-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='toyota']Naprawdę nie wiem dlaczego, wygląda mi to na jakiś foch i chęć postawienia na swoim, że nie chcą tym razem pójść na rękę. Na razie na szczęście nie dzieje się nic złego, musimy cierpliwie czekać.[/QUOTE] A wiadomo mniej więcej jak długo, mówili coś? Bo nużyca to się leczy trochę a tutaj jej nie leczą nawet... więc pewnie to potrwa :(
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!'] Ale nie zabierzecie mnie stąd, prawda? ;) Pakuś cudny :loveu::loveu::loveu: -
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Biedak w kaftaniku i kołnierzu ale zadowolony, śmieje się :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ale ładne :) i z jabłuszkiem :) coś mi się wydaje, że zjada w całości, nie widać wyplutych kawałków na kanapie ;) Nie odpisali z GW :( -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam z Panią kilka razy, wszystko dobrze. Uru była też odwiedzić Jasperka i miała cyknąć fotki i podesłać do mnie ale pewnie nie miała jeszcze czasu. -
[quote name='AniaB']jak nikt nie pojedzie w tym tygodniu to ja sie wybiore w sobote, tylko musi ktos ze mna pojechac bo czterech psiaków to nie ogarne sama..:( Są chetni?:) W sobote tak ok. 10.00 wyjazd z Krakowa.. To kto?:) Na razie na szczescie jest ciepło ale tak czy siak psiaki zabrac trzeba jak najszybciej.. Agata, a moze cos wymyslimy dla suni benkowatej...? Ona przesłodka..[/QUOTE] Fantastycznie, że możesz pojechać, właśnie miałam zapytać co teraz będzie z tym naszym planem zabierania psów. Trzeba im pomagać w miarę możliwości. Jeśli chodzi o niedociągnięcia schronu to poważnym jest takie przepełnienie tylko jeśli zacznie się o tym mówić to mogą szybko temu zaradzić... więc nie wiadomo jak temat ugryźć. :(
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
mysza 1 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale cudo chudziutkie :( sierść to ma taką w stylu Piaska mojego. Bieda. Wspaniale, że jej pomogłyście. -
[quote name='Lemoniada']Na razie wyszpiegowałam Szczytno i szczeniaka Pręguska z Grudziądza, trzymam kciuki :)[/QUOTE] Nie, z Grudziądza nie biorę. Pręgusek z tego wątku to inny psiak, pojechał dzisiaj w bagażniku wisieć na łańcuchu... a kiedyś był psem, który spał z dziewczynką w łóżku :( Żal mi tego malucha z Grudziądza, dziewczyny znalazły mu hotel ale jakoś tam wszystko opornie idzie :( On chyba Mikuś się nazywa. Nie wiem czy uda się go uratować.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Chciałabym żeby miała swój własny dom ale cieszę się, ze ma tak komfortowe warunki do życia czekając na ten dom... -
Dopiero na dogo mogłam wejść, wysłałam smsa Soemie. Troche się zgubiłam, Soema jedzie do Elaji, tak? Matko jakie fajne te psiaki, ich jest tam tyle :( Dla mnie ten jamiczkowaty taki biedny i patrzy jak mój własny, w dodatku krzywe łapinki :( A może dać znać ludziom od jamników, mozę chociaż ogłoszą? Isadora jest skuteczna. A tym linku podanym przeze mnie jest też spaniel, pisał ktoś do ludzi od spanieli? ps podobno w schronisku jest 100 psów... tak na stronie wyczytałam. I psy mają jak w raju...
-
[quote name='AniaB']Figu jezdzi z tego co wiem zazwyczaj chyba w niedziele wieczorem z Katowic.. I jest w nocy w warszawie.. A czy moze znalazłby sie ktoś w Wawie, kto mógłby suśke przetrzymać pare dni az znajdzie sie transport wawa łódź? Bo kurcze z Krakowa to raczej cieżko bedzie znaleźć na juz.. Ja sunie moge dowieźć do Katowic w razie czego..[/QUOTE] Nie wiem, wszystko zapchane na maxa... A nie prościej szukać jednak Kraków Łodź niż zawijać przez Warszawę? Spróbować warto, popytam na krakowskich wątkch.
-
[quote name='evita2000']On z amstaffem ma niewiele wspólnego. Jest gładkowłosy jak amstaff, ale to kundelek ważący ok. 10 kg. Bagażnik był typowy bez połączenia z kabiną jak w aucie typu sedan bez dostępu światła. Dane postaram się zdobyć, ale i tak nie będę mogła odebrać tego psa. bo schron wydaje psy na łańcuchy i uważają, że wszystko jest w porządku. Nie podpisują żadnej umowy, tylko spisują dane osoby adoptującej. Toyota.[/QUOTE] Postaraj się zdobyć, zobaczymy, może uda się mu jeszcze pomóc. W temacie Mikusia - pies nie został wydany z powodu parwo w schronie? Wszystkie psy mają zakaz, część czy jak? Jak długo to potrwa wiadomo ?
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Najgorzej, że te psy wyglądają jak pączki w maśle, mieszkają w domu i nie wyglądają ani na chore ani na takie w depresji i nie ma jak ogłosić ich w sposób łapiący za serce. Mam nadzieję, że doczekają domów z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejsze wieści z domu Nuki są takie, że psiaki zostały w domu bez problemu, Nuka zaczyna bawić się piłką i trochę ustawia kolegę Rafę ;) i wszystko jest w jak najlepszym porządku. -
Agata, przykro mi z powodu Twojej straty :( Jeśli chodzi o transport z Warszawy do Łodzi to jest możliwy do zrealizowania ale zależy kiedy by Figu mogła ją przywieźć, nie każdego dnia ktoś jeździ a wiem że są osoby, które bywają w tygodniu i mogą psa zabrać. Mój DT nie ma samochodu niestety. Gdyby przypadkiem nie było tej bialo-szarej kudłatej suni w schronie, może się tak zdarzyć to myślałam jeszcze o tej z linku [url]http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/20952/Czy_ktos_przygarnie_psa_zdjecia.html[/url] mała szorstka wygląda jak szczeniak, zdjęcie numer 5 na rękach lub mały czarny z brązowymi łapami, zdjęcie numer 2 lub 1 zalezy jak na to spojrzeć. Generalnie coś niedużego i w miarę adopcyjnego, bo dzięki temu mam jakąś rotację i można pomóc większej ilości psów. Mam kilka, które okropnie się zasiedziały i jest masakra. Na pewno to nie będzie ostatni zabrany z NT przez nas ;) Będziemy w kontakcie.
-
[quote name='Lemoniada']Nie muszę, szpieguję wątek Nowego Targu ;)[/QUOTE] Oj to musisz inne wątki jeszcze poszpiegować ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Łaciaty Kacperek o bajkowej urodzie do adopcji Kacperek to około 2-letni piesek średniej wielkości. Ma bajkową urodę - ciekawe, łaciate umaszczenie i wesołe spojrzenie. Gdy się go zawoła, biegnie w radosnych podskokach, merda zakręconym ogonkiem i uśmiecha się od ucha do ucha. Kacperek jest miły, grzeczny i posłuszny. Chętnie się bawi. Akceptuje inne psy i koty. Ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu i nie niszczy. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Przebywa w okolicy Warszawy. Jeżeli szukasz prawdziwego i pogodnego przyjaciela, zadzwoń - tel. 507 443 597 lub napisz - e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dziękuję :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czasem z pozoru beznadziejnym przypadomi jakoś się udaje a niby adopcyjne siedzą :( -
Nie śmiej się z Dziadka, nie mów, ze nigdy nie zdarzyło Ci się usnąć z głową w talerzu ;) Dobry jest :D Szykujemy coś tam nowego, ruch musi być ;) Oby tylko szło zawsze tak jak z Nuką, tf, tfu ;)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Małe też czasem czekają... Pimpek na przykład też kilka ładnych miesięcy, już straciłam rachubę, mały Reksio z 11 kg - młody fajny psiak siedzi i czeka... mam naprawdę sporo psów do adopcji, które bardzo długo czekają. Tutaj był splot różnych okoliczności, które zakończyły z korzyścią dla Nuczki :)