-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Jak wygląda sytuacja babulki i jamniorka? Ich pani już ich wziąć nie może czy sprawa niewyjaśniona? Miałam nadzieję, że trafiły tymczasowo, że może wylew nie był poważny, sama nie wiem :( Trzeba im DT jakiś znaleźć, może popytać na dogo, do staruszkowych zgłosić (adopcje starszych psów) A tymczasem Niteczka, imię nadane przez DT z powodu sierści ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/imgp4847.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8871/imgp4847.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/imgp4881o.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2974/imgp4881o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/imgp4830j.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8945/imgp4830j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/145/imgp4866.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2095/imgp4866.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest przemiła, malutka, waży 7,5 kg, jest młodziutka. Zdrowa. Została odrobaczona, przymierzamy się do sterylki.
-
[quote name='hop!']Rózia pewnie niedługo się przeprowadzi. ;) Niezmiennie dobrze. Na zewnątrz śmiga bez kołnierza. Wraca cały mokry (zresztą inne psy też, a Gabiszon ma przy łapach "korale" śniegowe ;)) Dzisiaj Ptyś tak pędził za Rózią, że nie zdążył skręcić i wjechał w mur. [B]Tak to jest jak słoń próbuje dogonić gazelę[/B] ;)[/QUOTE] Ojej, jaki biedny misiu. Korale śniegowe są okropne, niewygodne dla psów, niektóre moje też mają. [quote name='Ziutka']Wyróżniłam Lulu tablicę na tydzień ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu::loveu:
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tam Pako - lubi śnieg? ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Tak sobie odwiedzam, zimno, śnieg... -
Dzięki serdeczne, ja też miałam 3 telefony, na razie takie "dopytujące" Zobaczymy co tam dalej ;) A jak piękny Ptysio się miewa? Na spacerach mu przynajmniej na głowę nie kapie ;)
-
Ale to jest wulkan energii :) Fajnie im, ciepło, przytulnie mają. Teraz pogoda taka obrzydliwa... :(
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, wszystko w porządku u niego :) -
Kurczę, dom bardzo by się jej przydał. Nadziei na powrót do domu w tym hotelu to nie widzę skoro dostała eksmisję a teraz nie ma miejsca... Ktoś ją ogłasza?
-
Ale ślicznota z niej :loveu::loveu::loveu:
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Rozkręciła się. Trzeba ją pilnować albo chować przedmioty, bo inaczej je rozgryza i połyka. Interesują ją drobne rzeczy np. pilot, okulary, chusteczki higieniczne, zegarek, szczotka, czapka. Mebli nie niszczy. Przedmioty i jedzenie potrafi ściągać ze stołu i szafek.[/QUOTE] Ale z niej łobuz.... -
Strasznie się cieszę, że jest w dobrej formie chociaż współczuję Ci jego kombinowania ;) A jak tam Rózia Lulu? Coś nas wszyscy opuścili na wątku :(
-
Co prawda sunia już bezpieczna więc przyszłam po wszystkim ;) ale zapiszę.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fajny chłopak z Ptysia. Trochę mi szkoda, że jutro straci jajka - ma wyjątkowo ładne, różowe. ;) Fortuna lubi prawie wszystko, co nadaje się do zjedzenia. Niestety, gustuje też w rzeczach niejadalnych - np. w plastiku, papierze, tkaninach. Nie zawsze uda się jej to wyrwać z paszczy, bo w mig połyka.[/QUOTE] Mnie też trochę szkoda, bo w zasadzie mógłby je mieć. Ale będzie zdrowszy i spokojniejszy. Oby wszystko się udało dzisiaj. Śmieciucha z Fortuny. ;) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Jak żyje Kacperek? Ktoś się już może na nim poznał? :)[/QUOTE] Niestety, zupełnie nie ma telefonów w jego sprawie :( -
A ja sobie zaglądam i trzymam kciuki za Ptyska dzisiaj. Oby wszystko było szybko i bezpiecznie.