w trawie i tak się do nich pokleiła sucha trawa i jakieś dziady że obydwie trzeba było prawie do łysa obciąć:( Pixi zachował się tylko pyszczek i ogon:( Łapki ma zgolone do skóry:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] O kurcze :crazyeye: Współczuję :shake: To CI gamoń z Pixi :shake: Bawcie się dobrze na wakacjach i masę fotek przywieźcie :multi::loveu:
  3. [quote name='jot11']Cześć Be :multi::multi: No to zrób fotki z grilla.Będziemy czekać.No i przede wszystkim udanej imprezy.:diabloti:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Mam parę fotek :cool3: Ale malutko bo reszta się nie nadaje do upublicznienia :evil_lol: Łuki mnie szybko z grilla zagarnął :-( Było mega fajnie :multi: Uwielbiam takie imprezki integracyjne :cool3: I sklepowe poznałam, które znałam tylko przez telefon i dwóch z nocki też było co to czasem ich widzę jak na 4 przychodzę ale tylko "cześć-cześć" i nigdy nawet nie miałam okazji z nimi porozmawiać. Było ok 20 osób. Ok 20 zaniemógł mój biurowy kolega Dareczek no i musiałam się nim zaopiekować troszkę bo żal mi było biedaka :shake: No i ok 20:30 już Łuki po mnie był :angryy: W tym samym czasie przyjechał Darka brat więc już mogłam spokojnie sobie jechać ;) Impreza trwała gdzieś do 22 co wiem z opowiadań bo dziś już w pracy byłam. Kolega, który miał ułożyć dziś towar spał na worku z mąką jak przyszłam :evil_lol: Towaru oczywiście nie ułożył więc było małę opóźnienie :eviltong: Potem odwiedziłam mamuśkę, która wczoraj wróciła znad morza, zabrałam ją na wybory i co by było śmiesznie głosowałyśmy na dwóch różnych kandydatów :crazyeye: Ochrzaniłam ją no ale na mało się to zdało.. :shake: No a teraz czekam aż Łuki naprawi auto i chcę jechać nad wodę a nie mam za wiele czasu bo na 14 znów do pracy :angryy: No to fotki : B z ulubionym kierownikiem :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/311/73fd778a1c292471med.jpg[/IMG][/URL] Tu widać sporą czesc ekipy.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/311/06a4b85dc5663ca8med.jpg[/IMG][/URL] Tu B tańcuje :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/00963e4cfebe2b5cmed.jpg[/IMG][/URL] A tu widać ile już wypite :evil_lol: No i Dareczek w rogu siedzi.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/3b1f030cd6c370d0med.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć nie pokażę :eviltong: Te i tak są już dosyć kompromitujące :evil_lol:
  4. [quote name='Viky i Ja']Na prawdę jak dla mnie tło może być nasze polskie :evil_lol: Obejdzie się bez Tunezji ;) Ciebie chcę zobaczyć :evil_lol:[/QUOTE] Nie będzie i koniec :eviltong: [quote name='FREDZIU']JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA.:evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam:multi:[/QUOTE] Spadać :mad: :eviltong: [quote name='Pegaza']No i znow sie miga taa aparat zgubila.. tu znow jej tlo nie pasuje.. Fundne Ci te Tunezje zeby Cie zobaczyc w tym stroju hihih[/QUOTE] Aparat się znalazł :multi: W drugiej torebce był a dziś ją akurat potrzebowałam :multi: Daria jak fundniesz to ja Ci się nawet bez pokażę :loveu: :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']To i ja się dołożę żeby wymówki nie miała :evil_lol:[/QUOTE] No i Tobie Marza też ewentualnie :evil_lol: Byłam dziś na opalanku :loveu: Strój przetestowany - jest rewelacyjny :loveu: Jutro mamy w firmie grilla :multi: :multi: Może jakieś fotki przyprowadzę.. :cool3: Fajnie.. ostatni był 4 lata temu taki cało-zakładowy, 3 lata temu kierowcy sobie zrobili sami i reszta zakładu się obraziła więc 2 lata temu nie było w ogóle .. a rok temu już był planowany ale zmarł nam były szef, ojciec obecnego no i się popsuło..
  5. [quote name='karkakarka']hej Be :) [COLOR=PaleTurquoise]Nic na siłę ;) [/COLOR][/QUOTE] Cześć Karina ;) [quote name='Pegaza']No Be to sie nam w stroju zaprezentujesz?;)[/QUOTE] :roflt: Nie licz na to :evil_lol: [quote name='jot11']No pewnie jutro fotka będzie.:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jesteś już Be czekoladowa po opalaniu? :lol: Czeeeeść :multi:[/QUOTE] Nie będzie :eviltong: Tak w ogóle to gdzieś aparat zgubiłam po tej przeprowadzce :roll: Tia.. mahoniowa :evil_lol: [quote name='laurin']Cześć Be :) ale słodziutka:loveu::loveu: [URL="http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg"]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg:loveu:[/URL] Kostium boski:loveu: [SIZE=1][COLOR=Pink]ja tam niestety muszę kupić jednoczęściowy:-([/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Cześć Aniu :multi: Dzięki :loveu: [quote name='Viky i Ja'][COLOR=paleturquoise]Pewnie, że nic na siłę ;) [/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Jestem rozczarowana - 1 fotka ...[/COLOR] [COLOR=black]Teraz czekamy na prezentacje stroju. Na Tobie oczywiście :)[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=PaleTurquoise]Ja też byłam.. jedna i to do tego naprawdę nic na niej nie widać :shake:[/COLOR] Bujaj wrotki Marzena :evil_lol: Jak polecę do Tunezji to wstawię fotkę w stroju [COLOR=PaleTurquoise]a na 99% nie pojadę :diabloti:[/COLOR]
  6. Karina to są u Justynki robione zdjęcia - Monako w gościach był :multi::evil_lol:
  7. [url]http://images8.fotosik.pl/379/1206ddb51aba8b8b.jpg[/url] ale rozczochraniec :loveu: Świetne fotki! Super, że mały dobrze trafił - to najważniejsze! :loveu:
  8. [url]http://i46.tinypic.com/5ohv2q.jpg[/url] gdzię Ty go postawiła :crazyeye: Fajny jest :loveu: Kolorki mi się szczególnie podobają :loveu:
  9. Ojj biedna Somcia :-( Dostaje jakieś leki na te stawy? Jeśli nie to warto - na pewno uśmierzą ból.. :roll:
  10. [url]http://images8.fotosik.pl/379/08c0b6514c80525d.jpg[/url] ja właśnie przyszłam pytać o fotki malucha a tu proszę jaka niespodzianka :loveu: Masz jeszcze? :cool3:
  11. [quote name='Doti1986'][URL]http://images40.fotosik.pl/304/647591b632296312med.jpg[/URL] Śliczności malutkie:) [URL]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg[/URL] ale minka:)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Pegaza']Mi sie ten 1 tez podoba:) ale ja nie mam figury na taki kostium:roll:[/QUOTE] Ja tam też nie mam figury modelki ale przecież się nie schowam w jednoczęściowym :eviltong: [quote name='Viky i Ja'][URL]http://images40.fotosik.pl/304/647591b632296312med.jpg[/URL] śliczniutka malutka :loveu: Wiem, że głosowanie zakończone, ale i tak napiszę, że mi też pierwszy bardziej się podoba :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki Marzena :loveu: Już czeka na mnie na poczcie :eviltong: Jutro odbiorę :multi: [quote name='Viky i Ja']Cześć Be popołudniowo :) [COLOR=palegreen]Dostałaś fotki ???[/COLOR][/QUOTE] [COLOR=Cyan][COLOR=PaleTurquoise]Dostałam jedną ale jest byle jaka no i w sumie jestem zła.. chyba dam sobie spokój[/COLOR].[/COLOR]
