-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Pegaza']Cze Bea:cool1: to rob te zdjecie migiem...:cool1:i aparatos chowaj hehe coby nie zabral..:evil_lol:[/quote] Cze D-E :razz: Podjęłam dziś próbę.. zrobiłam 2 fotki i aparat się rozładował :diabloti: No a te dwie oczywiście się nie udały :cool1: [quote name='Kasia']ciekawie muszą te pazury Twoje wyglądać... czekamy na fotki :p[/quote] Czekajcie, czekajcie :cool3: [quote name='laurin']Cześć :multi: Bombowe muszą być te pazurki :ghost_2: A jak się ma mały Książe :loveu: :loveu:???[/quote] Cześć Aniu :multi: Księciunio już broi :loveu: Ciągnie mame za włosy, rozdziera podkłady, obgryza legowisko :cool3: Dobrze, że zębów jeszcze nie ma :evil_lol:+ Dziś kończy 5 tyg :loveu: [quote name='Mała Rita']o i fot nie ma :cool3: Cze Be :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: Najszybciej będą fotki Torunsko-Ciechocińskie :cool3: [quote name='Agrafka2-']witamy! Czekamy na fotki malucha i pazurków :-)[/quote] Witam :multi: [quote name='dzasta']No właśnie czekamy na te foteczki :)[/quote] Kurcze co wy wszystkie takie niecierpliwe :evil_lol: Gulasz robie :loveu: Ajj uwielbiam :loveu:
-
Cze Kasia :multi: Też miałam plany na Chorwację ale niestety Ł mówi :"NIE" :angryy: Wymyślił sobie, że na nowe auto kase odkłada :cool1: A w Zakopanem my spaliśmy też w tych okolicach.. jedna z bocznych od ul. Chramcówki ;) Pani była bardzo miła i zgadza się na wakacje z psem bo pytałam.. ;)
-
[quote name='Pegaza']no by sprobowal Ci nie dac :cool1:[/quote] No zapomniałam zrobić fote :evil_lol: Ale mam aparatos w torebce ... tak szybko mu nie oddam :evil_lol: [quote name='Aga76']I co z tego obejmowania wyszło? :evil_lol: :cool3: Wróciłaś uzdrowiona? Bry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20teas/56BE6F6.gif[/IMG][/quote] No jeszcze nic :evil_lol: Ta .. jak cholera :cool1: Wcale mi się nie podobało .. lepiej w Inowrocławiu :cool1: Dobry dzień :loveu: [quote name='Shappy']witam piątkowo ;)[/quote] Witamy również :multi:
-
:evil_lol: Wreszcie jakiś taki rozbrykany :loveu: :evil_lol:
-
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8720.jpg[/url] jest słodka :loveu: Bardzo do Jess z pysia podobna :loveu: Nawet kolorkami :loveu:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz057-5.jpg[/url] :loveu: Fajnie się mają :loveu: Ja zara też sobie spanko wykonam :cool3: Buffy coś taka zmęczona dniem całym, że idziemy lulu :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']a gdzie Wy wyruszacie?:razz: dzien dobry:loveu:[/quote] A nie mówiłam ?? :crazyeye: W Ciechocinku i Toruniu byliśmy :razz:
-
Hiii mnie też nic nie łączy z sąsiadami :multi: No poza płotem :cool1: :cool3: Wyspałam się :grins: Fajnie jest :multi:
-
Dobry dzień :loveu: Piknie słonecznie dziś więc pranie wstawiłam.. zanim wyruszymy jesio zdążę na balkon wywiesić :multi:
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/sol.gif[/IMG] na pewno tak... [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG][/quote] Eeee to swietnie :multi: Trzeba wyruszać szybkooooo... :loveu: Cze :loveu: [quote name='Pegaza']Cze:multi: no to chce widziec potem jak aparat wroci..:cool1:[/quote] Cze Daria :cool3: Dziś w objęciach mieć będę aparat szanownego Pana Ł może mi pozwoli zrobić zdjęcie paznokci :evil_lol:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-7.jpg[/url] mój ulubiony :loveu: Kocham te kwiaty :loveu: Mamie nawet ostatnio kupiłam bo u niej marnie się kwiatki trzymają a ten jest niezniszczalny :loveu: No może poza odpornością na mróz bo mój zamarzł jak byłam w Zakopanem.. :placz: Teraz na urodziny dostałam ale malutki jest .. :-( Niuńki poszły spać więc idę i ja .. pa :loveu:
-
[quote name='Aga76']Porzuciło mnie... :placz: Szczęściara !!![/quote] :turn-l: Wiem :loveu:
-
E to faktycznie niefajnie :cool1: A może ona Twoją rodziną gra >?? :evil_lol:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]za wszystko zapłacisz kartą mastercard :smokin: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Mam Vise :cool3: [quote name='Aga76']Dyć to rewelacja musi być :loveu:[/quote] No kurka rewelacja jest! Trochę się obawiałam tego różu .. chciałam jaśniejszy ale w końcu mnie namówiła i jest super ! :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Chcem ten czad widziec!!! a moj musze zara podlepic bo sie zaczyna lamac dobrze ze kosmetyczka dala mi klej w razie czego:cool1: a do 20 jeszcze sporo czasu wiec musza wytzrymac jakos...:roll:[/quote] No będzie problem - aparat mamie pożyczyłam .. na wczasy pojechała do Ustronia Morskiego :cool3:
-
[quote name='Pegaza']jak to w jakim wirtualnym:evil_lol:[/quote] A no fakt :p [quote name='PositiveThought']ale i tak kiecka fajna :cool3: gratulacje dla Buffiaczka, ja śledzę osiągnięcia na stronce, żeby być na bieżąco :loveu:[/quote] Noo fajna , fajna :loveu: Dzięki :loveu: Wstawiłam dziś parę fotek z Płocka :cool3: [quote name='Aga76']O fotki były :evil_lol: hihihi niespodzianka :evil_lol: Cześć BE [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/966.gif[/IMG][/quote] A sio mi z tym śniegowym czymś :mad: [quote name='Pegaza']Czolem a do Be mikolaj przyszedl:crazyeye::evil_lol:[/quote] Już go wyganiam :mad: [quote name='Aga76']Taki wiesz... miki fiki :evil_lol: [COLOR=lightblue]prawie jak w Lejdis będzie, hihihi - do sierpnia już niedaleko, hihihi[/COLOR][/quote] Cuda :shake: Się nie pochwaliłam, że nowe paznokcie mam :grins: Są rewelacyjne ! Końcówki różowy taki mocniejszy brokat, na to pomarańczowy brokat i w pomarańczowym na serdecznych mam różowe grejfruty wtopione :loveu: :evil_lol: Czad no mówie wam! :loveu:
-
Kurde nie gadajcie tak o tych simach bo mi się też chce :placz:
-
Dobry, słoneczny dzień :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Nie, żebym się chwaliła [/COLOR]:evil_lol:
-
Może z redbullem miesza ? :cool3: Cze Aśka :multi:
-
Nakupowała koralików i cio? :shake: Sobie chociaż coś zrobiłaś fajnego? :evil_lol:
-
Tak myślałam .. przyszła na chwile i już się zmyła pewnie na wieki .. :cool1: