-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='ania shirley']I co? Dzis nic, wczoraj nic... Do domu poszły czy co??:roll:[/QUOTE] Czasu brak :) jakoś nie było weny do pisania ;) Rózia jutro jedzie do domu :) Będzie mieszkała na warszawskim Ursynowie, w towarzystwie kotki Zuzi, która niesamowicie wąchała mi włosy i twarz w czasie spotkania ;) i swoich Państwa. Pan na emeryturze, Pani jeszcze pracuje i nie może się doczekać ;) Musieli powstrzymać się z odbiorem Rózi, bo chorowała ale w końcu się doczekali. Zakupy zrobione, wszystko czeka. Poprzednia sunia odeszła na nowotwór w wieku 12,5 lat. Była sterylizowana, podobnie jak kocina. Myślę, że będzie dobrze ale o kciuki proszę. :)
-
Cholercia, biedny, wiekowy :( Utrzymuję kilkanaście psów, które czekają na dom miesiącami, niektóre ponad rok i chciałam wziąć bardziej adopcyjnego teraz. Ale żal mi go.
-
Kora, w jakim wieku jest Elvis mniej więcej? Duży, ile może ważyć? Jak się zachowuje w stosunku do ludzi i innych psów?
-
Jeszcze ten jak widzę w potrzebie [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385994771476010.88639.100001964716636&type=3[/url] :( Jeśli Hop! się zgodzi przyjąć do siebie, to chciałabym pomóc któremuś.
-
[quote name='kora78']taaaaaaaaaa[/QUOTE] To jakiś nowy, z interwencji czy jak? Co on taki chudy? Bo u Was chyba weterynaryjnie jest przyzwoicie.
-
A ten jest u Was? [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.386146558127498.88665.100001964716636&type=3[/url] Jakaś masakra
-
[quote name='Telimena']na podstawie tego co znalazłam to marne szanse, żeby pomógł sam propalin, to lepsze jest u samców :([/QUOTE] Z doświadczenia wiem, ze bardzo często sam Propalin pomaga jednak. Zarówno Cantadorra, Malvaa jak i ja stosujemy u naszych suk i problem zniknął więc działa.
-
[quote name='ania shirley']Razem z Pimpkowa ratą poszło 30 zł na Ptysia i Rózię.[/QUOTE] Dziękuję :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zjeść tyle ciastek to może tylko bardzo zaangażowany pies :) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zdjęcia :) Ale z niego beczułka na niektórych ;) Jak widać nie miał problemów zdrowotnych tylko Chauwa go tak świetnie karmiła, że był chudy jak wiór :( Teraz zapas na zimę zrobiony :) Bardzo to miły pies jest, w zasadzie ideał. Mam nadzieję, ze niedługo doczeka się wspaniałego domu. -
[quote name='andzia69']spojrzałam na tytuł i myślałam, że to wątek jakichs myszy:):) a tu takie ladne psie paszczaki:)[/QUOTE] Jakoś nie miałam weny na lepszy ;) Dziękuję za zdjęcia.
-
[quote name='ronja']myslę, że małe dzieci robią za duzo zamieszania i dla Piaska na pewno byłby to dodatkowy stres. on do nas jest teraz naprawdę fajny, już się nie boi, nie ucieka, daje się głaskać i merda ogonem. urosła mu broda i wygląda trochę jak elf od świętego mikołaja[/QUOTE] Też tak myślę. Poproszę o dowód zdjęciowy elfa ;)
-
A Elvis jest psem w jakim wieku? Wygląda na to, że teraz on jest w największej potrzebie.
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Chętnie bym pomogła z tekstem ale jestem w tym denna. U mnie to zwykle mały, ładny, kochany i tyle :) Może jacyś literaci się znajdą :) -
Kurczę, biedny ten Korek. Czekamy na jutrzejszą relację zatem.
-
[quote name='Lemoniada']A nie można tym ludziom podsunąć jakiegoś innego psiaka? Na przykład Ptysia lub Rózi? Ewentualnie piesków z innych DT i schronisk.[/QUOTE] Podsuwanie innych psów bardzo rzadko działa. Próbowałam ale pani z Mokotowa powiedziała, ze nie chodzi o jakiegoś psa tylko właśnie o Piaska.
-
[quote name='Aga-ta']no prosze, co za wiesci:) szkoda tylko, ze Rozia nie jest do konca zdrowa, ale jezeli to ma byc TEN domek to ludzie poczekaja. A powiecie cos wiecej na temat Roziowego domku, czy to na razie tylko tak po cichu, zeby nie zapeszac;)[/QUOTE] Bardzo nie lubię zapeszać i nigdy nie piszę na temat nowych domów przed wydaniem. Na razie niewiele wiem, także nie mam tez i o czym pisać. Po wizycie będę mogła się wypowiedzieć ;)
-
Takie leki trzeba podawać regularnie, jeśli nie działa, można spróbować z estrogenami, których w jej wieku pewnie brakuje i skutkować to może tez nietrzymaniem moczu. Warto ją pokazać i zalecić konkretne leki, ja bym poszła w Propalin, bo sama stosuję u mojej suni i wiem, że działa. Strasznie mi tej Loli szkoda :(