-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Jutro Ptyś kluskowy ma kastrację. Trzymajcie kciuki, bo ja zawsze mam stracha ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego mam żartować, fajnie ma Pako, byczy się łajza jedna tylko ;) -
[quote name='Ziutka']Iwonko, to ślij mi wsio na maila i będę ogłaszać cudaczki :)[/QUOTE] Dzięki, zaraz to zrobię. Od rana mam zamiar ale ciągle mi coś w pracy przeszkadza ;)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne życie :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Ptyś nie jest nowy. ;)[/QUOTE] Racja, stary a jakby nowy ;) Na pewno nowy jest wątek. ;) -
[quote name='Lemoniada'] Poza może nie do końca ta sama, ale podobieństwo jak dla mnie uderzajace do Anubisa :)[/QUOTE] Rzeczywiście, coś w tym jest.:p [quote name='hop!']Coś mają podobnego, ale na pewno nie figurę. ;)[/QUOTE] Oj tam, oj tam, nie jest z nim tak dużo. Chydy Ptyś przestaje być ptysiem ;) [quote name='Ziutka']Iwonko, gdby były potrzebne ogłoszenia - to wiesz ;)[/QUOTE] Wielkie dzięki :loveu: Myślę, ze Lulu można już ogłosić, zaraz wybiorę zdjęcia, tekst już napisała Hop jak widzę. Ptysia po kastracji, bo ja nie lubię zabiegów i zawsze się boję, że zapeszę :shake: [quote name='hop!']W przypadku Ptysia i Lulu wystarczy chyba jedna seria ogłoszeń - tak mi się wydaje. ;)[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=verdana] Szkoda, że Ptyś przez 4 miesiące tkwił u emerytki[SIZE=2]. [SIZE=2]B[/SIZE]rak info, kiepskie fotki[SIZE=2].[SIZE=2].. S[/SIZE][/SIZE][/SIZE]tracony czas i kasa.[/FONT][/SIZE][/FONT] Informacje o Ptysiu: [FONT=Arial]Ptyś ma 1,5 roku, około 38cm wysokości w kłębie i waży 14kg. Jest miły, kontaktowy, wesoły, energiczny i łagodny. Lubi spacery i zabawy. Spontanicznie okazuje uczucia i "konwersuje" z człowiekiem. W stosunku do innych psów jest bardzo przyjazny, ale zdarzają się antypatie. Ptyś potrafi chodzić na smyczy (trochę ciągnie). Zachowuje czystość w domu, nie niszczy i grzecznie zostaje sam w domu. Jest zbyt energiczny i bezpośredni w kontaktach, więc nie powinien zamieszkać z bardzo małymi dziećmi. Jest zdrowy, odrobaczony, będzie wykastrowany. [/FONT] Informacje o Lulu: [FONT=Arial]Lulu ma 2-3 lata, około 38cm w kłębie i waży 9kg. Jest przemiła, słodka, delikatna i nieśmiała. Szybko przywiązuje się do opiekuna. Akceptuje inne psy. Ładnie chodzi na smyczy. Zachowuje czystość w domu. Nie niszczy i nie hałasuje. Grzecznie zostaje sama w domu. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. [/FONT][/QUOTE] Dzięki.
-
[quote name='zakonna']matko, ale piękny, piękny, piękny Ptyś, cudo do schrupania[/QUOTE] Też tak myślę :)
-
Dzięki, jest cudny :loveu:. Cudo kochane:loveu::loveu:. Bardzo ładne zdjęcia :) Wiesz, ten Ptyś to dobry pomysł, on i tak nie reaguje na Reksia, to tylko imię na potrzeby ogłoszeń. Zmienię mu chyba. Biedak, jeszcze nie wie co go czeka w czwartek. :shake:
-
[B]W domach, cd.[/B] Filip :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/xy7o.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4103/xy7o.jpg[/IMG][/URL] Foksik, około 2-letni piesek: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/695/ff2lh.jpg[/IMG] Lisiczka odbita z Radys :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/49bw.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7796/49bw.jpg[/IMG][/URL] Loluś z Kozienic: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/h8y2.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7844/h8y2.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Lemoniada']Reksio jest piękny, przypomina mi basenji albo psa faraona w krępej wersji :) Lulu też urocza. A ten szorstki? ;)[/QUOTE] Ten szorstki to nabytek Asi, dzielimy się opieką nad psami, bo byśmy sobie nie poradziły. [quote name='Aga-ta']a ja myslalam, ze Reksio to jest osobisty psiak Hop!:splat: jest po prostu C-U-D-N-Y! gdybym miala adoptowac teraz psa to juz bym miala swojego kandydata. Co prawda znacznie zaniza wiek moich przygarnietych potworkow, ale czego by sie nie zrobilo dla milosci od pierwszego wejrzenia;)[/QUOTE] Zgadzam się w całej rozciągłości :) Ze zdjęć może i nie zachwyca ale jak się go pozna to można się zakochać. Jest przemiły i kochany :) I ma motorek w grubej pupce :)
-
[B]W domach cd:[/B] Hera, błąkała się w Kampinosie, odłowiona, miała trafić do schroniska w Kotliskach. Ma dom w Markach. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/herag.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4264/herag.jpg[/IMG][/URL] Mała wystraszona sunia, Czarnulka ma super dom w Piasecznie i rządzi stadem ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/76568553.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3095/76568553.jpg[/IMG][/URL] [B]Serdelek, odbity z Radys. Zamieszkał w domu w Poznaniu :) i został Prezesem :) [/B][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/s0gr.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8806/s0gr.jpg[/IMG][/URL] [B]Megi, w stanie jak widać na zdjęciach. Megi przeszła metamorfozę :) wygląda pięknie i ma dom. [/B]Młoda, 2-3 letnia sunia... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/248/megi2.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6536/megi2.jpg[/IMG][/URL] Nela, też Chrycynno, psychicznie kiepsko. Nela zamieszkała w bardzo fajnym domu z innymi psiakami. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/n13f.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2631/n13f.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][B]W domach cd:[/B][/SIZE] Didi- młody wesołek, wulkan energii, z Nowego Targu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/d20f.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7069/d20f.jpg[/IMG][/URL] Kropcik, słodki kochany maluszek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/k31l.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7909/k31l.jpg[/IMG][/URL] [B]Kira mieszka pod Krakowem[/B] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5274/81935231.jpg[/IMG] Duży, dostojny Wiórek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/xg3d0146.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4549/xg3d0146.jpg[/IMG][/URL]
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
O nareszcie ! :) Super. To ten z Chrzanowa? -
Jest wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe?p=19858214#post19858214[/url] :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wątek nowych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe?p=19858214#post19858214[/url] -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Karma dla Pako i Fortuny wysłana dzisiaj z zooplusa więc pewnie jutro będzie. Założyłam wątek nowym psiakom http://www.dogomania.pl/forum/threads/234005-Nowe-nabytki-myszowe?p=19858214#post19858214 -
Moje DT, guzy, robale opanowane! - pomóżcie szukac domów
mysza 1 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
I ja Cię znalazłam :) Zazdroszę oddalenia od zgiełku miast... Mogę kupić maluchom karmę lub opłacić coś, potrzebuję jednak faktury na fundację. -
W domach: Lulu i Ptyś :) [IMG]http://imageshack.us/a/img16/6272/32423088.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img443/267/14054732.jpg[/IMG] Muszka vel. Perełka - maleństwo przemiłe [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ok 2-letnia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/xg3d0407.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9990/xg3d0407.jpg[/IMG][/URL] [B]Efi- mała sunia, ok 6-7 kg, drobna, młoda, ok 2-letnia.[/B] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4509/efi2a.jpg[/IMG][B] Rozliczenie:[/B] [B]Wpłaty:[/B] 146 bazarek b-b 358 bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235955-ZAKOŃCZONY-Słodycze-zabawki-dla-dzieci-elektroniczne-papierosy-prezenty[/URL] [B]Wydatki:[/B] 384- odrobaczenie Lulu oraz za odrobaczenie, badania, kastrację, kołnierz, antybiotyk i środki przeciwbólowe Ptysia 210- DT Lulu i Ptysia październik [B]Razem:594[/B] Saldo: - 448
-
Malutka Szyszka, z Kozienic. Cudowna :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/ivzk.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1621/ivzk.jpg[/IMG][/URL] Psiaczek Bob, z Kozienic. Słodziak [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/c73c.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4697/c73c.jpg[/IMG][/URL] Totosia, odłowiona pod Warszawą, miała jechać do schroniska pod Kutno. W BDT [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/xjhc.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8764/xjhc.jpg[/IMG][/URL] Staruszek Kubuś, niewidomy, również miał trafić do schroniska pod Kutno. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/mboe.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1464/mboe.jpg[/IMG][/URL] Rudy, także miał trafić do schroniska w Kotliskach pod Kutnem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/fr4c.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2929/fr4c.jpg[/IMG][/URL]
-
Dwie sunie z Chrycynna, Murka i Pestka. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/ekkn.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4537/ekkn.jpg[/IMG][/URL] Milka zwana Dagą z Chrycynna [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/22/chtu.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8075/chtu.jpg[/IMG][/URL] Mała przerażona Pola, z Kozienic [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/6qzr.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9347/6qzr.jpg[/IMG][/URL] Alik, z Kozienic. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/cqgs.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3928/cqgs.jpg[/IMG][/URL] Bierka, wystraszona suczka z Kozienic [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/w6z8.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7166/w6z8.jpg[/IMG][/URL]