[quote name='tygra']o jaki ładny chłopiec :), ale jaki poważny[/quote]
Dziękuję bardzo :loveu: kazałam to poważny hyhy [żart]
[quote name='Cheritka'] Fajnego masz pieska,
coprawda moje nie kochaja takich dużych,
bo duze mają duże łapki i jak się bawią to.......
niestety mocno klapsa dają :mad: [/quote] Witam:cool3: Dziękuję :p Mój i tak by się nie bawił no chyba że w zabawę ,, kto szybciej zagryzie przeciwnika:placz:] przynajmniej ja mam się z kim bawic :razz:
[quote name='Moderowa'] Śliczne ten twój piesio:loveu::loveu: [/quote] Dziękuję bardzo i zapraszam ponownie:diabloti:
[quote name='Paulina_mickey'] hello :cool3:
Fajniutki psiak:loveu: [/quote]
Witamy :multi:
Dziękujemy:p
MAM TAKIE PYTANIE: umie ktoś robic bannerki i avki??