-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Zakładam wątek ze względów organizacyjnych, z wpłatami z dogo wiadomo jak jest. Umieszczę tutaj kilka psów, które szukają domów, większość moich podopiecznych nie ma wątków. Gdyby ktoś chciał się dorzucić do zabiegów, badań, karmy itd, podaję numer konta: [SIZE=2] [FONT=verdana] [B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa [/FONT][/SIZE][B][SIZE=2]20 2030 0045 1110 0000 0255 8120 [/SIZE][/B][SIZE=1][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]z dopiskiem [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][COLOR=#ff0000][B]psy myszy[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Poszukują domów: [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B] [SIZE=2]Tosia, suczka odłowiona w okolicy Warszawy, miała trafić do schroniska w Kotliskach[/SIZE] [/B][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/pods.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/963/pods.jpg[/IMG][/URL] Tedi, z Kozienic [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/203/xurb.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/4536/xurb.jpg[/IMG][/URL] Starszy Lando, z Kozienic [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/xzi4.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6092/xzi4.jpg[/IMG][/URL] Sisi, uratowana od pijaka, po operacji, zabrana a kiepskim stanie. Wciąż boi się obcych [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/e0uu.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4366/e0uu.jpg[/IMG][/URL]
-
Cezar najsmutniejszy ze smutnych onków...odszedł [***]
mysza 1 replied to joteska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aż mnie zmroziło jak zobaczyłam tytuł :( Straszny żal. :( [*] -
[quote name='Lemoniada']Sunia cudna, ale nie mogłyście jej nazwać inaczej? hop!, się teraz Lulczaki pomylą ;)[/QUOTE] A to ja nazwałam :) tak jakoś, nie pomyślałam. Nie pomylą się, spoko ;)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Porządny onek musi trochę ważyć, może ma grube kości ;) -
Ale śliczna :loveu: jaka puchata, pewnie mięciutka, nic tylko tulić :loveu:
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Myślę, że tak. Zamów jeden worek na próbę.[/QUOTE] Jutro to zrobię. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonek666']Ulala LULA (:evil_lol::evil_lol:) co za Śliczności ja paczę :loveu::loveu: Przelew już poszedł :):) jakby co proszę potwierdzić oooo tutaj :): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233115-ROZLICZAMY-dla-Lucynki-i-Nuki-[/URL])[/QUOTE] Ok, dzięki :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonek666']A tu co się dzieje :mad::mad:?? To ja bazarek robię dla Małej Mi, a Ona Sobie Szczęśliwa dupkę grzeje w Nowym Domku ?? :loveu::loveu: Moja jedna dogomaniacka, stała deklaracja również już nieważna. Sunieczka też ostatnio Stały Domek znalazła. Same dobre wieści :p Ja se tu gadu, gadu a tu interesy trza robić :eviltong: Poproszę dane do przelewu. Zawsze się przyda 50zł na Jakiegoś Futerkowca :):) teraz doczytałam w pierwszym poście: ale przelew robić na Nukę, na ... ?? Na kogo ?? :)[/QUOTE] Dzięki serdeczne :loveu::loveu::loveu:, na miejsce Nuki mamy sunię z Nowego Targu, zapomnianego dalekiego schronu. Jesli mogę prosić to chętnie dla niej na początek nowego życia. Nazywa się Lulu :) i tak wpisz w tytule przelewu. Dziękuję ogromnie :loveu:. A to Lulu :) [IMG]http://imageshack.us/a/img717/9508/lulu1n.jpg[/IMG] -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Znalazłam 14 dużych zdjęć - zaraz Ci wyślę.[/QUOTE] Dzięki może na przyszłość się przydadzą. Fortunie też karmę light zamówić? -
Miałam wczoraj napisać, że wystarczy Jo z piłką i już będzie wesoło ;) Niesamowitą ma fryzurę i charakter. Czesanie jej to musi byc coś ;)
-
[quote name='hop!']To się jeszcze okaże. Nie ciesz się za wcześnie. ;) Jamnior jak to jamnior - z charakterem. Na dodatek okrąglak i uszy ma (chyba) pogryzione.[/QUOTE] Racja, na zdjęciach wydaje się jednak nieśmiała i pewnie trochę bojaźliwa będzie. Zobaczymy :) Jamnior biedny, parówa ;) Wydra fajna, wesołek :)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia Kacperka: 1. [URL="http://tablica.pl/oferta/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji-ID1GVXn.html"]http://tablica.pl/oferta/laciaty-kac...i-ID1GVXn.html[/URL] 2. [URL="http://www.neeon.pl/309120-laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji.html"]http://www.neeon.pl/309120-laciaty-k...o-adopcji.html[/URL] 3. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji-l34481.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...4481.html?me=1[/URL] 4. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21313325.html[/URL] 5. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/190712.html[/URL] 6. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Laciaty-Kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji,74805"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-adopcji,74805[/URL] 7. [URL]http://top-ogloszenia.net/1-18-119-420730[/URL] 8. [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/28139__aciaty_Kacperek_o_bajkowej_urodzie_do_adopcji.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/3...o_adopcji.html[/URL] 9. [URL="http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=130131"]http://www.morusek.pl/edytuj_oglosze...oszenia=130131[/URL] 10. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Laciaty-Kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji-W0QQAdIdZ422982687"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ422982687[/URL] 11. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/52573"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/52573[/URL] 12. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62761,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2761,Lw==.html[/URL] 13. [URL]http://warszawa.olx.pl/[/URL] -> czeka na moderatora 14. [URL]http://www.eoferty.com.pl/305439[/URL] 15. [URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji,id24cc35jg29485.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...35jg29485.html[/URL] 16. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Laciaty-Kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji-id51257.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id51257.html[/URL] 17. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1335148607/katowice-Laciaty-Kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...o-adopcji.html[/URL] 18. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji/2002489"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/laciaty-...dopcji/2002489[/URL] 19. [URL="http://warszawa.lento.pl/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do,612705.html"]http://warszawa.lento.pl/laciaty-kac...do,612705.html[/URL] 20. [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=258479&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 21. [URL="http://warszawa.swistek.pl/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji_171177.html"]http://warszawa.swistek.pl/laciaty-k...ji_171177.html[/URL] 22. [URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Laciaty_Kacperek_o_bajkowej_urodzie_do_adopcji_10141.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Lac...cji_10141.html[/URL] 23. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/263795-laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji-oferta-mazowieckie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-mazowieckie/[/URL] 24. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45317/laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ie-do-adopcji/[/URL] 25. [URL="http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/laciaty_kacperek_o_bajkowej_urodzie_do_adopcji,8ufu"]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwie...o_adopcji,8ufu[/URL] 26. [URL]http://anonse.pl/5120951[/URL] 27. [URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,laciaty_kacperek_o_bajkowej_urod,47543.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...rod,47543.html[/URL] 28. [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art13711,laciaty-kacperek-o-bajkowej-urodzie-do-adopcji.html"]http://www.psy.pl/adopcje/art13711,l...o-adopcji.html[/URL] 29. [URL]http://www.pineska.pl/?id=113676[/URL] 30. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Laciaty_Kacperek_o_bajkowej_urodzie_do_adopcji,708153"]http://owi.pl/ogloszenie/Laciaty_Kac...adopcji,708153[/URL] -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś zamówię zatem. -
[quote name='Ewa Marta']Niestety ma ich za mało, żeby się przyzwyczaić. A może jak już Marta złapie oddech z Filipkiem, warto poumawiać się tak na wizyty, żeby 2 razy w tygodniu ktoś wpadał i przyzwyczajał Siseto do obcych? Jeśłi kilka osób porobi dyżury, to może dałoby radę?[/QUOTE] Nie mam zbyt wielu osób, które mogłabym o to poprosić. W zasadzie to nikogo. A sama pracując do 17:30-18:00, wracając do domu godzinę w korkach i mając w domu 4 psy czekające na oporządzenie to ciężko po pracy jechać do Marty. Chyba, że w weekend a to mała częstotliwość. Muszę pomyśleć co z nią zrobić.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Drukują ogłoszenia nawet z mniejszymi, gorszymi zdjęciami, więc wielkość zdjęć nie powinna być problemem.[/QUOTE] Mam nadzieję, że tak będzie w tym przypadku. -
Dzięki Elaja za pomoc i relację. Czyli jamnior nie zostaje na miejsce shi-tzu u Ciebie, szukamy mu DT. Kurde, że musiał się okazać taką bestią ;) nie będzie łatwo o dom dla takiego gagatka ;) Nie mam pojęcia kto z Łodzi by mógł wyjechać na trasę... Popytam chociaż jak miałam dom do sprawdzenia w Łodzi to było bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto by się podjął ;)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Mysza, zmień tytuł i wywal banerek. ;)[/QUOTE] Dobra, dobra ;) Nie miałam kiedy rozliczyć i chciałam poczekać ale ok, zmienię. ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz zamówię mu lighta, zawsze trochę mniej kalorii ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] Oni nie odpisują, tylko zamieszczają ogłoszenie. Nie wiem, jak sprawdzić, czy się ukazało.[/QUOTE] To może zamieszczą... Wysłałam im jednak zdjęcia z wątku, nie za duże a wiem, ze Havanka potrzebowała dobrej rozdzielczości. No nic, zobaczymy. Może ktoś zadzwoni i wtedy się okaże... Oby.