[url]http://images32.fotosik.pl/49/d823184ecd0352bc.jpg[/url] super zmienny jak kameleon;);)
tak sie zlal z tym dywanikiem,ze wydal mi sie taki ogromny:):):):)
witam,widze,ze wystarczy Was wszystkich troszke nastraszyc:cool3:i zaraz sie rozpisalyscie:)a co niektorzy nawet sie ujawnili:cool3::):):)Figa witam:)
chyba musze tak czesciej;););););)straszyc:);););)
ide z jedzeniem do Deyzy i tak czekaja:)
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/czekamy.jpg[/IMG]
tak Agent czeka
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/czekam.jpg[/IMG]
tak sie pchaja do miski
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/jaity.jpg[/IMG]
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/wi.jpg[/IMG]
Agent cierpliwie czeka
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/my.jpg[/IMG]
nie wyczymal:)
[IMG]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/oba.jpg[/IMG]