Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='elaja']No proszę , cała trójka razem schron opuściła i prawie w jednym czasie domki znalazła :cunao:[/QUOTE] Oby i teraz tak było :) Bierzesz jakąś biedę?
  2. [quote name='ania shirley']I co? Dzis nic, wczoraj nic... Do domu poszły czy co??:roll:[/QUOTE] Czasu brak :) jakoś nie było weny do pisania ;) Rózia jutro jedzie do domu :) Będzie mieszkała na warszawskim Ursynowie, w towarzystwie kotki Zuzi, która niesamowicie wąchała mi włosy i twarz w czasie spotkania ;) i swoich Państwa. Pan na emeryturze, Pani jeszcze pracuje i nie może się doczekać ;) Musieli powstrzymać się z odbiorem Rózi, bo chorowała ale w końcu się doczekali. Zakupy zrobione, wszystko czeka. Poprzednia sunia odeszła na nowotwór w wieku 12,5 lat. Była sterylizowana, podobnie jak kocina. Myślę, że będzie dobrze ale o kciuki proszę. :)
  3. Cholercia, biedny, wiekowy :( Utrzymuję kilkanaście psów, które czekają na dom miesiącami, niektóre ponad rok i chciałam wziąć bardziej adopcyjnego teraz. Ale żal mi go.
  4. Ja poproszę suczkę, tak jak mówiłam Agacie. Niedużą i w miarę adopcyjną, bo tylko te małe psiaki mi idą, reszta siedzi, niektóre rok :( Z dobrych newsów, jutro i Rózia z tego schronu do domu jedzie :)
  5. Kora, w jakim wieku jest Elvis mniej więcej? Duży, ile może ważyć? Jak się zachowuje w stosunku do ludzi i innych psów?
  6. Warto te cudeńka ogłosić, ładne są, powinny szybko domy znaleźć. Niteczka słodka :) wszystko u niej super, zaszczepiona, w sobotę ma sterylkę i dom na horyzoncie ;) Kciuki za zabieg trzymajcie.
  7. Większość z tej Wieliczki pewnie zostanie tam na zawsze :( Niektóre są już tak długo a to takie zwykłe kundelki, których nikt nie chce :(
  8. Jeszcze ten jak widzę w potrzebie [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.385994771476010.88639.100001964716636&type=3[/url] :( Jeśli Hop! się zgodzi przyjąć do siebie, to chciałabym pomóc któremuś.
  9. [quote name='kora78']taaaaaaaaaa[/QUOTE] To jakiś nowy, z interwencji czy jak? Co on taki chudy? Bo u Was chyba weterynaryjnie jest przyzwoicie.
  10. A ten jest u Was? [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.386146558127498.88665.100001964716636&type=3[/url] Jakaś masakra
  11. Jaka biedna ta z kwarantanny, zdjęcie numer 5, podpalana i roczna :( Zresztą wszystkie biedne :( Czyli tej ogłaszanej przez Ziutkę nie bierzecie? Szkoda jej :( Nie wydadzą nikomu?
  12. [quote name='Telimena']na podstawie tego co znalazłam to marne szanse, żeby pomógł sam propalin, to lepsze jest u samców :([/QUOTE] Z doświadczenia wiem, ze bardzo często sam Propalin pomaga jednak. Zarówno Cantadorra, Malvaa jak i ja stosujemy u naszych suk i problem zniknął więc działa.
  13. Na razie zaznaczę, dostałam 2 zaproszenia ;) potem będę czytać.
  14. [quote name='ania shirley']Razem z Pimpkowa ratą poszło 30 zł na Ptysia i Rózię.[/QUOTE] Dziękuję :)
  15. Zjeść tyle ciastek to może tylko bardzo zaangażowany pies :)
  16. Dzięki za zdjęcia :) Ale z niego beczułka na niektórych ;) Jak widać nie miał problemów zdrowotnych tylko Chauwa go tak świetnie karmiła, że był chudy jak wiór :( Teraz zapas na zimę zrobiony :) Bardzo to miły pies jest, w zasadzie ideał. Mam nadzieję, ze niedługo doczeka się wspaniałego domu.
  17. [quote name='andzia69']spojrzałam na tytuł i myślałam, że to wątek jakichs myszy:):) a tu takie ladne psie paszczaki:)[/QUOTE] Jakoś nie miałam weny na lepszy ;) Dziękuję za zdjęcia.
  18. [quote name='ronja']myslę, że małe dzieci robią za duzo zamieszania i dla Piaska na pewno byłby to dodatkowy stres. on do nas jest teraz naprawdę fajny, już się nie boi, nie ucieka, daje się głaskać i merda ogonem. urosła mu broda i wygląda trochę jak elf od świętego mikołaja[/QUOTE] Też tak myślę. Poproszę o dowód zdjęciowy elfa ;)
  19. A Elvis jest psem w jakim wieku? Wygląda na to, że teraz on jest w największej potrzebie.
  20. Chętnie bym pomogła z tekstem ale jestem w tym denna. U mnie to zwykle mały, ładny, kochany i tyle :) Może jacyś literaci się znajdą :)
  21. Kurczę, biedny ten Korek. Czekamy na jutrzejszą relację zatem.
  22. [quote name='Lemoniada']A nie można tym ludziom podsunąć jakiegoś innego psiaka? Na przykład Ptysia lub Rózi? Ewentualnie piesków z innych DT i schronisk.[/QUOTE] Podsuwanie innych psów bardzo rzadko działa. Próbowałam ale pani z Mokotowa powiedziała, ze nie chodzi o jakiegoś psa tylko właśnie o Piaska.
  23. Fajnie, że Filipek okazał sie Filipkiem, chociaż wszystkie biedne to jakoś wzbudził moją sympatię. W dodatku ma taki super dom. Zapadł mi w serce psiak bez oczka, pewnie jeszcze tam siedzi, bo kto by go chciał. Strasznie szkoda Śnieżki, nie wiem gdzie by można było ją umieścić...
  24. [quote name='Aga-ta']no prosze, co za wiesci:) szkoda tylko, ze Rozia nie jest do konca zdrowa, ale jezeli to ma byc TEN domek to ludzie poczekaja. A powiecie cos wiecej na temat Roziowego domku, czy to na razie tylko tak po cichu, zeby nie zapeszac;)[/QUOTE] Bardzo nie lubię zapeszać i nigdy nie piszę na temat nowych domów przed wydaniem. Na razie niewiele wiem, także nie mam tez i o czym pisać. Po wizycie będę mogła się wypowiedzieć ;)
  25. Takie leki trzeba podawać regularnie, jeśli nie działa, można spróbować z estrogenami, których w jej wieku pewnie brakuje i skutkować to może tez nietrzymaniem moczu. Warto ją pokazać i zalecić konkretne leki, ja bym poszła w Propalin, bo sama stosuję u mojej suni i wiem, że działa. Strasznie mi tej Loli szkoda :(
×
×
  • Create New...