Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']co za biżuteria? pokaż linka... :lol: kreacja jaka bedzie?[/quote] linka mam tylko do kolczyków : [url=http://www.allegro.pl/item701784170_kolczyki_klipsy_swarovski_dlugie_na_slub_wesele.html]KOLCZYKI / KLIPSY SWAROVSKI DLUGIE na ŚLUB WESELE (701784170) - Aukcje internetowe Allegro[/url] do tego dorobiła mi bransoletkę, naszyjnik i wisiorek też zamówiłam co by mieć w razie co :loveu: No gorset ten turkusowy będzie i długa, czarna kiecka "rybka". Odebrałam przedwczoraj od krawcowej. Buty mam extra mega czad :loveu: O takie: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa9aec91be352579.html]IMG_0047.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/399442aecd9c122f.html]IMG_0043.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] (9 cm :cool1:)
  2. [quote name='Pegaza']Cze Kasio zaczytana:loveu: Be juz Ci sznure szykuje:evil_lol::grab:[/quote] Zaraz Ciebie na nim powieszę żmijo jedna :eviltong: :evil_lol: [quote name='Kasia']Be powinnaś juś dostać tą paczkę chyba, że tylko tak powiedziała a naprawdę wysłała później... Ja ostatnio wszystko co zamawiam dostaję zaraz na drugi dzień ewentualnie na trzeci :lol: A zamówiłam se i już je dostałam - 3 pary kolczyków i 1 bransoletkę [I]Swarovskiego. [/I] Są pikne, bardzo!!!! :loveu: :loveu:[/quote] Nie no wiedziała, że mi zależy.. nawet jakby we wtorek wysłała to już powinno być .. :-(
  3. I od razu bym miała więcej chętnych na pewno :diabloti: Cudny kaktusik :loveu:
  4. [quote name='Aga76']Byłaś u fryzjera?[/quote] Byłaś .. mam pikne blond pasemka :loveu: Siedziałam 2,5 h .. Jutro też idę :cool1: I kosmetyczke znalazłam co to ma czas wolny i mnie pomaluje :loveu: Superancko .. Tylko biżuteria nie przyszła :placz: Wysłana w poniedziałek .. dziś dzwoniłam na pocztę - nic nie ma :placz: Jak jutro nie przyjdzie do południa to się załamię chyba ... :placz:
  5. Oooo następna jubilatka :loveu: Sto lat Berciu :new-bday::BIG::new-bday:
  6. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_9416.jpg[/url] a ja to się opalałam przy tym domku po prawej :loveu: I nawet tańce afrykańskie tam były :cool3: Arisiak super :loveu: Piknie z nim fotki wychodzą :loveu: Bardzo mi się podoba Holly ubranko - wiem,powtarzam się :cool1: ale jest super :loveu:
  7. [quote name='Pegaza'] a ja narazie nie korzystam z solarium jak jest mozliwosc wychodze na slonce i sie opalam:p[/quote] Takiej to dobrze .. a gdzie Ty się opalasz - na balkonie ? :roll: Ide dziś do Anki na poltera.. nigdy nie byłam i znów nie wiem co i jak :cool1: No ale cóż - ide na żywioł :diabloti: Pusta flacha w łape i dreptamy :diabloti:
  8. [quote name='Pegaza']Witam czwartkowo:multi:[/quote] Cze Daria :cool3: [quote name='***Paulina***']A w Poznaniu może będziecie???:cool3:[/quote] Jeśli będę to tylko z Buffy ale jeszcze nie wiem czy pojadę .. :roll:
  9. [quote name='Aga76'] Zakład Produkcyjny BE Bydgoszcz :evil_lol: Hihihi, żeś mnie rozbawiła :megagrin: nam chodziło o Anię od Fastusiątek :p[/quote] Czemuś Ty szybciej tego nie wymyśliła - bym miała nazwe dla hodowli :evil_lol: Daria nie wtajemniczona znów :eviltong: :evil_lol:
  10. Zdążyłam dojść od Agi tutaj i już leje :cool1: Burza jak ta lala :cool1: Kurde ja czekam na 4 paczki z allegro .. jedna z biżuterią na ślub - jak jutro nie przywiezie mi jej listonosz to się chyba powieszę :crazyeye: Laska wysłała w poniedziałek wieczorem ale priorytetem .. :roll:
  11. No i masz .. pada :cool1: Jak to co wyprodukuję? Toć Paulinka Yorki zbiera w prezentach ślubnych :evil_lol: [CENTER][SIZE=5][COLOR=Magenta]Sto lat Kapryśnico!! :loveu: :new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  12. [quote name='Kasia']cze! jutro mam wolne za sobotę, w końcu się wyśpię :loveu: nawet może padać cały dzień, i tak będę siedzieć w domu i ksiażki czytać i odpoczywać! Wczoraj poszłam se do zonen studio, akurat na 2 łóżkach wymieniali lampy i trafiłam, że jedno z nich było już po wymianie no wiec se poszłam na nie. Pan mówi do mnie, że nie dłuzej jak 8 minut mam se wziąść bo się spalę ale ja se wzięłam 12 i się spaliłam :evil_lol: Do pracy poszłam bez stanika bo mnie wszystko piecze, nie wspomnę o doopie na której siedzieć nie umiem :cool1: a gęba czerwona i wygląda jak u takich drobnych pijaczków spod mostu![/quote] A widzisz.. trza było słuchać chłopa :shake: Ja właśnie niedawno z zonen wróciłam .. na 16 minut byłam :cool1: Się zastanawiałam czy dziś na 16 czy dziś i jutro na 12 .. :roll: A właśnie grzmieć zaczyna.. co na jutro zapowiadają za pogodę ? :cool1:
  13. [quote name='syla929']Również witam wszystkich i dziękuję za odwiedzinki:loveu: [SIZE=3][B]To jak z tym rodowodem? W klasie szczeniąt nie trzeba mieć wyrobionego rodowodu? Może być w trakcie? i zaznacza się to w karcie? [/B][/SIZE] Weszłam na strone ZK i nic takiego nie znalazłam.. Może nie dopatrzylam:(:oops:[/quote] Wyrobionego mieć nie trzeba .. trzeba natomiast mieć już złożoną metrykę w ZK. Na zgłoszeniu się wtedy wpisuje , że rodowód w przygotowaniu. Trzeba też wpisać nr rejestracyjny, który dostaje się po złożeniu metryki .. ;)
  14. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Be :multi: Szkoda, że Pudzianek już wyjechał :-( Fajny z niego maluch. Będziesz jeszcze Jessi wystawiała? U nas w zastraszającym tempie zbliżają się 3 wystawy i koniec.[/quote] Cześć Sara .. No .. szkoda :( Nie wiem jeszcze. Póki co takie mam plany ale nie wiem czy w tym roku bo Jess włosów nie ma na połowie ogona :cool1: [quote name='syla929']Dzień dobryy:eviltong: [URL]http://images43.fotosik.pl/177/8dbadccce2747155med.jpg[/URL] Oj, jakie słodziaki:loveu:[/quote] :lol: [quote name='iberia']A ja z zupelnie innej beczki za zgoda B umieszczam moj apel a wiem ze na dogomaniakow mozna liczyc!!! (ale wam poslodzilam <hahaha>) Kochani potrzebna jest wspracie dla Jacka Mazura i jego zony!!! Biora oni udzial w konkursie NIEPOKANANI. Mam do was ogromna prosbe o wsparcie jego zmagan waszymi glosami. Jacek troche sie podlamal kokurencja ie gra ucziwie. codziennie jedna osoba moze oddac jeden glos na jego blog o turystyce krajowej. Pozostao jeszcze 11 dni konkursu takze sa jeszcze szanse. prosze poswieccie 2 minuty i wejdzcie na blog [URL="http://polturist.dlaniepokonanych.pl/"]http://polturist.dlaniepokonanych.pl[/URL] poczytajcie ten blog bo jest naprawde intersujacy i zaglosujcie raz dziennie przez najblizsze 11 dni, a moze uda wam sie jeszcze nawowic znajomych?? w imieniu Jacka i jego rodzinny dziekuje za kazdy oddany glos.[/quote] Zaraz zagłosujemy :loveu: [quote name='laurin']Wpadam się przywitać :loveu:[/quote] Cześć Anka :multi:
  15. [quote name='Aga76']tak tak... oczywiście masz rację :cool1: [URL]http://images44.fotosik.pl/178/05712729be60919amed.jpg[/URL] booski jest :loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/173/4da65a45d644c5cbmed.jpg[/URL] widać, że rodzinka [URL]http://images43.fotosik.pl/177/8dbadccce2747155med.jpg[/URL] rewelacja :cool2:[/quote] :cool3: [quote name='Sandra i Soul :)']no poprostu ostatnia fotka jest bombowa :D Jess to szalona dziewczyna :p[/quote] Już ją któryś raz przyłapałam w akcji :evil_lol: [quote name='***Paulina***']Cześć Be:multi: [URL]http://images39.fotosik.pl/173/4da65a45d644c5cbmed.jpg[/URL] Pięknie