Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Magda']Fryzurka bomba! Co do gorsetu to rzeczywiście ten ostatni najlepszy. Jakoś nie lubię tych prosto ciętych, chyba przez to, że każdy który miałam się zsuwał... Miesiąc temu miałam sukienkę z taką górą i większość czasu traciłam na poprawianie zamiast na wesele:eviltong: Teraz kupiłam sobie kiecę taką jaką powinnam od razu kupić:) Zdjęcia super! A ten maltanek mnie rozwalił - słodka mordka, tylko całować.[/QUOTE] No bomba tym bardziej, że ja zawsze w rozpuszczonych i nigdy nie spinam ale takie spięcie będzie akuratne :loveu: Nie wiem czy ten ostatni będzie pasował do takiej długiej kiecki? :roll: Lirka nic już nie wiem :placz: Idę jutro na giełdę :eviltong: ;)
  2. [quote name='*kleo*']Hej :p U chiłek na grillu przedwystawowym :p Na szczęście zdążyliśmy popiec mięcho zanim się rozpadało :p[/QUOTE] Łii.. my też w Stegnie grillowaliśmy w deszczu i jakoś nawet nam to wyszło :loveu: Powodzenia jutro ;) I widzisz - wykrakałaś ten deszcz :eviltong: Samaś chciała - jutro ma padać :diabloti: U mnie właśnie burza ale bez deszczu .. jeszcze :roll:
  3. Cze Klaudia :multi: Widzę, że jesteś to zajrzałam :eviltong: Gdzie byłaś ? :razz:
  4. [quote name='agamewa']No właśnie z tą nauką to jest tak-że nie był uczony!!![/QUOTE] To w takim razie wyssane z mlekiem matki :loveu:
  5. [quote name='agamewa']Kurczę dałaś tego tyle że już zgłupiałam!!!!ale fryzurka fajna:)[/QUOTE] Ja już sama zgłupiałam :shake:
  6. [quote name='agamewa']Beata z tym ustawianiem to on też mnie zaszokował!!!stał tak bez ruchu ok.10 minut zanim go ze stolika nie zestawiłam!!!na ringówce też śmiga,jak tylko mu ją zakładam to jakby coś w niego wstąpywało,głowa do góry ogon też.Pamiętam porównanie z Westernem,różnica kolosalna,on wszystko robił na siłę,widać że nie chciał,nie interesowało go to,Harmoni....nie wiem mam takie wrażenie że on chce zdobyć moje uznanie,chce zwrócić na siebie moją uwagę...[/QUOTE] Musieli go w hodowli nauczyć ;) No i pewnie wystawy ma we krwi :loveu:
  7. Ojeja jakie słodkie bąbelki :loveu::loveu::loveu: Gratulacje Justynka !!!! :multi:
  8. [quote name='laurin']A może pomyśl o jakiejś zwiewnej romantycznej sukienusi:cool3: Jak będą dalej takie upały to Ci ciężko będzie chyba w długiej kiecce(?) Cześć[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/icecream.gif[/IMG][/QUOTE] Anka gorąco na weselu? Toć sale są klimatyzowane :eviltong: Byłam w tej długiej kiecce 14 sierpnia i było na dworze bardzo gorąco więc i teraz wytrzymam ;) Chociaż patrząc na ceny na allegro zwykłych topów może faktycznie taniej mi nowa kiecka wyjdzie :eviltong: Znalazłam milion topów/gorsetów .. pomóżcie :modla: Mam wątpliwości co do koloru.. nie chcę znów turkusu no bo bez sensu.. trza jakiś nowy akcent wprowadzić :eviltong: W różu człowiek grubo wygląda a poza tym nie namówię Ł na różową koszulę :evil_lol: No i chyba padnie na fiolet którego nigdy nie nosiłam i nie wiem jak się w takowym czuć będę.. [URL]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/31/22/00/1131220051[/URL] 45 zł ale nie jestem nim aż tak zachwycona.. Podobny do tego mojego zeszłorocznego.. różowy :roll: [URL]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/13/61/59/1113615991[/URL] 100 zł Ciemniejszy różowy - 59zł [URL]http://files.planetfashion.pl/qoc/4631_7/a.jpg[/URL] I taki sam pomarańczowy za 60 zł :roll: [U][url]http://extraciuchy.pl/images/187_3.jpg[/url][/U] Jest też fioletowy : [URL]http://www.tbf.home.pl/allegro/100616066.jpg[/URL] 59zł [URL]http://i301.photobucket.com/albums/nn74/restyle_pl/gorsety/allegrorozowy.jpg[/URL] ten by fajnie wyglądał z moją spódniczką - bardzo podobny krój.. Tylko, że różowy.. :roll: 83 zł Chyba trochę przesadzony, co? [URL]http://i301.photobucket.com/albums/nn74/restyle_pl/gorsety/fioletwacghlarz.jpg[/URL] 89 zł Cuś takiego za 50 zł jest ale chyba najmniej mi się podoba: [URL]http://enterek.net/gfx_allegro/zdjecia/64B391E6-544E-4135-8BA4-F98F85D9E45C.JPEG[/URL] A najbardziej to mi się chyba ten podoba : [URL]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/13/61/64/1113616459[/URL] [URL]http://deme.pl/Dodatki/4630-5%20C.jpg[/URL] a najmniej cena - 100 zł :mdleje: Wszystkie ceny bez kosztów przesyłki.. :shake: Nie wiem może jednak ten fioletowy za 59 z tymi cyrkoniami? :roll: A taką fryzurę sobie chyba zrobię : [URL]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/18/05/91/1118059165[/URL] fajna co nie? :loveu:
  9. [quote name='agamewa']Dzięki Beata za taki mega komentarz,mówisz że Damianos jest do mnie podobny....?to dobrze że nie do tego..........aj znacie już chyba moją historię.[/QUOTE] Aga co tu wiele mówić.. linia prościuteńka, rewelacyjnie długie nogi, kufa odpowiedniej długości, ogon też dobrze osadzony a do tego sam się ustawia :crazyeye: Synul jest bardzo do Ciebie podobny! Rysy twarzy macie takie same ! Śliczny jest :loveu:
  10. [url]http://i29.tinypic.com/10dh0eh.jpg[/url] :crazyeye: Ale ciało :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje: Boszzz.. wszystkie oszczędności bym chyba na takiego psa oddała :evil_lol: Cudo!! :loveu: I jak ładnie te papilotki ci wyszły :loveu: A synul mega do Ciebie podobny! :loveu:
  11. [quote name='iwa63']Witamy Fotki super nie cytuję bo bym musiała wszystkie. Psiaki cudowne , a ta biała kulka urocza ,, zły tatuś " niezłe ciacho Pozdrawiamy i na fotki zapraszamy:)[/QUOTE] Cze Iwka :multi: Dziękujemy :loveu: Ciacho mówisz? Lansuje się chłopak :evil_lol: Tylko jak brzuchol wystawi to mu sporo uroku ubywa :evil_lol: [quote name='dzasta']Be a ja musiałam De zacytować bo jest niemożliwa :D Fajne zdjęcia i chyba fajny weekendzik był :D Pudzian to istny klon Jess :)[/QUOTE] :evil_lol: Z Pudzianami zawsze jest fajnie :loveu: [quote name='Viky i Ja']Cześć Be sobotnio :) Pewnie nad wodę gdzieś wybyłaś ;)[/QUOTE] Cze Marzenka :multi: W pracy dziś byłam, potem na działce z Łukim.. nad wodę nie jechaliśmy bo padało po południu :roll: [quote name='agamewa']Cześć Be przyszliśmy się z Tobą przywitać a Cię nima:([/QUOTE] Cze Aga :multi: No trochę mnie nie było ale już jestem :multi: Laski dostaliśmy dziś zaproszenie na ślub i wesele.. na 28 sierpnia :roll: Wszystko było by ok gdybym chociaż raz widziała Pannę Młodą :eviltong: To jakaś tam koleżanka Łukiego ale w sumie od 5 lat jak z nim jestem to tylko raz się z nią widział :roll: No ale mniejsza o to.. Łuki chce iść więc ja nie będę się wychylać.. Tylko nie mam co ubrać :placz: Kieckę muszę przerobić bo oczywiście za duża :shake: Gorset się spsuł ale i tak by chyba nie wypadało w tym samym wyleźć.. idę na allegro coś szukać.. A może macie jakieś pomysły? Na fajny top do tej mojej długiej kiecki zeszłorocznej.. (czarna, długa "rybka" jakby kto nie pamiętał) a zdjęcia można szukać gdzieś po 14 sierpnia zeszłego roku :eviltong:
  12. [quote name='*kleo*']Hmmm no wiesz, jeśli ja będę wyglądała jak mop to się nic wielkiego nie stanie, najwyżej fotek nie wkleję :evil_lol: Ale Ulcia musi być ładna, no i postarać się też musi, bo jak na szczenięta konkurencja spora :eviltong: [URL]http://images47.fotosik.pl/315/fac47135feed9fe5med.jpg[/URL] pocieszny ona ma ten ryjek :p [URL]http://images38.fotosik.pl/311/62f60e053c363bbdmed.jpg[/URL] Pudziankowy pancio to chyba taki czarny humor preferuje :evil_lol: A Jess poznaje synka? Bo Gracka na swoich się strasznie cieszy ;)[/QUOTE] A do Sopotu też się wybieracie? Bo ja mam w planach być.. może Pudzian też się załapie :cool3: :loveu: Cwaniak nie z tej ziemi z tego Pudzianowego :mad::eviltong: Poznaje i już jak jej w drodze mówiłam,że do Pudziana jedziemy to niezbyt zadowolona była :evil_lol: [quote name='Viky i Ja'][URL]http://images47.fotosik.pl/315/fac47135feed9fe5med.jpg[/URL] śliczna jest :) Nie wiem czego sie jej czepiasz ??? Maltanek przesłodziutki, ale pomysł z grilowanym Pudziankiem to mi się nie podobał ;)[/QUOTE] Ale ja wiem :eviltong: Grill już był dawno zimny więc i tak by mu się nie udało Pudziana upiec :evil_lol: [quote name='Katie']Hej Be ;) spoznione gratulacje dla Buffinki :loveu: a Pudzianek, to podobny do mamulki, nie? :loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: Dzięki ;) Klonik mały ;) [quote name='karkakarka']Be! W końcu zdjęcia:multi: Buffulka śliczna!! Z Jess taka mamuśka ;) spokojna i ustatkowana :p Pudzio jak wypisz wymaluj mama :loveu: No i niedobry tatuś - męczy Pudzianka ;)[/QUOTE] :eviltong: No faktycznie.. Jess się po ciążach wyciszyła bardzo ale czasem jej też odbija :eviltong: Pudzio no mega podobny.. Asiula tylko się nie cieszy, że Pudzianowi zniknie kiedyś smolenie z głowy.. Jess też takie miała no i już ni ma śladu po nim.. Ojj Pudzian ma z nim przekichane :eviltong:
  13. [quote name='laurin']Ale jestem zła:evil_lol: [URL]http://images46.fotosik.pl/314/33c748abc34416e9med.jpg[/URL] śliczna jest :loveu::loveu::loveu: I biały miś też uroczy:lol: Hehe ale całości nie pokazałaś:eviltong: górę misiem zasłoniłaś a dół ręcznikiem:eviltong:[/QUOTE] :eviltong: Anka cicho - może D-E nie zauważy :diabloti: [quote name='agamewa']No nie zabrakło mu karkówki,kiełbasek....bierze się za biedną psinę??????? [URL]http://images38.fotosik.pl/311/62f60e053c363bbdmed.jpg[/URL][/QUOTE] No widzisz.. taki niedobry tata z niego :shake: Pałą w łeb takiego :mad: :eviltong: [quote name='laurin']reszty nie widziełam :crazyeye: och ten niedobry tatuś:mad:[/QUOTE] :eviltong: [quote name='Pegaza']Hej Be:) zaczelam od Ciebie nadrabianie ale cos czuje ze wymiekne..:roll: i chyba nie dam rady wszystkich odwiedzic.. poki co.. sie przykleilas do tego bialasa:evil_lol: [URL]http://images41.fotosik.pl/311/489ee06bbabb5a48med.jpg[/URL] i czy Ty mialas cos pod tym recznikiem czy tam bylo golo i wesolo:eviltong: hihih ogolnie Buff fajna z wystawy gratuluje doskonalej :loveu: smieszne minki robi:lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/315/fac47135feed9fe5med.jpg[/URL] Jess sie pewnie ucieszyla z widoku syna hihih[/QUOTE] SIę przykleiłam bo to taki bąbelek malutki kochaniutki był :loveu: Haha.. pewnie, że goło i wesoło :roflt: Hihi.. chciałabyś :p Dziękujemy :loveu: Jess raczej się nie ucieszyła :eviltong:
  14. No i ostatnie na dziś.. Pudzianek ze swoim niedobrym tatą :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/316/7e37e0880489291cmed.jpg[/IMG][/URL] Grillowany Pudzianek :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/311/62f60e053c363bbdmed.jpg[/IMG][/URL] I mamulka :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/315/66e47e5c9a6ac986med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/315/9365271bf6193b8fmed.jpg[/IMG][/URL] Buff :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/311/ae2d785d5e23a6c3med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sesja z maltanem :loveu: Dzidziuś malutki miał z 5-6 tygodni biedaczek mały.. :loveu::loveu:Przyjechał ze swoją mega troskliwą Pańcią do Pudzianoskich no i go zostawiali na długo samego w pokoju więc często do niego zaglądałam, wyciągałam go na dworek co by się nie nudził no i sesję musiałam koniecznie z nim sobie zrobić :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/311/44f6b52e028e8679med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/315/b8bb09297774d172med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/311/f2b2e09bcb6ebad6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/169/8dc94945aaef06c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/311/489ee06bbabb5a48med.jpg[/IMG][/URL] A w tle TT'ka Pudzianoskich - pierwszy raz widziałam samochód bez pasów bezpieczeństwa :crazyeye: D-E czekam na dotację do Tunezji.. :diabloti:
  16. I tu już ze Stegny :loveu: Buff walczy z Pudzianem :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/315/9d228abdcef03015med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/311/70c6815b1e34a400med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/314/33c748abc34416e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/315/b6b23edc5d82e4a1med.jpg[/IMG][/URL] Duecik :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/311/a3a5ebb445c3969dmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='karkakarka']Hej Be wpadłam na nadmorskie fotki :D[/QUOTE] Nie ma nadmorskich :oops: Ale za to są psie :loveu: ;) Tylko 4 fotki Buff przed wyjazdem na wystawę do Warszawy ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/315/fac47135feed9fe5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/310/fe502d2ac4de91c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/316/bc41625a2b3c2b72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/316/bb86248eb8ba3745med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Borówka16']Hej Be :multi:[/QUOTE] Hej ;) [quote name='karkakarka']morza to ja ci też zazdroszczę ;) Mam nadzieję, że aparat wzięłaś :) No i jeszcze pytanie... gdzie są jakieś fotki z wystawy? :p[/QUOTE] Aparat wzięłam ale zdjęć nad morzem nie robiłam :crazyeye: Z wystawy fot nie mam :shake: Wszystko za szybko się działo.. [quote name='Viky i Ja']Ja też morza zazdroszczę ... ;)[/QUOTE] ;) [quote name='laurin']Przywieź nam morze Be, chociaż na zdjęciach:modla:[/QUOTE] Nie mam :oops: [quote name='jot11']Cześć laska Be :multi: Gratulacje.No super Wam poszło na wystawie.:loveu:[/QUOTE] Cze Jolcia :cool3: Dzięki :loveu:
  19. [quote name='Borówka16']Hej Beacia :multi: Ja też kocham upał :p.....i jutro tak jak Ty nad morzę jadę :lol: I Klaudia idź se z tym swoim deszczem :evil_lol:[/QUOTE] Noo.. i takie podejście lubię :loveu: :eviltong: [quote name='agamewa']Hej Be:)gratki za doskonałą,oj mi też jest gorąco,w domu upał,na dworze upał,umieraaaaaam:::)[/QUOTE] Dzięki Aga ;) [quote name='*kleo*']Aż tak źle Ulci życzysz? :evil_lol:[/QUOTE] Ulci w to nie mieszaj :evil_lol: [quote name='agamewa']Klaudia nu nu nu jej:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie :eviltong: [quote name='laurin']Cześć :) Gratki dla Bafinki :klacz::loveu: Be weź się zlituj nad nami i nie zapomnij aparatu :-x ja też chcę nad morze :cry:[/QUOTE] Cześć Aniu :multi: Dzięki :loveu:
  20. Śliczne fotki Aga :loveu: Mówię Ci, że Harmony będzie wymiatał :loveu: A jak na niego wołasz w domu? Jakiś skrót masz ? Hary ? :cool3:
  21. [url]http://img707.imageshack.us/img707/8789/220ot.jpg[/url] ale chłopaki różne kolory mają :crazyeye: Niesamowite :eviltong: Fajne dzieciaki :loveu: Cze Klaudia :multi:
  22. Cześć Asiu :multi:
  23. [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/075-2.jpg[/URL] ale dziewczyny mają fajnie..:multi: a Pipi to już w szczególności błogo na maxa [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/102-2.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/142-2.jpg[/URL] temu też widać dobrze :loveu: a Tobie Daria zazdroszczę [URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/055-1.jpg[/URL] i tej pięknej opalenizny również :loveu: No i za 800 :drink1::cunao:
  24. [quote name='dysia-u']Beatko witaj w klubie miłośników upału. Kocham słońce, i jak tylko mam co pić to jestem hapy deszczu mam juz powyżej uszu tzn miałam go po łydki w garażu dlatego słowa skargi na upał nie powiem za tydzień lot na Krete , ale będzie smażalnia , kurcze, tyle słońca to dawno w Polsce nie było[/QUOTE] Ale masz fajnie.. zazdroszczę wczasów ;) Ja ciągle zaglądam na last minute z nadzieją ale wiem, że na 95 % nic z tego :-( [quote name='*kleo*']A na moje to może popadać :evil_lol: Byle nie w niedzielę, bo jakbym miała powtórkę z rozrywki w Gdyni z zeszłego roku jak sobie wodę z butów wylewałam, to dziękuję bardzo :eviltong: No i gratuluję doskonałej :multi:[/QUOTE] A sio :mad: Żadne popadać :mad: Niech Ci ten deszcz spadnie za karę w niedzielę :diabloti: Dzięki ;) [quote name='karkakarka']Gratulacje!! A ty ciągle narzekasz na nią:eviltong: Eee to może nie będzie to przedostatnia wystawa :cool3:[/QUOTE] Dzięki Karina ;) Ja wiem co mam po prostu :eviltong: Będzie.. już niedługo wypadamy z klasy pośredniej a w otwartej na pewno się z nią nie pokażę :eviltong: Laski nad morze jutro jadę :multi: W środę niestety wracam ale warto nawet tak na jeden dzień :multi: Laski jadą ze mną :multi:
  25. [url]http://img51.imageshack.us/img51/5074/p1040201z.jpg[/url] przynajmniej wiem, że w zielonym namiocie Cię na wystawach szukać :evil_lol: Fajnie, że psiaki sobie CHĘTNIE popływały :loveu: Moje to cykora mają :eviltong:
×
×
  • Create New...