Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='hop!']Widzisz, jakie cudeńko wyszukałam na dogo? ;) Cieszę się, że wszystko w porządku. Powinna szybko znaleźć dom.[/QUOTE] Potrafisz :) Gdyby nie Twoje pw to by siedzała pewnie jeszcze w schronie ;)
  2. [quote name='Lemoniada']Świetne :) Ten drugi to rezydent?[/QUOTE] Nie, to moja Hera :) Szuka domu. Dzięki, super zdjęcia śnieżne. :loveu:
  3. Jak wygląda sytuacja babulki i jamniorka? Ich pani już ich wziąć nie może czy sprawa niewyjaśniona? Miałam nadzieję, że trafiły tymczasowo, że może wylew nie był poważny, sama nie wiem :( Trzeba im DT jakiś znaleźć, może popytać na dogo, do staruszkowych zgłosić (adopcje starszych psów) A tymczasem Niteczka, imię nadane przez DT z powodu sierści ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/imgp4847.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8871/imgp4847.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/imgp4881o.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2974/imgp4881o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/imgp4830j.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8945/imgp4830j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/145/imgp4866.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2095/imgp4866.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest przemiła, malutka, waży 7,5 kg, jest młodziutka. Zdrowa. Została odrobaczona, przymierzamy się do sterylki.
  4. [quote name='hop!']Rózia pewnie niedługo się przeprowadzi. ;) Niezmiennie dobrze. Na zewnątrz śmiga bez kołnierza. Wraca cały mokry (zresztą inne psy też, a Gabiszon ma przy łapach "korale" śniegowe ;)) Dzisiaj Ptyś tak pędził za Rózią, że nie zdążył skręcić i wjechał w mur. [B]Tak to jest jak słoń próbuje dogonić gazelę[/B] ;)[/QUOTE] Ojej, jaki biedny misiu. Korale śniegowe są okropne, niewygodne dla psów, niektóre moje też mają. [quote name='Ziutka']Wyróżniłam Lulu tablicę na tydzień ;)[/QUOTE] Dziękuję :loveu::loveu:
  5. Co słychać u Piaska? Wątek zapomniany... mocno. Zamawiam fotki ;)
  6. Jak tam Pako - lubi śnieg? ;)
  7. Tak sobie odwiedzam, zimno, śnieg...
  8. Dzięki serdeczne, ja też miałam 3 telefony, na razie takie "dopytujące" Zobaczymy co tam dalej ;) A jak piękny Ptysio się miewa? Na spacerach mu przynajmniej na głowę nie kapie ;)
  9. O matko, niedobrze :( Czyli nie dość, że kaszel kenelowy to jeszcze zmiany w tchwicy i oskrzelach :( Ciekawe czy to zwężenie może być dla niego groźne?
  10. Ale dałaś materiał porównawczy ;) Śliczny ten Leonek, naprawdę.:loveu:
  11. Ale to jest wulkan energii :) Fajnie im, ciepło, przytulnie mają. Teraz pogoda taka obrzydliwa... :(
  12. Tak, wszystko w porządku u niego :)
  13. U naszej suni wszystko w porządku, jest kochana bardzo. Dzisiaj idą do weta.
  14. Kurczę, dom bardzo by się jej przydał. Nadziei na powrót do domu w tym hotelu to nie widzę skoro dostała eksmisję a teraz nie ma miejsca... Ktoś ją ogłasza?
  15. Ale ślicznota z niej :loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='hop!']Rozkręciła się. Trzeba ją pilnować albo chować przedmioty, bo inaczej je rozgryza i połyka. Interesują ją drobne rzeczy np. pilot, okulary, chusteczki higieniczne, zegarek, szczotka, czapka. Mebli nie niszczy. Przedmioty i jedzenie potrafi ściągać ze stołu i szafek.[/QUOTE] Ale z niej łobuz....
  17. Strasznie się cieszę, że jest w dobrej formie chociaż współczuję Ci jego kombinowania ;) A jak tam Rózia Lulu? Coś nas wszyscy opuścili na wątku :(
  18. Dzisiaj DT odbierze "naszą sunię" Będę mieć na bieżąco zdjęcia to Wam pokazę ;) Dzięki za przywiezienie do Warszawy. Strasznie biedne te starsze sunie :( Okropne są losy zwierzaków, kiedy opiekunowie chorują a rodzina się nimi nie zajmie :( I maluszki śliczne :(
  19. Co prawda sunia już bezpieczna więc przyszłam po wszystkim ;) ale zapiszę.
  20. [quote name='hop!']Fajny chłopak z Ptysia. Trochę mi szkoda, że jutro straci jajka - ma wyjątkowo ładne, różowe. ;) Fortuna lubi prawie wszystko, co nadaje się do zjedzenia. Niestety, gustuje też w rzeczach niejadalnych - np. w plastiku, papierze, tkaninach. Nie zawsze uda się jej to wyrwać z paszczy, bo w mig połyka.[/QUOTE] Mnie też trochę szkoda, bo w zasadzie mógłby je mieć. Ale będzie zdrowszy i spokojniejszy. Oby wszystko się udało dzisiaj. Śmieciucha z Fortuny. ;)
  21. [quote name='Lemoniada']Jak żyje Kacperek? Ktoś się już może na nim poznał? :)[/QUOTE] Niestety, zupełnie nie ma telefonów w jego sprawie :(
  22. Warto go odrobaczyć w lecznicy aniprazolem, nie wiem czy już miał podany, bo nie doczytałam.
  23. A u Eweliny, o której jest napisane, ze ma wolny DT ktoś pytał? Jakie to miasto, województwo?
  24. A ja sobie zaglądam i trzymam kciuki za Ptyska dzisiaj. Oby wszystko było szybko i bezpiecznie.
×
×
  • Create New...