mamusia z synkiem wyglądała:loveu::loveu::loveu: Ostatnia fota- rewelka:loveu: Jak ci się udało to uchwycić co?:razz:[/quote] Cześć :multi: No nie?:loveu: Hehe .. szybko :eviltong: [quote name='Zuza i Noddy']Cudny puchatek z niego :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Princess_York']Śliczności .. szkoda się żegnax z nim .. ale trudno się mówi ;) Tam ma bardzo dobrze :loveu:[/quote] Liczę na nowych właścicieli .. że fotki będą .. [quote name='Pegaza']A co pisze w sms hau hau? :evil_lol: jestem ciekawa co z niego wyrosnie:loveu:[/quote] Dziś napisał, że jest niegrzeczny :cool1: [quote name='Gosia2406']Cześć przyszłyśmy się przywitać późno wieczornie.A na pocieszenie mamy to: :Rose:[/quote] Dzięki Gosiu :loveu: [quote name='Kasia']cze :loveu: masz dgm w pracy? czy spania nie masz?[/quote] Cze :multi: Mam dogo na jednym kompie (ale nie moim:cool1:). Czasem mi się uda do niego dosiąść .. [quote name='Aga76']Dzień dobry :loveu:[/quote] Dobry :loveu:
  16. tigrunia

    Aksa i Tofi

    Panieński z piątku na sobotę ? Toś wymyśliła Ewa.. jak może mnie zabraknąć ?? :crazyeye::evil_lol:
  17. Odnośnie żółtego serka to od dawien dawna wiadomo, że ciężkostrawny, tłusty, kaloryczny .. no i co :eviltong: Ja czasem zjem i pieskom też nie pożałuję :loveu: Dobry czwartkowo :multi: Udało mi się znaleźć fryzjera :multi: Dziś na 14 i jutro na 13:30 idę :loveu:
  18. [quote name='***Paulina***']No pięknie... Widzę że niedługo wszyscy będą wiedzieć:angryy: No ale nawet fajnie, więcej prezentów będzie:multi: (mam nadzieję że takich samych:evil_lol::loveu:)[/quote] No no tylko dajcie mi trochę czasu, żebym zdążyła coś "wyprodukować" na ten prezent :loveu: :evil_lol: [quote name='Pegaza'] a ja sie pytam o tą Anie chajta sie?:roll:[/quote] No przecie nawet wybory sukni ślubnej na dogo były :eviltong: Dobry dzień :loveu:
  19. [quote name='Aga76']:loveu: Aaa o to chodzi... czytałam Zaraz przyjdzie i pewnie nakrzyczy na nas.[/quote] A tam zaraz nakrzyczy :eviltong: Fajną teściowa by miała, psa w prezencie i do tego jeszcze dochodzącą Mejsi :evil_lol: Żyć nie umierać .. :evil_lol:
  20. [quote name='Aga76']Zdolny chłopak :loveu: i dobrze wychowany :wink:[/quote] No wiesz.. nie chcę się chwalić ale to w końcu mój wychowanek :diabloti: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/178/05712729be60919amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/178/197a9d059f9d467fmed.jpg[/IMG][/URL] Tacy zgrani byli :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/173/4da65a45d644c5cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/177/d856dad91fa0901emed.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/177/8dbadccce2747155med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Aga76']Czyje? [COLOR=paleturquoise]Ania "dopiero" we wrześniu ma ślub...[/COLOR][/quote] Pauliny z synem Uli :evil_lol:
  22. [quote name='Aga76']Cze Be przedweselne :loveu:[/quote] Ale zdaje się, że na dogo również wesele się szykuje :diabloti: :evil_lol:
  23. Paulina na synową! :ylsuper: Paulina na synową! :ylsuper: Ale będzie weselicho :cunao::cunao::cunao: Cze Ulka :multi:
  24. [quote name='***Paulina***']Błękit też mamy, ale już zaczynają chmurki nachodzić... Może wieczorem będzie padać tak jak wczoraj...:roll: [B]Tak jak wczoraj: wychodzimy wieczorem na spacer, już uszykowane, uczesane, ubrane itd., chodzimy na dół, otwieramy drzwi a tu co??? Deszcz:angryy::mad::angryy:[/B][/quote] O patrz .. Daria miała tak samo :evil_lol: Cze Paulina :multi: Fotki bardzo ładne :loveu:
  25. Wszystkie fotki piękne :loveu: Cześć Agi :loveu: :multi:
×
×
  • Create New...