-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='PositiveThought']taki mały, a wie, co dobre :evil_lol: dużo ścisków dla niego, dzielny chłopak![/quote] :loveu: Dzięki Atka :loveu: Póki co może go ściskać nie będę bo to nawet 10 dkg nie waży :evil_lol: [quote name='Pegaza']OO jakie nowiny :multi: wprawdzie szkoda tych naluszkow [*]:-( maluszek musi byc kochany:loveu: to ile sobie urlopu wzielas?:cool3::evil_lol: nawet nie wiem czy ona sama czy cesarka byla?:roll: Be sie przyzwyczaisz:evil_lol: co dwie godziny wstawac hihi[/quote] Cze Daria :multi: Sama urodziła, urlopu póki co nie brałam. Wczoraj byłam na 14:30 w pracy, dziś idę na 13. Ł zostaje z małym i Jess ;)
-
Dzięki dziewczyny :loveu: Maluch jest bombowy :loveu: Wkurza się jak tylko mama go opuści i podnosi alarm. Mama też nie lubi go zostawiać ... już parę razy ją przyłapałam jak zabierała go ze sobą na przechadzki po pokoju :crazyeye: :evil_lol: Musiałam ją więc zamknąć i nie ma spacerów bo się dzieciak wyziębi :shake: Do cyca sam trafić jeszcze nie umie więc systematycznie budzi mnie co jakieś 2 godziny w nocy co by mu pomóc :loveu: Przesłodki jest :loveu: Dobrze, że to nie dziewczynka bo pewnie bym jej nie oddała nikomu :eviltong: Madźka dzięki za zrobienie porządku :cool3: :multi:
-
[quote name='dysia-u']najprawdziwsze :crazyeye:nie wiemy jak ją podzielić bo jest nas czworo a ona jedna. zrobimy koktail :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [url]http://img11.imageshack.us/img11/1917/img7513.jpg[/url] ja tu widzę 4 :loveu: Może lekko zielonkawe ale niedługo dojdą do siebie :cool3::evil_lol:
-
Droga Trusko a co to za rasa "YORK" ? :cool1: A wywalczyłaś już coś ? No pochwal się - Sąd nakazał sprzedającemu oddać Ci kasę ? :razz: Z tego co napisałaś rozumiem, że dopiero zgłosiłaś sprawę na policję ale [B]jeśli sprzedający wykaże się choć odrobiną rozumu i sprytu nic nie wywalczysz[/B] :p Także pochwal się jak sprawa się skończy .. będziemy czekać z niecierpliwością na wyrok :razz: Bajki piszesz i tyle .. i nie mam nic do Twojego "Yorkopodobnego" psa .. sama miałam kiedyś "bokseropodobnego" i właśnie dzięki forum dogomanii kupiłam dwie rodowodowe suki ;)
-
Się fotek doczekać nie mogę :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga:p koniec weekendu buu jutro poniedzialek:placz:[/quote] Daria - powinno być : "Jupi :multi: Jutro poniedziałek :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:" :evil_lol: A ja dziś do pracy na 14 ide :Cool!: Cze Aga :loveu:
-
Cze Daria :multi:
-
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ;) Maluszek czuje się dobrze, pierwszą dobę mamy za sobą, przybraliśmy na wadze :loveu: Trzymam kciuki za wasze porody , oby wszystko dobrze poszło :multi: i nie skończyło się tak tragicznie jak u mnie .. :-(
-
[quote name='PositiveThought']No. To jak na moje starty będziesz wolna to może mojego Nikosia dostaniesz :diabloti: Tylko musisz być grzeczna![/quote] Ale numer, ale numer :sweetCyb::sweetCyb: Grzeczna ? :hmmmm: Przecie zawsze jestem :siara: :loveu:
-
Maluszek ma się dobrze ;) Póki co wcina mleczko, jest bardzo żywotny.. myślę, że będzie dobrze :multi:
-
A gdzie podziękowania dla fotografa, co ? :diabloti:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]B gratulacje najważniejsze, że jest rodzynek :loveu: rodzynki są najukochańsze pod słońcem sama zobaczysz :evil_lol: trzymamy kciuki za Pudziana żeby wszystko dobrze było :thumbs: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Dzięki M :loveu: Pudzian daje rade :loveu: Ciągnie mleko jak trza :multi:
-
[quote name='PositiveThought'] 2BE Ty już będziesz miała lustro na Sopot? :cool3:[/quote] Ojj raczej na pewno nie :shake:
-
[quote name='Asiaczek']Jej, a dlaczego, co się stało? Pzdr.[/quote] Został mi już tylko jeden chłopak :-( Ostatnia dwójka urodziła się martwa, pozostałe dwa były bardzo słabe, próbowałam je ratować jednak bezskutecznie. Nawet weterynarz nie pomógł :-(
-
Jest już tylko jeden chłopczyk :-( Pozostała dwójka była za słaba i niestety nie przeżyła :-( Ostatni chłopczyk odszedł o 7 rano :-( Byłam dwa razy u weta ale nic nie mógł poradzić .. Został rodzyneczek. Jest malutki ale silny. Ciągnie cyca jak trza :loveu: Mam nadzieję, że wyrośnie z niego zdrowy i silny chłopak :loveu:
-
My już po ;) Mamy 3-ch chłopaków :multi: . Dwóch niestety nie żyje :-(
-
Atka no podziel się Madzką .. :mad:
-
No właśnie Atka .. czytałam, że taki podgląd się na koncertach np. przydaje ale nie będę dopłacać 300-400 zł żeby sobie przez ekranik patrzeć :eviltong: Kaśka cze no :loveu: Jak tam zakupy ? :loveu:
-
[URL]http://img5.imageshack.us/img5/9404/285xqd.jpg[/URL] zarąbisty bąbelas :loveu: [url]http://img8.imageshack.us/img8/3636/191sog.jpg[/url] Pozy wystawowe chyba z mlekiem matki wyssały :loveu: U nas 60 dzień .. cierpliwie czekamy :roll: