Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Dziekuję, fakt, jest kochana. I przeurocza:loveu:, wczoraj chciałam jeszcze wklejac i wklejac te zdjęcia, żeby wszyscy mogli zobaczyć jaka jest cudowna:lol: Jesli chodzi o nos, to Piotrek jakoś nie umie uników robić, zwłaszcza, że Suzi wieczorem zawsze do łożka wchodzi i na poduszce go dopada juz takiego przysypiającego.;)
  2. Ojej, trochę mnie martwi , że miejsce po kleszczu brzydkie:-(. Oby to nie był zwastun choróbska.:shake:
  3. Ojej, biedny malocik. Oby to nie bylo nic powaznego z kregosłupem.:shake:
  4. Trzymam kciuki za to, żeby Nelly szybko znalazła domek!
  5. Oby brak wieści oznaczał tylko dobre wiadomości.
  6. Oj ja tez nie umiem, ale tania kastrację znalazłaś:crazyeye:
  7. Kelly, zakochałam sie w Tobie, w tych pieknych oczach, w tym smutnym spojrzeniu. Ciągle o tym myslę:-(
  8. Hop do góry misiu po pewny domek!
  9. Piękny Guciu, nikt nie zagląda do Ciebie:-(
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1699/p4210699en6.jpg[/IMG][/URL] Słoneczna kąpiel [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8172/p4210704ya6.jpg[/IMG][/URL] Zapasy z Sarą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8463/p4210719ap6.jpg[/IMG][/URL] Kto dogoni psa..
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1149/p4210692xo4.jpg[/IMG][/URL] Moja sfora [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1435/p4210694or2.jpg[/IMG][/URL] A tak śmieje się Suzetka
  12. Dajcie znać, jakie wiesci- czy cos ustalone?
  13. PS. Greven, jestem pod wrazeniem Tojego zorganizowania i szybkosci działania.:loveu:
×
×
  • Create New...