Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='ewa2909']Kobitki kiedy te Wasze chłopy obchodzą dzień chłopa????????[/quote] No chyba 30 września jest, co nie ? :hmmmm: Cześć Daria :multi: Gdzie się podziewasz?
  2. [quote name='AmiX']Ale mała jest śliczna!!!:loveu::loveu::loveu: włoski ładnie jej rosną:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Aniu :loveu:
  3. [quote name='Zuza i Noddy']Ale ślicznie wygląda :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic] [COLOR=Indigo]Witamy :multi:[/COLOR] [URL]http://images46.fotosik.pl/93/4c466f070f21456dmed.jpg[/URL] [COLOR=Indigo]Jak jej się kucyk śmiesznie przekrzywił :loveu:[/COLOR][/FONT][/quote] Cześć :multi: :evil_lol: Frytki miałam na obiad :loveu: Domowe of corse :loveu: Ajj jakie dobre :loveu:
  4. [quote name='Milka_85']Hej!!! Jessi jest ślicznaaaa....:loveu: Ja też jestem z Bydgoszczy....,w sumie byłam bo obecnie mieszkam w UK...:lol:[/quote] Witamy Bydgoszczankę :multi: [quote name='Pegaza']Witam :p po co fona odbieralas:turn-l: normalnie dumna niczym paw:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/86/509baf3ecd7b05c2med.jpg[/URL] ale wlosy fajnie jej rosną:loveu:[/quote] Cze :cool3: :cool1: Bo to królowa piękności jest :loveu: :evil_lol: Kupiłam szpilki :multi: :loveu: Fajne są :loveu: No i resztka fot .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/93/19c73c9b2b484ff2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/93/a5593ebe7a3a9085med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/90/a59adc56fa157473med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/93/4c466f070f21456dmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. Władka szaleje [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/194/194904olsgis3xqe.gif[/img][/url] [COLOR=PaleTurquoise](udajmy, że to Mikuliński :diabloti:) [/COLOR] I kropka ! :evil_lol:
  6. [quote name='Aurunia']Śliczna już zgłosiłyście się na wystawę??[/quote] Dzieki Ada :loveu: Nie .. jeszcze nie jest zgłoszona ale mam jeszcze całe dwa dni :evil_lol:
  7. No .. i wylądowałam w pracy :cool1: Siedzę już od godziny :angryy: No to jeszcze trochę po-kąpielowych :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/90/ea7a1481a2af4170med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/1143c70e120f5becmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/87/4023249d6b86eb4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/509baf3ecd7b05c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/87/6c740b8bef023265med.jpg[/IMG][/URL]
  8. A ja widzę tylko ostatnią Fidlakowa fotkę i kwiotka :roll: Chciałabym się wybrać na Marleya .. próbowałam ściągnąć ale niestety znaleźć nie mogę :-(
  9. Cze Ania :multi: Czy to czasem nie dziś się zegarki przestawia ? :cool1:
  10. [quote name='AmiX'];) no to super.... a coś tyje? :cool3:[/quote] Nie ważyłam jej ale nie zauważyłam, zeby przytyła ;) [quote name='Zuza i Noddy']Ale z niej mokradełko :lol:[/quote] :loveu: [quote name='Pegaza']cze Be:p a ostroznie z tym kapaniem..:roll:[/quote] Cze D-E :multi: Co to .. suk w ciąży się nie kapie? :evil_lol: [quote name='Aga76']Bry Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Słyszałam, że masz wolną sobotę... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG][/quote] Cze Aga :multi: Ano :loveu: Fffreszcie :loveu: W Toruniu byłam.. planowałam mega zakupy a wróciłam z workami do odkurzacza :cool1: [quote name='Kasia']cze Beatrycze :lol: jak Jessinka? cos już widać czy jeszcze za wcześnie?[/quote] Cze Kaś :multi: Nooo jeszcze stanowczo za wcześnie.. za 2 tyg dopiero USG :roll: [quote name='***Paulina***']Hejka:bye: Śliczna Jessi:loveu::loveu::loveu:[/quote] Hej :multi: Dzięki :loveu:
  11. Sauna fajna na odchudzanie jest :loveu: :evil_lol:
  12. [quote name='Gosia2406']Cześć,przyszłyśmy się przywitać.[/quote] Hejka :multi: [quote name='AmiX']Hej Beata :) Jak tam Jessi?:cool3:[/quote] Cześć Aniu :loveu: Ano a tak : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/90/f2c3bba334a163camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/90/ecf5fb51f9d2af1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/90/6abcfecaadec3137med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/86/972a62f8c8714791med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/354575ac3e3a76e6med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Pegaza']Be to jest wlasnie taka kabina z radiem akurat kolezanka ma jeszcze saune:cool1:ja juz tej wersji nie potrzebuje..ale radio musi byc musowo aa i odbior telefonu:cool1:[/quote] Bierz z sauną :loveu: Fajnie bedzie :loveu: :evil_lol: Cze w piątek :multi: Jutro wolne mam :crazyeye: :multi: :evil_lol: :loveu:
  14. [quote name='Pegaza']A kto to Hals?:evil_lol:[/quote] No doktor taki :razz: Co tu taka cisza dziś ? :-o
  15. [quote name='Pegaza'] Be o czym tak myslalas?:evil_lol:[/quote] Nie wiem :eviltong: Juz nei pamietam :evil_lol: No i poszły wszystkie :cool1: Hałsa nie oglądacie ? :eviltong:
  16. Ale bajerancka łazienka :crazyeye: Ja tez chce taką :placz: U cioki w Wawce był prysznic z radiem :loveu: Ale bajera normalnie :loveu: Fajnie było :evil_lol:
  17. tigrunia

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Z biologii:crazyeye: Be jak moglas to byl moj ulubiony przedmiot:p a Ty jak widac nie lubilas sie uczyc tego i owego:evil_lol:[/quote] :evil_lol: No niestety ., nie przypadł mi do gustu :evil_lol: [quote name='ewa2909']Widze że ktoś nas po raz pierwszy odwiedził. Przydało by się przywitać:multi:[/quote] Upsss... gapa się nie przywitała :oops: Niemozliwe, ze pierwszy raz :-o A bo ja tak sobie czytam i jakoś nigdy nie mam czasu nic napisać.. ostatnio do 4-ch galerii się ograniczyłam tylko w pisaniu :evil_lol: [quote name='Pegaza']:roflt:wyszlo szydlo z worka Be Cie wczesniej podczytywala i sie wylozyla :evil_lol: Be no wiesz tak bez pukania bez witania:evil_lol:[/quote] :diabloti: Cicho .. tutaj wszyscy gościnni są - nie to co ty :eviltong::evil_lol: [quote name='ewa2909']Tylko się cieszyć że w końcu się ujawniła:loveu: Daria nie naśmiewaj się bo wypłoszysz:mad:[/quote] :evil_lol: Here I Am :evil_lol: Fajny jest Twój duecik Ewa :multi:
  18. [quote name='Pegaza']Ty sie przyznaj ze na kapiele i Ty chodzisz bo oszczedzasz na tej wodzie:evil_lol:[/quote] No póki co fakt .. kąpie się u mamy :evil_lol:
  19. [quote name='Aga76']Śliwka nadaje sens memu życiu :cool1: A kto robił naleśniki, ty czy Łuki?[/quote] :evil_lol: Pewnie, że ja .. Ł w pracy :cool1: Zaraz kończy [quote name='Pegaza']A ja wrecz przeciwnie nie przepadam za nimi... pewnie Be ale Łuki tera musi po niej syf w kuchni posprzatac:evil_lol:[/quote] Eee.. nie wiesz co dobre :evil_lol: A właśnie, że nie bo posprzątałam :eviltong: Nawet pół płyty gazowej umyłam.. druga połowa dla niego :roflt: Jestem u siebie. Psy kąpie u madriny bo tu im za zimno jeszcze :eviltong:
  20. Nie pamiętam co pisać miałam ... zamyśliłam się :cool1:
  21. [quote name='Aga76']JAAAA !!! Śliwkowe kocham nad życie !!! :laola:[/quote] :evil_lol: Obżartusie jeden :evil_lol:
  22. [quote name='Aga76']Najpierw częstuje, a później od ust odejmuje :placz: Powidła śliwkowe? :cool3:[/quote] :evil_lol: Bierz ile wlezie :evil_lol: Jasne, ze śliwkowe :loveu: [quote name='Pegaza']No i zobacz jaka oszczednosc sie naje u jednej u drugiej u trzeciej..:evil_lol: ja Ci podowiem daj jej z sosem toffi:p[/quote] Eee,.. ona śliwki ubóstwia :evil_lol:
  23. [quote name='Aga76']Cze Be :loveu: Powiedziałam do Fionki, siadaj, bo muszę fotkę zrobić specjalnie dla jednej cioci, co mieszka w By, i oto efekt [/quote] :loveu: Jaka ta Fionka usłuchana :loveu: :evil_lol: Nie moge podlinkować zdjecia :cool1: [quote name='Pegaza']No po takim calusie to sie Be nawet myc nie musisz:evil_lol:[/quote] No kurka - widzisz jaka oszczędność :multi: :evil_lol:
  24. tigrunia

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Ewa ona narazie konczy 3 klase podstawowki..i ma test od 1 do 3 narazie ma wzorowego ucznia ale..nie licze juz w 4 klasie na ten cud:evil_lol: heh taa ja bym tez super wypadla z tymi testami:evil_lol:[/quote] Ja w 3 klasie też byłam wzorowym uczniem :evil_lol: Średnia 5.0 a w 4 klasie juz miałam z biologii zagrożenie :roflt:
×
×
  • Create New...