-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Fajnie popatrzeć na takie słoneczne fotki :loveu:
-
Cześć i czołem :loveu:
-
No ta .. wieloskładnikowa to na psie różne choroby jest i do tego osobno wścieklizna.. ja tak robiłam z Jess.
-
[quote name='Aga76']Tia, tłumacz się tłumacz :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Be, ile u ciebie trwa to [COLOR=magenta]zaraz[/COLOR]? :evil_lol: Cześć :loveu:[/quote] :evil_lol: Od Sary się nauczyłam :grins: [quote name='madziasto4']Jejku, maluszki będą :loveu: Jak Ty się z nimi rozstaniesz?? Zapas chusteczek przygotuj :evil_lol:[/quote] Nie wiem :placz: Chusteczek mam mnóstwo :evil_lol: [quote name='Magda']Przyszłam zobaczyć czy to już, ale widzę, że jeszcze cioteczki czekają:p Ja tam wcale nie chcę końca kwietnia:obrazic::lol: (czyt. matura się zbliża...!)[/quote] No coś Ty .. po maturze przyjdz :evil_lol: No dobra .. to uśmiech proszę :grins: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/14888f2d7fcdd77c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/eeb7734e95f09277med.jpg[/IMG][/URL]
-
Gratuluję :klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote name='Princess_York'] A Aris od razu polubił nowego lokatora ?[/quote] A Ty umiesz czytać ? Sara wyraźnie napisała, że psy się NIENAWIDZIŁY :cool1:
-
Ale trafiłam :loveu: Świetne fotki Madzia !! :loveu::loveu:
-
Dostałam się na dgm :crazyeye: Ale numer :crazyeye: Jestem w pracy i mam dogo :loveu: :evil_lol: Ino do siebie wejść nie mogę znów :cool1: Cze zalatana D-E :multi:
-
Ja poproszę i zimowe bo bardzo lubię Twoje fotki Sara :loveu:
-
[quote name='Princess_York'][B]witam ![/B] [B]Stworzyłam ten post, ponieważ chciałabym się dowiedzieć (przed kupnem psa) jak bawicie się ze swoimi pupilami . :roll: :p[/B] [B]Chodzi mi o to, co robicie w danym dniu ?[/B] [B]7 dni w tygodniu. Co robicie na spacerkach ? W co się bawicie ? Gdzie się bawicie ?[/B] [B]np. w swoim pokoju , w parku , nad jeziorkiem.[/B] [B]albo np. berka:roll: , jakieś specjalne zabawki ?[/B] [B] Piszcie każda informacja ( nie tylko dla mnie ) się przyda aby psina miała frajdę .[/B] [B]Pozdrawiam .;)[/B][/quote] Poważnie pytasz ?? :roflt: Rozpisać Ci harmonogram ? :evil_lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Aż musiałam się cofnąć, bo nie skojarzyłam, o jakie ubranko ci chodzi :lol: Obydwa są z YC, panterkę mają wszyscy, ale czarne jest ładniejsze :loveu:[/quote] Zabójcze jest !! Zaraz napiszę maila, żeby mi przysłali wzory bo na stronie tylko panterka wciąż :mad:
-
Faktycznie ta pierwsza fotka jest rewelacyjna :loveu: :evil_lol: Cześć Kasiu :multi:
-
Sara gadaj gdzieś kupiła to prześliczne czarne ubranko :loveu:
-
Ojć .. biedny chomiczek :-( Daria gadajże co to za tabletki, że tak ekspresowo działają :diabloti:
-
Cze Aga :multi: Nono .. do pysiów im w róziu :loveu: :evil_lol:
-
Cze Agniesia :loveu: Ja na dłuższy momencik przybyłam :multi:
-
[quote name='Aga76']Łałłł :loveu: Gratulacje :Rose: Idealne wieści na święta :loveu: Buff malutka :calus: i Jess mamusia :calus:[/quote] :loveu: Dzięki :loveu: [quote name='Pegaza']Be oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty, przyniósł wreszcie te prezenty.:loveu: aa super wiadomosc 3 slodkie bobaski:loveu:[/quote] Dzięki D-E :loveu: Nooo ... prezenta mam wielkanocnego :loveu: [quote name='***Paulina***'][CENTER][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB009rabbitegg.gif[/IMG] [/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Jaj przepięknie malowanych, [/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Świąt słonecznie roześmianych, [/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] W poniedziałek dużo wody, [/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Zdrowia, szczęścia oraz zgody,[/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] Moc prezentów od zajączka,[/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] co koszyczek trzyma w rączkach.[/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB007rabbitegg.gif[/IMG] [IMG]http://aurore.vefblog.net/photos_gros/2007/07/aurore118366511855_gros.gif[/IMG] [IMG]http://www.animaatjes.nl/mini/p/pixel_plaatjes/HOEasterB008rabbitegg.gif[/IMG][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] Dzięki Paulina :loveu: [quote name='Kasia']jak fajnie, będą małe Jessioniątka :loveu: :loveu: [CENTER]Wesołych Świat Be :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/kartki-wielkanocne-87.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Nooo.. super fajnie :multi: Dzięki Kaś :loveu:
-
[quote name='AmiX']No to super:multi::multi::multi: który to dzień?? czekamy na juniory:multi::multi::multi:[/quote] 30 dopiero .. jesteśmy na półmetku prawie :loveu: [quote name='PositiveThought']jaaaa, to świetnie :loveu: masz kluchy, masz kluchy![/quote] Nooo kurka świetnie :sweetCyb: [quote name='laurin']Cześć !!! ALe fajnie!!!:multi::multi::multi: Pewnie Ci cię łezka zakręciła jak zobaczyłaś maluszki i ich serducha:loveu:;) [/quote] Cześć Anka :loveu: No fajne uczucie :loveu: Dzięki za życzenia :loveu: [quote name='slawi'] [COLOR=DarkOrange][B][I]Najpiękniejsze, świąteczne, wielkanocne życzenia, składamy od serca. Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. [/I][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][I][COLOR=DarkOliveGreen]Gratulacje dla Jess[/COLOR] :loveu: [/I][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][I] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/wielkanoc_07.GIF[/IMG] [/I][/B][/COLOR][/quote] Dzięki Iwonka :multi:
-
Atka jak masło smakują torty kremowe :eviltong: Ja akurat takie lubie :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']u nas żywopłot jest z thuji "Kurnik" i wygląda fajnie , dość intensywnie rośnie. W wolnej chwili zajrzyj do nas :crazyeye: czekają życzenia świąteczne[/quote] Czytałam, że odmiana "szmaragd" najlepiej się na żywopłot nadaje :razz: Zaraz biegnę :loveu: [quote name='PositiveThought']jaaa :shake: biednaś... ja się zawsze wkurzam jak na TI zabraniają nam korzystać :shake: cześć Be, poka Kurczaka![/quote] Co zrobić :niewiem: Zrobiłam jej dziś poranne zdjęcia, potem wstawię Póki co mam wieści :multi: Byłam dziś u weta :loveu: Buff na wtorek umówiona na wyrywanie ząbków a u Jess mamy potwierdzoną ciążę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Widziałam 3 bobasy :crazyeye: I serduszka biły :loveu: Jednak wetka powiedziała, że to nie koniecznie koniec bo mogły się dzieciaczki nałożyć jeden na drugi i wszystkich nie widać ale na mur beton są 3 sztuki :loveu: Ale się cieszę :loveu: :sweetCyb:
-
Cze Kasiasta :multi: Tylko z Czarnym Lasem mi się ten tort kojarzy :eviltong: Ale ze jak ? Wszystkie piętra taki sam smak ??
-
Aleś Ty zapracowana :shake:
-
A Władka ma dziś urodziny :bigcool: [COLOR=PaleTurquoise]Na nk pisali [/COLOR]:diabloti: [CENTER][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/712/712621bnockccvv7.gif[/img][/url] [/CENTER]