-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Jak Ty na to wszystko czas znajdujesz ? :crazyeye:
-
Ja sie ujawniam :grins: Wg kalendarza prenatalnego termin na 13 maja mamy :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Gratulacje dla Kurczaczka :loveu: i buziak dla przyszłej mamuski :cool3:[/quote] Dzięki Aśka :loveu: Zrobiłam Jess legowisko, kocyk dałam, podusię i sobie śpi.. nawet je polubiła tylko jest jeden problem :cool1: Kurczak co chwilę do niej zagląda i próbuje się wkolegować a Jess wtedy co? Ustępuje miejsca dzieciarowi :mad: Chyba będę musiała kupić drugie co by Jess miała gdzie spać bo już bidna na kanape nie daje rady wskoczyć bez dobrego rozpędu :shake: No to tujki moje wam pokażę :loveu: Dziurki :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/0f3ae69371fe82b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/103/79042be0e67f1cc1med.jpg[/IMG][/URL] i tujki : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/2c9f28fc228e46f2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Cze mądra mamo :cool3: Ja jutro Ł wysyłam po szafe bo nie wytrzymam w tym domu :cool1: Nie mam miejsca normalnie :crazyeye: I się zaczęłam dziś martwić rachunkiem za prąd :cool1: Już powinien być facet odczytać ale coś go nie widać a ja 1000 kw mam nabite :shake:
-
[quote name='Pegaza'] kotek sie bawi a potem zje dzdżownice:evil_lol:[/quote] Zje jak się ruszać przestanie :diabloti: Ewcia weź no w nocy przyjdź i zdjęcia wstawiaj bom się reszty doczekać nie mogę :mdleje:
-
Cze Aga :loveu:
-
Milka, Paulina, Gosia dzięki :loveu: Daria .. a no wkopuje :evil_lol: zaś go dojrzała :evil_lol: Jess nic nie chce jeść :cool1: Dziś pogardziła kiełbaską :cool1: Kupiłam puszki i zaraz będziemy karmic - moze zje :roll: Ruszać się jakoś rusza ale unika już schodów, nie lata jak szalona i ledwo na tapczan wskakuje :cool1: Termin ma na 13 maja Cze M :loveu: Toć Ci mówiłam, ze to nie szpilka ino kuciak :mad: Nie smutam .. wkurzyli mnie i tyle :angryy: Ale cóż ..następnym razem wykopiemy konkurencje :diabloti: No Madzka mówie Ci sama byłam w szoku :crazyeye: Ona wytrzymuje zdecydowanie dłuzej od Jessi :crazyeye: A zdecydowanie mniej trenowała :cool3: Jestem z niej bardzo dumna :loveu: Ta pierwsza to ta sama co w Ino na I lokacie staneła. Najstarsza - za tydzień 9 m-cy ma. A ta na III lokacie to jakaś porażka :cool1: W ogóle kobieta psa nie przygotowała.. brała ją na ręce cały czas nawet wtedy jak sędzina ją oceniała :cool1: Nie lubie czegoś takiego. Powinna być zdyskwalifikowana na moje :cool1: Ciekawe jaką ocenę dostała :shake:
-
No nie - York to nie jest na 200000 % :shake:
-
[quote name='duszek01']ładna buźka;)[/quote] Sędzina z Grudziądza napisała nam : "z głową o słodkim, szczenięcym wyglądzie" :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='duszek01']a ile ta Twoja Gwiazda wazy i ile ma miesięcy? Po drugie nie ma znaczenia czy szczeniaki czy mlodziez ,czasem oceny nie sa sprawiedliwe i nie ma o czym dyskutowac[/quote] Waży 1,6 kg :cool1: Jutro kończy 7 m-cy. Napiszę Ci opis jaki dostała : "drobna,delikatna suczka, dobra górna i dolna linia, poprawne ustawienie kończyn, jeszcze bardzo szczenięca, ładnie się rusza" No więc chyba za młoda jak dla tej sędziny? :niewiem:
-
No to może ja Yorka pokaże :evil_lol: Jutro kończymy 7 m-cy :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/4d507f6a4ca33eb5med.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/abf083a139e44ad9med.jpg[/IMG][/URL]
-
dżasta - jestem ciekawa co będzie dalej. Wydaje mi się, że tej sędzinie nie podobał się wiek mego dzidziusia :crazyeye: Wsadziłam na stolik a ona : " ojej a co to za maleństwo :-o ile ma ? " Ja, że niecałe 7 m-cy, ona "no właśnie" :cool1: tamte były sporo starsze (miesiąc i dwa) :cool1: Daria dzięki ;) Zuza dzięki ;) Renata - póki co się nie przejmuję bo to szczeniaki. Z Jess nie miałam się na co skarżyć, ale teraz taką gwiazdę mam a tu takie numery :crazyeye: :evil_lol: No to trochę podwórkowych : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/103/ab3668ccc4852716med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/f075dfd06ed6670amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/4d507f6a4ca33eb5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/f8b612c03501b4f1med.jpg[/IMG][/URL] I zmarnowana Jess :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/bb9c9b4773ccaa74med.jpg[/IMG][/URL]
-
Czemu tu sie nikt nie chwali? Mam zdjęcia Rikusia :loveu: IV lokata :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/321553a44e9fcde7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/107/19f5c89c5680a207med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/102/fa8deed07272133fmed.jpg[/IMG][/URL] [CENTER]:BIG:[SIZE=4][COLOR=Magenta] I wszystkiego najlepszego dla Vasylka :BIG:[/COLOR][/SIZE] :BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG: [/CENTER]
-
No i jesteśmy .. z 3 lokatą, oc. obiecującą i nienagannym opisem Jedna suczka nie dojechała więc w sumie były 3 Lok. 1 : :cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/dc5ae0f89dae9518med.jpg[/IMG][/URL] Lok. 2: :cool1::cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/1bed60f1ac56081fmed.jpg[/IMG][/URL] i lok 3 : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/abf083a139e44ad9med.jpg[/IMG][/URL] I niech mnie teraz ktoś wytłumaczy o co tu chodzi ? :cool1:
-
[quote name='chilijka']Witam. Mam podobne pytanko. Czy ktoś ma namiary na dobrego fryzjera w Bydgoszczy? Pozdrawiam wszystkich yorko-fiołków.[/quote] Polecam Panią z ul. Jaskółczej na Szwederowie (dojazd od ul.Pięknej) ;)
-
D-E widać już odczuwa nadmiar gotówki :loveu: :evil_lol: Cze Aga :loveu: U mnie dziś ładne słonko, ale zimno :cool1: Nie wiem jak wytrzymam na tej wystawie :roll:
-
I ja jeszcze raz gratuluję :multi: I dzięki za miłe towarzystwo Ada :loveu: Aaa i za śliczny koczek :loveu: Mam nadzieję, że mi coś tam dzisiaj wyjdzie :roll:
-
Czy ktoś może jechał później na wystawę? Tzn. np tak na 12? Mam 50 psów przed sobą więc wolałabym dojechać później tylko nie wiem czy mnie wpuszczą :roll:
-
[quote name='Pegaza']Te ognie i lapki przy nicku to nasze ogniste temperamenty dogomaniackie:evil_lol: czyli Tigrunia jak widac jest tutaj częstym bywalcem..:evil_lol: ;)[/quote] :grins:....
-
[quote name='.ania']Proszę o pudle duże :) są tylko 3.[/quote] Psy otwarta Samaracanda PIRATE PRINCE Psy Championów QUERUS WHITE Envisan Suki otwarta BELLA-BATILDA Nontiscordardime
-
[quote name='xcheetahx'] Znasz Weronikę Pawłowicz?[/quote] Oczywiście :diabloti: Bardzo proszę : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f551/royal-monarch-fci-124239/[/url] ROYAL MONARCH FCI to własnie Weronika Pawłowicz :cool3: Miłej lektury :evil_lol:
-
Cze dziołchy :multi: U mnie słonko daje czadu :loveu: Łuki trawe skosił :crazyeye: Ide zdjecia robić i chyba posadzimy drzewka :cool1: