-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='hop!'] Kto może, niech wstawi w podpis. Każdy sprzedany worek karmy, to 3zł dla psiaków. ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :)
-
Przepraszam za offa ale w szczytnym celu ;) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
-
Cezar najsmutniejszy ze smutnych onków...odszedł [***]
mysza 1 replied to joteska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny :) -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiamy z Malotką ;) Nieustannie przesłodki i kochany :loveu: I prosimy o zakupy dla swoich psiaków i kociaków tutaj :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL] -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']a moze my sie nie zgadzamy zeby ronek jechał tak daleko ? [B]kto go potem bedzie odbierał jak sie znudzi[/B]?[/QUOTE] Ja nie ;) Ja z apelem :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL] -
Ależ niedobory zdjęciowe ;) u Brunka. :evil_lol: Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
-
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
-
Wczoraj był nawet sensowny telefon z adopcji.org ale mieszkanie w bloku. Niby spokojne, kameralne, nie w centrum miasta, w Ożarowie i fajni ludzie ale się boję... Ludziom wiele się mówi a i tak postępują, jak chcą. Puszczą go na spcerze za jakiś czas i nawieje. W domu z ogrodem to inaczej... Sama już nie wiem.
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11 -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL] -
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
-
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL] -
[quote name='hop!']Boisz się zdradzić, czego się obawiasz, żebyśmy Cię nie straszyły. ;)[/QUOTE] Tak ;) oczywiście :)
-
[quote name='asiaf1']Wczoraj przy udziale Viva Interwencje udało się odebrać 2 ostatnie psiaki od menelaPsiaki trafiły do hotelu.Prosimy o pomoc finansową!!!!Niestety był problem z odebraniem kotów ale najblizszym czasie i one zostaną zabrane[/QUOTE] Super :) To teraz nasz apel i akcja Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Kurcze, zawsze chciałam mieć naturalne loki - na głowie oczywiście. ;) Gdybym jadła mięso i ryby, to pewnie skusiłabym się na Boscha z rybą ze względu na efekt, o którym napisałaś. :lol: Ja mam ;) chociaż Boscha nie jem ;) a z mięs tylko wyby właśnie ale też czasami. Tymczasem i tu napiszę :) o akcji dzięki Hop! :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11 -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ogłoszę, że Karma Express nam pomaga. W zasadzie jest to zasługa Hop, która napisała na dogo w sprawie bazarku do nich a zakonczyło się pomocą dla nas :) Dzięki :loveu: Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL] -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Czy ja mogę z ogłoszeniem się wbić? :) Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :) Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :) [URL]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11[/URL] Dziękuję :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zadzwonił jak na razie :( Może jutro? -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Wiesz co mysza? Ja to się nie poddaję z nim ale powiem szczerze, że tak w ogóle to jestem totalnie i masakrycznie załamana, bo nie mam już pojęcia, pomysłów, pieniędzy, itp., itd, jak znaleźć mu dom. Może to okrutnie zabrzmi, ale będę szczera, to jest pies, który generuje olbrzymie sumy, a jest psem zdrowym, młodym, i ładnym. To co idzie na jego hotel można byłoby przekazać dla psów chorych, powypadkowych, dla staruszków na dożycie w domowych warunkach. Ja mam po prostu dosyć. Nie chce mi sie już nic :-(:-([/QUOTE] Pewnie, że masz rację. No ale ciężko o BDT dla takiego Spajka... a zatem nie ma wyjścia, trzeba szukać, ogłaszać i tyle. Co 2 tygodnie nowe ogłoszenia i kiedyś komuś się spodoba. Musi. -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fortuna jest dzisiaj w gazecie Metro.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Telefonów nie było :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Śniadanko bardzo smakowało - Pako lubi Boscha z rybą. ;)[/QUOTE] Cieszę się :) mam nadzieję, ze rewolucji nie będzie ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Trzeba było spróbować ze śląskim, tam sporo fajnych domów się trafia. Następnym razem ;)