  12. [url]http://img821.imageshack.us/img821/1475/p1040072.jpg[/url] ta Bućka to ma wypas.. zawsze ktoś się znajdzie do zabawy :loveu:
  13. No okna dziś myte ale żadna nie pomyślała, żeby firanki wyprać :mad:
  14. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/zawodyogrodzieniec.jpg[/url] ale wytrwały :crazyeye: No no.. ta bryła M-A wygląda całkiem ciekawie - czekam na efekt końcowy :multi:
  15. [quote name='Doti1986']Cześć dziewczyny:) Już jestem po obronie:):):) od dziś mgr inż.:)[/QUOTE] Gratulacje Dorotka :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [URL]http://img820.imageshack.us/img820/8718/pict9552.jpg[/URL] no no .. aleś się odwaliła:cool3: Super :loveu:
  16. [url]http://img806.imageshack.us/img806/3387/p1040065.jpg[/url] ale ten dzieciak jest śmieszny :evil_lol: Kochany bąbelek :loveu:
  17. [quote name='karkakarka']na pewno znajdziesz ładnieją :D[/QUOTE] Nie znalazłam.. buu.. :-( [quote name='Princess_York'][URL]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg[/URL] --> Jaka minka :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='*kleo*']No normalnie, autem mama do pracy jeździ, więc nie ma jak się nad jeziorko dostać, a dwa, że nawet nie ma z kim. Z resztą ja tam się nie lubię smażyć, a u nas w Rudniku tłok na tych plażach, to też mnie drażni :eviltong: Ale może przynajmniej jeden dzień nad morzem mi się trafi, bo prawdopodobnie do Sopotu na wystawę będziemy na 2 dni jechać, to się wieczorkiem na plażę wyskoczy :cool3: [URL]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg[/URL] słodki ona ma ten ryjek :loveu:[/QUOTE] Ja tam uwielbiam słonko :loveu: Aż dziwne, że się latem urodziłam :evil_lol: Czekam aż mi wyschnie kostium i jadę nad jeziorko znów :multi: Moja sis wyjeżdża do Kazimierza w środę więc póki jest mam z kim jechać :eviltong: A mama nad morzem aktualnie się smaży :crazyeye: Tym to dobrze.. a ja jak będę miała urlop na pewno będzie padać :angryy:
  18. [url]http://www.olsztyn.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2010_ol&oddzial=olsztyn[/url] tędy wejdź Klaudia ;)
  19. [quote name='jot11'][URL]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg[/URL] Be ten piękny uśmiech na pewno jest dla Ciebie.:multi: Słodka Bella.:loveu: Mam propozycję-zamów i jeden i drugi kostium.:eviltong: :diabloti:[/QUOTE] No ba :p No coś Ty Jolka - chyba, że chcesz mi fundnąć :diabloti: Nie no ten drugi trochę droższy i w sumie takie zdjęcie niewyraźne .. Zamówiłam już ten pierwszy. Mam jeszcze jeden na oku ale ma miseczkę chyba za dużą. Tzn. majtki są w rozmiarze 38 a stanik do nich C/D :-( [quote name='karkakarka']Ale fAJOWY UŚMIECH :) O i caps lock mi się wcisnął hehe[/QUOTE] :loveu: Nic nie szkodzi :eviltong: Szukam dalej spódniczki bo tamte aukcje się pokończyły a jak napisałam do babki, że ma wystawić to już napisała, że nie ma tej kiecki :placz:
  20. Jenyy ale ten michu wielki :crazyeye: I ile fotek tu widzę :crazyeye: Postarałaś się Martyna :loveu: :multi:
