-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Przykro mi Daruniu ale jesteś w błędzie :p Twój pies nie jest rasowy !! I wydaję mi się, że forum Ci pomogło bo się o tym przekonałas :cool3: To przykre, ale taka jest prawda ..
-
[quote name='Kasia']taa, a w tym 1000 większość to hinduskie, ciawuskie i inne badziewiaste których nawet nie włączysz :evil_lol: coś nowego z głową robiłaś?[/quote] No pomińmy to :evil_lol: Ważne, że jest travel&living :loveu: :evil_lol: Nie .. to samo co zwykle ino wreszcie mi dobrze grzywke zrobił :multi: I pierwszy raz u faceta byłam :cool3:
-
[quote name='madziasto4'] Przypatrz mu się dobrze, tak, żeby móc opisać wygląd, to może rozpoznam :loveu: A najlepiej fotkę zrób... [/quote] Cos cicho dziś siedzą :cool1: Rano darły dzioby a tera chyba śpią .. moze one za ciemnego śpiewają? Muszę sie im dokladniej wsłuchać :cool3:
-
[quote name='Aga76']Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/rev.gif[/IMG] [URL]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/URL] Rewelacyjny słodziak! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/3162.gif[/IMG][/quote] Cze Aga :loveu: :loveu: [quote name='madziasto4']Moje na działce też podnosza nogi na wszystkie krzaczki, a jak! Ale strumień moczu i tak nie sięga do krzaczków :evil_lol: Za to ONek kuzyna jak podniósł girę, to z góry do dołu cały krzaczek mokry był :roflt:[/quote] No kurde taki ON pewno ma niezłe ciśnienie :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be bladzicielko czyli błądzicielko:lol: to bylo odniesienie do czytanego na galerii Laurin o błądzeniu:evil_lol: ide spac pozniej Was odwiedze....[/quote] Ja coś z bladością kojarzyłam :evil_lol: Byłam u fryka :loveu: Na solarium :loveu: I cyfre mam :loveu: Normalnie 1000 kanałów za 20 zl :loveu: Do teraz nie mogę w to uwierzyć :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']No masz ci los :roll: blada doopa, hihihi[/quote] czarna doopa Aga - czarna :evil_lol: Kurcze nie pamiętam w jakim to filmie było, ale świeże dość :cool1: D-E poproszę o M-A :evil_lol: Cytowanie mi wyłączyli bo abonament się skończył :cool1:
-
Ja chce remontu ino fachowca nie mam :placz:
-
[quote name='Pegaza']Ale rozowe gumy balonowe sa do zucia:evil_lol: i roziowa wata cukrowa tez:evil_lol:[/quote] Jej by się kotlet różowy przydał :roflt:
-
U mnie koło domu latają takie fajne ptaszki :loveu: Chowają się w drzewach więc zbyt wyraźnie ich nigdy nie widziałam :cool1: Wczoraj tak pięknie śpiewały, ze aż wyszłam na balkon i jednego wypatrzyłam :loveu: Na czubku drzewa siedział taki maluszek :loveu: Tylko ciemno było i nie wiem nawet co za kolorki ma .. a Madzka byś pewno wiedziała... fajno by było wiedzieć co to za jeden :multi: Zawsze rano mi śpiewają jak do pracy wstaję o 3:30 :loveu: potem jeszcze parę razy w ciągu dnia :loveu:
-
[quote name='Kasia']i Władysławę :crazyeye: :evil_lol:[/quote] No cuda :crazyeye:
-
Tak sobie chodze i szukam czy może ktoś o remontach jakiś nie gada a tu doopa :shake: :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']to jest zapewne ta oliwa z oliwek, którą używa Anusiak :evil_lol:[/quote] Cos Ty .. ja kujawskim smaruje - tańszy :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze bladzicielko:evil_lol: nie dosc ze nie czesze to jeszcze ja tlusci jakims paskudnym olejem:evil_lol:[/quote] Kurna za nic nie rozumiem tego słowa :cool1: No ją tłuszczę po to, żeby nie czesać D-E :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Dobry wieczor Beata:cool1: Ty wierzysz w cuda bo ja nie heh poczekaj ze tydzien to pewnie odejdzie:evil_lol:[/quote] Dla mnie te 4 to już cuda :crazyeye:
-
Czeeee Daria :multi: I jak .. odszedł jakiś następny cm ? :loveu: :evil_lol:
-
O kurka jasna :crazyeye: Czy ja zimę widzę ? :crazyeye: Fajnie :loveu: [url]http://img22.imageshack.us/img22/682/p4093141.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Kasia']to są uroki posiadania dużych piesów! ale gdybym miała własny domek i podwórko to i tak takiego olbrzyma bym se sprawiła :loveu: uwielbiam tego benka, jest taki przytulaśny i śmierdzący :loveu: :evil_lol:[/quote] Ja tak średnio przepadam za takimi olbrzymami. Dalmatian (nota bene York miał na imię :evil_lol:) przekopał i obsrał cały ogródek :cool1: Wolałabym coś mniejszego jak np Collie :loveu:
-
[quote name='Kasia']czy któraś z Was robiła kolczyki albo naszyjniki? ja się właśnie zabrałam za kolczyki - nakupiłam tego "badziewia" na allegro masę, część już przyszła na resztę czekam i będę kręcić biznesa :evil_lol: jakby co to chętna będzie któraś na kolczyki? :cool3: :diabloti:[/quote] Nooo.. o biznesie mogę pogadać :evil_lol: Ja kolczyków nie robiłam ani nic z tych rzeczy .. nie mam weny :cool1: Chętna też nie będę bo nosić nie mogę :placz:
-
[quote name='Kasia']dobrze, ze masz małe piesy bo u moich teściów tuje do wysokości metra są całe łyse przez ich bernardyna :cool1: niezbyt to wygląda ale co maja poradzić jak nauczyli psa łazić po całym podwórku...a on korzysta i tu się obetrze, tu odleje :evil_lol:[/quote] Miałam kiedyś dawno dawno dalmatyńczyka :loveu: Fajny był .. olbrzymi taki :evil_lol: No i też zasikiwał wszystko:mad: Rododendrona z 10 lat mieliśmy no i tak go zaszczał, ze nic z niego ni zostało :cool1: Tuje dwie załatwił. Drzewek owocowych nie dał rady bo za duże chyba były :evil_lol:
-
Cze Kaś :multi: I Fidlak ładny :loveu: i kwiatuszki :loveu:
-
[quote name='dysia-u']dzisiaj dosadzałam całą jedną bo ze szpaleru 70 sztuk tylko jedna się nie przyjęła :shake:. One lubią kwaśne podłoże , więc musisz mieć torf przygotowany.:lol:[/quote] No waśnie czytałam, że nie powinno być kwaśne. Że dużo ludzi stosuje kwaśne bo wkłada się je do jednego wora z iglakami a to już co innego i lepiej jak ma kompost :roll: [quote name='dysia-u'][URL]http://images49.fotosik.pl/104/745e7ab11effa97amed.jpg[/URL] no widać , widać. Aż zwęglony :-o[/quote] :evil_lol: No to jeszcze takie dwa .. trochę nie udane bo na szybko robione :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/9dd89f420874cddemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/6ed1e90f4c6181bfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Zuza i Noddy']No ja się w niej totalnie zakochałam :loveu:[/quote] Ja też :loveu: :evil_lol: [quote name='madziasto4']Ja po prostu myślę przyszłosciowo :evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/URL] :roflt:[/quote] A tam.. nie ma co wiele w przyszłość wybiegać :eviltong: :evil_lol: [quote name='Kasia']Śmiszny ten mały potarganiec :loveu: :evil_lol: Oo, i nawet Władka się pojawiła...:cool1:[/quote] :loveu: No kurde zaszczyciła mnie odwiedzinami normalnie :-o Kupiłam tuje :sweetCyb: Całe 20 sztuk :bigcool: Teraz tylko kwestia kto i kiedy je wkopie :cool1: Muszę jeszcze poczytać co za podłoże mieć muszą :roll: W promocji w Tesco je kupiłam po 10 zł :-o A tak średnio koło metra mają :multi:
-
Super - dzięki Ada :multi: Ide zobaczyć czy na Inowrocław tez już dali liste :cool3:
-
[quote name='Pegaza']Aga ten roz wszedzie wyniuchasz:evil_lol:[/quote] Aga to by była w siódmym niebie jakby różowe żarcie sprzedawali :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Be Ty czeszesz tego psa?:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/99/eeb7734e95f09277med.jpg[/URL][/quote] Ta .. raz w tygodniu :diabloti: [quote name='dysia-u'][URL]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/URL] dobrze mieć w domu takiego pogodnego stworka, od razu weselej na duszy:multi:[/quote] Oj taaakkk :loveu: [quote name='Zuza i Noddy']Ale świetnie wygląda z takimi wywiniętymi włoskami:loveu: Musze kiedyś na wystawie poznać tego kurczaczka, bo nie wytrzymam :evil_lol:[/quote] :loveu: Ona taka śmiszna jest :loveu: :evil_lol: Miała dziś zębole wyrywane :roll: Dzielna dziewczyna była :loveu: