Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Raz na krześle a raz pod :evil_lol: Cze Aga :loveu:
  2. No i po wystawie :loveu: Mamy lokatę II, ocenę obiecującą :loveu: Reszty nie zdradzę - niech sami się pochwalą :loveu:
  3. Lokata II ocena obiecująca :loveu: Zdjęcia Ady tata mi robił więc Ada na pewno później wstawi :loveu: Ale się cieszę - jestem taka dumna z mojego dzieciaczka :-o Tak grzecznie stała, pokazała ząbki pięknie, nie wyrywała się, pięknie biegła :crazyeye: :loveu: Sama jestem w szoku :multi: Zobaczymy co jutro .. będzie ta suczka z którą dziś przegrałyśmy. Jest sporo większa i bardzo nieusłuchana :p Moim zdaniem nie zasłużyła na I lokatę :cool1: No ale cóż .. :p
  4. Ja mam sukę zgłoszoną do szczeniąt jednak jeszcze nie wiem czy pojadę. Sędziny - Anny Winiarskiej chyba nie spotkałam jeszcze :shake:
  5. Wstałam :cool1: Idę pobiegać trochę po ogródku z tym oszołomem małym i kąpać się będziemy :diabloti:
  6. Ale to spaghetti pewnie ty mu zrobiłaś dzień wcześniej, co ? :evil_lol: Ach te chłopy .. :shake:
  7. Ja płaciłam dziś 59 ale dlatego, że miałam jednego do naprawy (5zł) i dwa kwiatki po 2 zł mi wtopiła :cool3:
  8. [quote name='Pegaza']hehe to sa tajemnicze szyfry:evil_lol: no pewnie ze dobrze ze przyszla w kupie zawsze razniej:evil_lol: choc ostatnio znow nas przybywa:loveu:[/quote] No ja zmykam już pomału.. muszę Buff szykować na szoł jutrzejszy :cool3:
  9. [quote name='Pegaza']No widze ale ona przyszla do Agi:evil_lol: a ja o czym innym hehe Be pisalam....[/quote] A tam gadasz .. ważne, ze w ogóle przyszła :evil_lol: A bo ty gadasz co innego, myślisz co innego i w sumie to nie wiadomo o co Ci chodzi :evil_lol:
  10. [quote name='Pegaza']A ja se zazycze cos w turkusie:cool1: noo a jak wyjdzie to zobaczymy...[/quote] Miałam takie turkusowe a może chabrowe bardziej kółka wtopione.. fajne były :cool3:
  11. O tej godzinie ziemniaki? Ł też ma popołudniówkę ale za nic mu żarcia nie zrobie ! :mad: Na mnie obiad nie czeka jak przychodzę z pracy a on sobie na 13:30 chodzi więc ma pół dnia, zeby coś zrobić ale woli iść sobie na siłownię, rower więc niech się buja :angryy:
  12. Daria paznokieć na pewno się zniszczy . Więc ja noszę cały czas i nawet nie planuję ściągać :cool3: Pokaże, pokaże ino nie dziś bo warunków już nie ma do zdjęć :eviltong:
  13. [quote name='dysia-u']a u mnie jutro miały być placki ziemniaczane z gulaszem ale... ich nie będzie:eviltong: Mężulo zaproponował wyjazd do Zakopca na dzionek co prawda ale bez juniorów :multi: Oni mają zapiekanki i zupke/ale już widze jak ją jedzą hahah/[/quote] Znaczy się placek po węgiersku? :loveu: Daleko masz do Zakopca? Ja cie..ale zazdroszcze - dla mnie to wyprawa na caly dzien normalnie :cool1: 8 godzin jazdy jak dobrze pójdzie :cool1:
  14. Ale numer..zapracujesz się kobieto :eviltong:
  15. I Aśka sie pojawila :multi: Widzisz D-E ? :evil_lol: Nie narzekaj :eviltong:
  16. [URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7720.jpg[/URL] :roflt: Sto lat Arisiak :loveu: :multi:
  17. [quote name='Pegaza']Hehe Be teraz ciagle siedzisz na Tv:evil_lol:[/quote] No a jakże :loveu: :evil_lol:
  18. Ja jestem :cool3: Dopiero nadrobiłam zaległości całego dnia .. :cool1:
  19. Cze D-E :multi: Kiedy pierwsza wypłata ? :cool3: :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']O taki kret to potrafi narobic balaganu w ogrodzie:roll: widuje takie ogrody przekopane przez niego..ostatnio widzialam program gdzie taka siatke kladli 2 zl bodajze za m2 gdzie kret nie da rady przez nia przekopac sie wyzej wiec dolkow i szkod innych nie bedzie... daj znac jak Ci poszlo z krecikiem:evil_lol:[/quote] Oglądałam to samo :evil_lol: Chyba Maja w ogrodzie to była :cool3: Dobry dzień a może raczej wieczór :cool3:
  21. Nie no ta fryka Masterka jest bombowa :evil_lol:
  22. Zabrali mi multicytata a płacić mi się nie chce :cool1: Cześć Kasiasta :loveu: Mi fryk powiedział, żeby zawsze z takimi 3 dniowymi włosami najlepiej przychodzić bo wtedy jest im łatwiej i szybciej idzie. Świeżo umyty włos się elektryzuje. Poza tym farba się lepiej trzyma.:cool3: D-E ja mam pełno solariów wkoło ale jeżdżę kawałek dalej :cool3: Ania tuje są świetne. Podobno to odmiana najszybciej rosnąca jak przycinasz :razz: Nie gwarantuje tylko, że sie przyjmą .. zobaczymy ;) Ania nr 2 :evil_lol: Cześć :loveu: Dzięki :loveu: Kasia cześć :multi: Mi za pierwszym razem fajnie zrobiła i teraz dopiero znów mam taką samą :loveu: Co Ty z tym Łukaszkiem robisz że ma w sumie już seść ała ? :-o Daria a skąd fotki? :evil_lol: Cze Milka :multi: Cze Aga :loveu: No wczoraj dostałam ulotki i tak : w realu mega promocja na dokładnie tego samego krzaka o tej samej wiekości uwaga uwaga ! : 29,99 :grins: i w Obi chyba krzak wielkości 40-60 cm 14,99 :diabloti: No i cześć Aniu nr 3 :evil_lol: (dżasta) Dzięki :loveu: No też mam taką nadzieję.. dużo tych wystaw sobie zaplanowałam, ale pewnie i tak na wszystkie nie uda mi się pojechac :-( Uff.. koniec Dziś na pazurach byłam :loveu: Czadowe są :loveu: Białe końcówki znów.. namówiła mnie bo taki świetny biały mi pokazała - jak szron wygląda :loveu: I na to brokat taki seledynowy, w serdecznych mam kwiatki niebieskie wtopione :cool3:
  23. Ale fajnie :loveu: A wapienne tarasy jak Ci się podobały? Ja leżałam i myślałam, że w raju jestem :loveu: .. basen Kleopatry .. cudooo!! :loveu: Czy ja dobrze zrozumiałam, że Kapadocji nie odwiedziłaś? Żałuj, żałuj :evil_lol: Dawaj no zdjęcia bo się doczekać nie mogę :loveu: :evil_lol:
  24. [quote name='owca'] hmm... a ja jestem ciekawa jak się wystawia psa w deszczu - pewnie ślicznie wszystkie psinki wyglądają (szczególnie te z dłuższym włosem :evil_lol: ) ;) [/quote] Ze dwa razy wystawiałam Yorka w deszczu :cool1: Jakość włosa jest ważna więc nie wiem jak sędzia może ocenić mokry włos ? :evil_lol:
×
×
  • Create New...