  21. [quote name='*kleo*']Ja bym ten pierwszy brała :p Aaa właśnie, ja też się muszę za strojem rozejrzeć, ostatnio kupowałam chyba tak samo dawno jak Ty. Co prawda nic go nie zjadło, ale już mi się nie podoba, no i przez tyle czasu trochę się pozmieniało co nieco ;) Chociaż żadne plażowanie mi się nie zapowiada, ale jakby w razie... :p[/QUOTE] No mi tam w różnych etapach też się zmieniało ale był na tyle uniwersalny, że zawsze pasował :loveu: Może jeszcze uda się go odratować.. spróbuję bo uwielbiam go do dziś :loveu: Jak Ci się plażowanie nie zapowiada :crazyeye: Ja i dziś plażowałam i wczoraj i jutro moją siostrę zabieram nad wodę :multi: [quote name='karkakarka']mnie też ten pierwszy się bardziej podoba :D[/QUOTE] 2:0 :p [quote name='Princess_York']mi też bardziej pierwszy się podoba ;) Zapraszamy na fotki :-D[/QUOTE] 3:0 Zaraz wpadniemy :cool3: [quote name='jot11']Cześć Be słonecznie.:multi: A ja bym z pierwszego wzięła dół a z drugiego górę.:eviltong: Super,że Twoje dziewuszki są w świetnych domach.:loveu:[/QUOTE] Cze Jolcia i 3,5:0,5 :evil_lol: Zaraz zamówię ten pierwszy .. faktycznie ;) Ale dziś piękna pogoda była :loveu: Żal w domu siedzieć.. Wyciągnęłam Łukiego na działkę, później do Pieczysk nad Zalew Koronowski i się poopalać i popluskać :cool3: Fajnie było :loveu: No i teraz przez godzinę ogródek podlewałam bo żal mi i mojej trawki i tujek więc piciu dałam :p Kurcze mam awarię znów wodną i musiałam z pralni wodę ciągnąć dwa razy droższą bo ogrodowa nie leci :angryy: Wiecznie coś.. :shake: Aaa i zapomniałabym .. wczoraj dostałam fotki Belli z okazji takiej, że już tydzień w nowym domku jest:evil_lol: :loveu: : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/304/647591b632296312med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/309/778d196b8bad372emed.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Princess_York']Ale Słłitaśne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . Śliczna :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='laurin']to dobrze że rozpieszczają :)[/QUOTE] No pewnie, że dobrze - dla niej rewelacja :loveu: [quote name='Pegaza']Ta ostatnia to chyba najlepiej trafila;) piekny prezent dostala:)[/QUOTE] No nie wiem.. Lula też ma nieźle :cool3: Wozi się takim BMW, że mieszkanie bym za nie kupiła :crazyeye: A jakie ma wypasione legowisko do kompletu z budką i torbą do wożenia :crazyeye: No i kota, którego gnębi całymi dniami :loveu: Żyć nie umierać :loveu: [quote name='karkakarka'][URL]http://images49.fotosik.pl/308/46d9849dfe5be050med.jpg[/URL] fajniusia malusia :) Dobrze, że rozpieszczana :loveu:[/QUOTE] :loveu: Buff mi zeżarła strój kąpielowy :mad: Szukam nowego! Ale nie ma już takich fajnych jak wtedy co kupiłam no ale to było jakoś przed wylotem do Turcji czyli chyba 5 lat temu? Czy 4? No jakoś tak.. Wstępnie wybrałam dwa : [url]http://edexz.nazwa.pl/miss_trendy/bikini/novellaczarny.jpg[/url] lub: [url]http://bielizna.wirtualnawycieczka.com/rebeka_czarna.jpg[/url] ale chyba ku temu pierwszemu bardziej się skłaniam :cool3:
  23. To ja okna otworzę.. taka ładna pogoda - niech się wietrzy :loveu:
  24. A czy on czasami w zeszłym roku nie wygrał? Albo któreś miejsce zajął wysoko na bank! Coś mi tak świta :cool3:
  25. Anka dobrze gada :cool3: Baw się dobrze i wcale o nauce nie myśl :multi:
×
×
  • Create New...