Dziękujjemy razem z Hapiczką...
Dziś byłam u Kacpra (3 lata) z kuzynem Filipem i Filip zadał mi takie głupie pytanie: "którego psa wolę: Tine czy Twardziela?" powiedziałam że oba kocham jednakowo, a wtedy Kacper krzyknął: "A ja wolę jamniczka!" Łza mi się w oku zakręciła po czym dodałam że ja też kacham jamniczkę.
Tak teraz lężę na łóżku, a nad nim twoja fotografia oprawiona w takiej czarnej ramce, twoje oczy wzrok wbity jest prosto we mnie!
Szczęśliwego nowego roku Hapiczko!