-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Pegaza']Be nikt nie mowil ze bedzie lekko:cool1: jak w sklepie gdzie ruch jest dosc spory... ale atmosfera jest spoko:p[/quote] Jak atmosfera ok to już nic więcej nie trzeba :loveu: Hałs dziś leci .. zebym ino znów o nim nie zapomniała :cool1: Aaaa i thuji mi się zachciało :evil_lol: Po świętach zamierzam polatać po marketach w poszukiwaniu promocji i żywopłot hodować z nich będę :loveu:
-
[quote name='Aga76']Jeśli tak sobie życzysz to proszę bardzo :evil_lol:[/quote] Pozwól, że to przemyślę :roll:
-
Ja też nic nie widu :shake::placz:
-
[quote name='Aga76']Nie podoba mi się to odłączenie od internetu :shake: oj buu[/quote] No mi też .. bardzo się nie podoba :-( [quote name='Kasia']jak dla mnie jest jeden plus - przez to odłączenie będę miała mniej do nadrabiania :diabloti: bidna Be :glaszcze: przeżyjesz jakoś...:evil_lol:[/quote] Osz Ty :mad: :evil_lol: No jakoś ciągne .. :evil_lol: [quote name='Aga76']Cze Be :multi: Deszczyk kropi...[/quote] Cze :loveu: No u mnie w nocy i nad ranem lało :roll: A raczej nocą jak do pracy wychodziłam :cool1: Teraz słońce daje a ja okna chciałam myć :roll:
-
[quote name='Aga76']Cze Be :loveu: Zaznaczyłam sobie, że spełniłaś obowiązek meldunkowy :evil_lol:[/quote] No nie :mdleje: .. u Cie też trzeba się meldować ? :roll:
-
[quote name='madziasto4']Pikny, pikny, zgadzam się :loveu: No muszę zerwać zakład... :evil_lol: Ale to się nie liczy, bo to mama naciska, żebym ich już obcięła :diabloti: [/quote] Te - nazywajmy rzeczy (a raczej czyny:evil_lol:)po imieniu :diabloti: Żeś przegrała i tyle :evil_lol:
-
Pogratulować przyszłam :loveu: :loveu: Palomka to super laska .. lubię taki typ :loveu: Zdjęcia super.. szkoda, że nie pojechałam :-(
-
[quote name='Pegaza']Be poka tego D na fotce chce tego cudaka obaczyc:roll:[/quote] A skąd ja Ci go wytrzasne ? :evil_lol: Nie mam jego foty :shake: Na nk go nie ma :shake: [quote name='laurin']Cześć :) przekichane z tym blokowaniem neta:shake: zawsze się znajdzie jakiś cwaniaczek który wszystko popsuje [COLOR=PaleTurquoise]swoją głupotą i beznadziejnością[/COLOR]:cool1: Mógł chociaż czasem pościemniać że coś robi;):cool1:[/quote] Cze Anka :multi: No przekichane :cool1: Dziś myślałam, że z nudów umre ale szefa nie było większość czasu więc można było pościemniać :multi: :evil_lol: [quote name='madziasto4']Cześć biedaku bez neta :glaszcze:[/quote] Cze :cool3: Właśnie kurczaka wykąpałam :loveu: Nie była zbyt zadowolona :cool1: Zaraz siem suszyć będziemy :roll:
-
Jezuniu Madzia jaki ON pikny jest :mdleje::loveu: A co do obcinania to Masterito już po zakładzie jest? :diabloti:
-
Cze Agnes :loveu: Wszystkie fotki widziałam, wszystko doczytałam .. zmykam dalej :evil_lol:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]:eek2::eek2::eek2: i jak ty teraz będziesz pracować? :roflt: [COLOR=Pink]wgraj se tlena w work :razz: wpiszesz nr gg i działa :cool1:[/COLOR] [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] No lipa jest :cool1: Muszę spróbować z tym tlenem :cool1: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu::loveu:[/quote] Cze Aśka :loveu: [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy w odwiedzinki.[/quote] Witamy :multi: [quote name='Pegaza']o ja ciedole:mdrmed: Be czyzby to byla sprawka zmiennika Darka?:evil_lol:[/quote] No można tak powiedzieć .. bo to on najwięcej siedział w pracy i wcale się z tym nie krył. Przy tym nic nie robił no i szef postanowił neta odciąć .. jednak nic to nie dało bo Darek dalej nic nie robi :angryy: [quote name='Aga76']Daruś maczał w tym paluszki? Cześć Be :loveu:[/quote] j.w :cool3: Cze :loveu: [quote name='Pegaza']Jak tu dzis cicho:evil_lol: Be kiedy koniec szychty>?:evil_lol:[/quote] No dziś przed 12 wychodziłam ale jakoś tak dopiero się dosiadłam do neta :roll: [quote name='Kasia']hehe, ale sie probiło :evil_lol: tak na stałe zablokowali? nam tylko przykazali, ze nie mamy wchodzic na nk i allegro ale i tak nic nikt sobie z tego nie robi...:cool1:[/quote] No na stałe :placz: Darek szukał wczoraj jakiegoś obejścia ale wygląda na to, że nic nie da rady zrobić :placz:
-
[quote name='Aga76']Be nie skacz tak, bo guzik zgubisz :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/80D.gif[/IMG][/quote] Upsss :evil_lol: Cze D-E :multi: Co za 8 piętro znowu ? :cool1:
-
Cześć Agnes :loveu: Jak tam w Wawce? Słonko daje czadu ? :loveu:
-
Ale fajne foty Madzka :loveu: Warto było na Cie czekać :evil_lol: ONek fajny :loveu: Ptaszki też fajne :loveu: A Toro bidak co taki zarośnięty? :shake::evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Ty sobie zartujesz az 10 zl :cool1: heh sama se je myj...[/quote] Nie to nie :obrazic: [quote name='madziasto4'] Cze 2 Beeeeeeeeeeeeeeeeeee :loveu:[/quote] A Ty gdzieś była jak Cie nie było? :cool1: Czeeeeeeeeeeeeeeee :loveu: [quote name='Aga76']:evil_lol: i po oknach, hihihi Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/809.gif[/IMG][/quote] :-( :evil_lol: Cze Aga :multi: Ależ wiosennie się zrobiło :loveu: Zablokowali mi w pracy gg, nk, dgm :cool1: Zwalniam się :cool1: :diabloti:
-
Cze :multi:
-
Kluska jest przesłodka :loveu: Ojj jak ja uwielbiam takie dzieciaczki :loveu: Ale faktycznie - dla jej dobra wstrzymaj się z jej odbiorem do 8 tyg ;)
-
[url]http://img18.imageshack.us/img18/2834/26921946.jpg[/url] :roflt::roflt:
-
A ja odmeldować przyszłam się :grins: