Jump to content
Dogomania

natija

Members
  • Posts

    3446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natija

  1. i co tam u Was,jak idzie? czekamy na fotki i relacje:)
  2. czekamy cierpliwie;)
  3. ale jak fajnie to musi wygladac jak takie stadko idzie:loveu:
  4. natija

    Frida i Ozzy

    od tamtego czasu to juz kilka sacerkow zaliczyliscie i fot dalej nie ma;)
  5. heyka:) ta fotka mnie rozwalila:loveu: [url]http://imageshack.us/a/img547/9641/p1060563x.jpg[/url]
  6. wpadlismy do Was sie przywiatc:)
  7. wracaj,wracaj i fotki wstawiaj:)
  8. witamy:) no to spacerek udany:)czesciej mozecie robic takie wypady Miya zaliczyla super:)
  9. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1229869_569018363155315_976328803_n.jpg[/IMG] ej ty masz chyba cos ciekawszego ;);) [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/1003858_569017883155363_398548674_n.jpg[/IMG] moje slonca:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1185057_569017199822098_1251909430_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/1237582_569017196488765_2056262909_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/1174906_569017176488767_933469659_n.jpg[/IMG]
  10. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/996573_569021353155016_1045081859_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1185810_569021296488355_75335319_n.jpg[/IMG] i lecimmmmmmmmy [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/7887_569021209821697_931399318_n.jpg[/IMG] zagladamy przez okno:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1240133_569018586488626_703144959_n.jpg[/IMG]
  11. ok kilka obiecanych fot :);) tak odpoczywam:) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1176147_569023369821481_1977904682_n.jpg[/IMG] a tak Bella wypoczywa;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/1236742_569023286488156_1165380725_n.jpg[/IMG] zarastam;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/1176199_569023129821505_180787128_n.jpg[/IMG] leceeeeeee [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1235977_569023016488183_1942413929_n.jpg[/IMG] jest spoko;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/554525_569022719821546_638012171_n.jpg[/IMG]
  12. beda ,beda:)musze poszukac,bo nie wiem jakie byly juz;)
  13. zapal jest ,ale tylko czasem;)ja mam chwilowy zapal wiec szybko ubieramy sie i lecimy,bo chwile pozniej i juz sie nie chce;) a tam fotki beda;) kiedys:roll:
  14. witajcie,ale tu nagadane,nie nadrobie wszystkiego:roll:
  15. wchodze i patrzea tu smutne wiesci,trzymam mocno kciuki za Oscarka,bedzie dobrze,musi:)
  16. zdjecia wstawie moze jutro jak znajde troche czasu;) jak narazie wzielysmy sie za sport;)codziennie jezdzimy na rolkach,tzn.ja ,one biegaja:)Bella pol godziny i jej wystarcza,a Bebe godzine i nie ma jeszcze dosc,ale boje sie dluzej,zeby nie przedobrzyc:roll:
  17. hehe moze beda;)
  18. no chyba jednak nie tak mocno,moze powinnam jeszcze urlopik przedluzyc:diabloti:
  19. zrobilysmy sobie urlopik od dogo:eviltong: ale juz chyba do Was wracamy:roll: a co tesknilyscie choc troszke ;)
  20. [quote name='Alicja']ktoś coś mówiło wolnym :hmmmm: ja mam do końca sierpnia ......................2014 :multi:[/QUOTE] no Ty to juz na maxa wypoczniesz:)uwazaj,bo szybko mozna sie rozleniwic;)
  21. milesj pracy,a my wispimy sie za Ciebie;)
  22. to czym ich postraszylas:cool3::diabloti:
  23. o widze ,ze ciekawe spotkanko sie szykuje:) bede trzymac kciuki,zeby Joy wrocil caly;)
  24. warzywa tez uwielbiam,mmmmm cukinia:loveu:
×
×
  • Create New...