Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia'][URL]http://images40.fotosik.pl/86/5adb73afaa55fd79.jpg[/URL] jeny, jak ona śmisznie tu wygląda :evil_lol: :loveu:[/quote] :evil_lol::loveu: [quote name='Zuza i Noddy']Ale fajną minkę ma na pierwszym :lol:[/quote] Bo ona cała fajna jest :loveu: [quote name='Aurunia']Ślicznotka :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Ada :loveu: [quote name='Pegaza']Be ale grzebiecik jeszcze czarny widac..:loveu: noo wlosiska rosna...:loveu:[/quote] Ojj taaakkk.. dziecko dopiero 6 m-cy ma :cool3:
  2. No oby bo 19 kwietnia wystawa w Ino na świeżym powietrzu :cool1:
  3. [quote name='***Paulina***'][URL]http://images46.fotosik.pl/90/189778720ef145cd.jpg[/URL] Jaką już długą brodę ma:loveu::loveu::loveu: Masz może jakieś w pozycji wystawowej?:cool3:[/quote] :loveu: No mam takie ala wystawowe bo mam tylko dwie ręce niestety :roll: [quote name='Aga76'][URL]http://images40.fotosik.pl/86/5adb73afaa55fd79.jpg[/URL] [URL]http://images39.fotosik.pl/87/068930953db0c6d5.jpg[/URL] Fotogeniczne cudo :multi: [COLOR=PaleTurquoise]Chyba zamieszkam w szałasie, ło matko kochana... oj buu[/COLOR] Idę do lasu po chrust...[/quote] :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Nie przejmuj się Aga to i tak tańsze od mieszkania w bloku :cool1: A czym zamierzacie ogrzewać? Piec jakiś bedzie ? Na co ? [/COLOR] [quote name='Pegaza']Apetycznie wyglada:loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/87/068930953db0c6d5.jpg[/URL] [COLOR=paleturquoise]Aga masz tam doprowadzoną siłę?[/COLOR][/quote] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/87/00c60158d033225amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/87/5a54ca121bb379e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/90/a21a1cb6fe45b8b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/91/3a6ddd43bc26c6a8med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://images38.fotosik.pl/86/86994b74b4ce3429med.jpg[/URL] [FONT=Century Gothic][COLOR=Indigo]Lubi się kąpać? Bo zdaje mi się że widzę uśmiech :cool3::loveu:[/COLOR][/FONT] [URL]http://images47.fotosik.pl/90/ff226b5d5e541f1cmed.jpg[/URL] [FONT=Century Gothic][COLOR=Indigo]Hihi ale uszy:lol::loveu:[/COLOR][/FONT][/quote] Taaa... często sie usmiecha podczas kąpieli :evil_lol: [quote name='Gosia2406']Przyszłyśmy się przywitać.[/quote] Cześć Gosia :multi: [quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise]Uuu lalala, a możesz napisać ile to cię wszystko ogólnie kosztuje?[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Sie nie przestrasz :evil_lol: Przed świętami dostałam rachunek 700 zł za miesiąc bo akurat wymiana licznika była :cool1: Potem długo tu nie mieszkałam ale rachunek był 360 zł za dwa miesiace bo ogrzewaliśmy rury co zamarzły. Teraz rachunek dopiero ok 20 kwietnia będzie. Latem rachunki nie przekraczają 200 zł/ 2 m-ce [/COLOR] No to grillowany kurczak : :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/b36fe7b56dd325c6med.jpg[/IMG][/URL] Tu już upieczony : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/5adb73afaa55fd79.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/87/068930953db0c6d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/90/189778720ef145cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/90/909afd3f1a9708f3med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Cortezik_82']Poprzednie wizyty były ok. W Bydgoszczy mamy dwa psie salony na krzyż, a za pierwszym razem wymagał fryzjera;). Po za tym ja opowiadam co mi się przydarzyło;). Nie mówie że z Kati musiało by być tak samo ;)[/quote] Chyba po dwa salony na jednym osiedlu :diabloti: W Bydgoszczy salonów psiej urody jest multum!! Mieszkam na glinkach - tu są dwa (jeden na Grzymały Siedleckiego, drugi gdzieś naprzeciwko Zajęczej) dalej na Szwederowie aż trzy ..( Inowrocławska, Grobla i Jaskółcza) z jakiego osiedla jesteś ? :razz:
  6. [quote name='Aga76']Be, przy piekarniku elektrycznym jakie masz rachunki za energię?[/quote] Aga ja mam ciepłą wode na prąd, ogrzewanie .. wiec ciężko stwierdzić. :shake:
  7. U mnie w 15 minut zrobiło sie biało :cool1: Wiosna pełną parą normalnie :angryy:
  8. śliczne zdjęcia jak zwykle :loveu:
  9. [quote name='Aga76']Pocieszna jest bardzo :loveu:[/quote] Nooo jest :loveu: [quote name='Aga76']Nietoperek :evil_lol: Cześć Be :loveu:[/quote] :evil_lol: Cześć Agnes :loveu: [quote name='Aurunia']B a po pokąpielowe foty gdzie :cool3:[/quote] Aleś Ty zachłanna :evil_lol: Na dziś wystarczy :evil_lol: [quote name='***Paulina***']Hejka:bye: [URL]http://images38.fotosik.pl/86/86994b74b4ce3429med.jpg[/URL] I znowu zadowolona:loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/86/9f0dc88974aa27e3med.jpg[/URL] A tu już trochę mniej zadowolona:evil_lol:[/quote] Hej :razz: :loveu: :evil_lol:
  10. Ja schabowego se dziś ugrilluje na Sewerynie :loveu: :evil_lol:
  11. [quote name='Zuza i Noddy']Wycałować ode mnie tego ślicznego kurczaczka, a gdzie to kurczaczek będzie debiutował na ringu? :loveu:[/quote] Siem zrobi :loveu: Kurczaczek ma debiut za niecały miesiąc w Grudziądzu i dzień później Inowrocław :loveu: [quote name='Pegaza']A tera chcem widziec kurczaka grilowanego:evil_lol:[/quote] Też bedzie :evil_lol:
  12. No to kurczak na mokro: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/df4489874dbb4881med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/86/c6da33760662f82amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/9f0dc88974aa27e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/86/df4fa4d59c549095med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/90/ff226b5d5e541f1cmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Cze Kasia :loveu:
  14. Cze Kaś :loveu: D-E nie przyszła to Ty się pierwsza na foty załapiesz :cool3: Kurczak na sucho :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/86/ac7d9b23c4274b39med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/bd39004617c98e95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/86/86994b74b4ce3429med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/590422a8467762d9med.jpg[/IMG][/URL]
  15. D-E czuj się wyróżniona :cool3: Specjalnie dla Ciebie się z fotkami przyczłapałam .. i na dowód tego, że w Wawie byłam :loveu: : :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/c6c177e2b2e2e8cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/d587d3f76e8355bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/90/798b56c0b9ed4b32med.jpg[/IMG][/URL] To wszystko z Wawy z Ł aparatu .. więcej mam na swoim więc kiedyś, przy okazji ... :evil_lol:
  16. [quote name='Pegaza']Do jutra pozostalo 3 godziny wiec poczekamy:cool3:[/quote] Będziesz tu siedzieć 3 godziny i czekać ? :crazyeye: :evil_lol:
  17. [quote name='laurin']i znowu obiecanki cacanki ...:mad: :evil_lol:[/quote] No cooo ? Przecież nie napisałam, że będą jutro tylko najszybciej jutro :evil_lol:
  18. Kasia aleś mine walneła :evil_lol:
  19. Słodki mały rozbójnik :loveu:
  20. Nono .. nie wszystko na raz :evil_lol: Fotki będą najszybciej jutro :diabloti:
  21. [quote name='Aurunia']Enzo prześliczny :loveu::loveu::loveu: B a w tym tygodniu mają być jeszcze zdjęcia Graty Kasia obiecała ;)[/quote] Oooo.. superancko :loveu: :multi: Czekamy wiec z niecierpliwością :loveu:
  22. Fajne jibki :loveu: Fidek jaką zastawę ma :loveu: :evil_lol:
  23. Cze wieczorne, deszczowe i wietrzne :cool1:
×
×
  • Create New...