[quote name='dOgLoV']od tego nie da sie oduczyć :eviltong:[/QUOTE]
no Wanesse to odciagac sila trzeba;)
[quote name='magdabroy']Patrycja, a w papę chcesz? :mad:[/QUOTE]
a za co:roll:
[quote name='Alicja']kurde raz na rolkach jechałam , ale na łyżwach śmigałam na zawodach ...to moze dałabym radę :hmmmm:[/QUOTE]
Alicja to prawie to samo:)moje psy to uwielbiaja,Bebe to wpros swiruje jak widzi rolki,nawet jak pauze robie to 2 min i juz chce dalej :):evil_lol:
[quote name='xxxkaluniaxxx']Ja na rolkach śmigałam jak głupia :evil_lol: z kolegą strasznie świrowaliśmy :diabloti: "Co? ja tego nie przeskoczę?":evil_lol: teraz jakoś motywacji nie mam by trochę pojeździć :razz: 2 lata temu se z kółkami pokombinowałam i mam super skrętne roleczki :loveu:[/QUOTE]
mi tez motywacji brakowalo,ale raz poszlam i znowu ciagnie:)