[quote name='iwop']Dudziaczek jestem za :) szczególnie jezeli chodzi o domek. mam nadzieję, że Rudzia nie jest jednak szczenna, więc z wydatków czekają mnie na razie tylko szczepienia, bo ze sterylka trzeba będzie poczekac, aż organizm suni będzie silniejszy... Amputacja to nie drobnostka...:shake:
Obna jest taka ufana i kochana:placz:[/quote]
Napisze do majqi ona robi sliczne teksty a wtedy ja pooglaszam :lol: