ja tez uwazam,ze jesli nie jest sie pewnym potecjalnych wlascicieli to lepiej nie ryzykowac te psy i tak juz duzo przeszly,a w schronisko jest juz dla nich wystarczajacym stresem...trzymam kciuki za pieski,zeby jak najszybciej znalazly kochajacy domek dla siebie...