a ja uwazam,ze wystawy sa dla wlascicielie a nie psow,im to nie daje rodosci czy maja championa czy tez inne tytuly,im wystarczy tylko ,ze sa kochane chodza na spacerki no i ewentualnie szkolanie czy rozne inne zabawy:)ale to tylko moje skromne zdanie:)kazdy moze miec inne;)